Şimdi Ara

USB BELLEK KARGO BEDAVA FİAT UYGUN HEPSİBURADA

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
52
Cevap
3
Favori
3.274
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> USB BELLEK KARGO BEDAVA FİAT UYGUN HEPSİBURADA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5867 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: catik

hocam benım dedgm ultra olan degıl de Extreme usb 3.0 olan mnodelı

64gb olan modeli var bende, ssd üzerinden yazdırırsam 150-160mb ile yazıyor.40-50mb extreme için çok düşük değerler.220mb ilede okuyor : )

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla
  • Binbaşı
    1056 Mesaj

Sandisk Extreme USB Flash Disk'ten mi bahsediyorsunuz? O kadar hızlı mı ya bu? Ultra ile Extreme arasında 2 kat fiyat farkı var ama okuma-yazma hızı bu kadar iyiyse süper ötesi. 2 kat para verilir o zaman bu ürüne. 32gb lik düşünüyorumda bu aralar. Saçma sapan hızlara 40-50 vermektense bunu almak daha iyi. Peki USB 2.0 üzerinde de hızlı mıdır? 3.0 kadar olmaz biliyorum ama sanırım yine ortalama üzeri değerlere sahiptir.
    |
    |
    PeNcİLMaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Sandisk Extreme USB Flash Disk'ten mi bahsediyorsunuz? O kadar hızlı mı ya bu? Ultra ile Extreme arasında 2 kat fiyat farkı var ama okuma-yazma hızı bu kadar iyiyse süper ötesi. 2 kat para verilir o zaman bu ürüne. 32gb lik düşünüyorumda bu aralar. Saçma sapan hızlara 40-50 vermektense bunu almak daha iyi. Peki USB 2.0 üzerinde de hızlı mıdır? 3.0 kadar olmaz biliyorum ama sanırım yine ortalama üzeri değerlere sahiptir.

Evet çok hızlılar. Usb 2.0de de hızlı. 32 ve 64gb arasında da 30-40mb yazma hızı farkı var haberin olsun.

• Yüzbaşı
    519 Mesaj

HIZI GÜZELMİŞ. ama fiatı bana pahalı geldi.
    yazma hızı 20-30 arası olan başka marka veya model önerebilirmisiniz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: maksi09

HIZI GÜZELMİŞ. ama fiatı bana pahalı geldi.
    yazma hızı 20-30 arası olan başka marka veya model önerebilirmisiniz.

O aralıkta hiçbir flash yok ben baya araştırdım.Depodisk var sadece ben fiyatı uygun. 200 okuma 45 yazma

• Yüzbaşı
    519 Mesaj

teşekkür ederim. bilgilerin çok işime yaradı. Depodiski duymamıştım. konusu geçmiş.
    senin sayende öğrendim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_88195062/tm.htm
    |
    |

Orijinalden alıntı: hsngencer

sayın türkçe ve edebiyat öğretmenleri.insan yanlış yaza bilir.biraz hoşgörü yahuuu.insan hata yapamazmı?kibiriniz ne kadar yukarda.

Yanlıslıkla yapılmıs bir hataya kimsenin bir sey diyecegini sanmıyorum zaten..Ama bu kadar basit bir kelimeyi halen Fiat diye kullanan insanlar bu kadar coksa,onları mezun eden ogretmeni de bir sorgulamak gerekir..Turkcenin bu sekilde bozuk kullanılmasına pek cok insan gibi ben de irrite oluyorum..

|
    |

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Binbaşı
    1567 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

sayın türkçe ve edebiyat öğretmenleri.insan yanlış yaza bilir.biraz hoşgörü yahuuu.insan hata yapamazmı?kibiriniz ne kadar yukarda.

Yanlıslıkla yapılmıs bir hataya kimsenin bir sey diyecegini sanmıyorum zaten..Ama bu kadar basit bir kelimeyi halen Fiat diye kullanan insanlar bu kadar coksa,onları mezun eden ogretmeni de bir sorgulamak gerekir..Turkcenin bu sekilde bozuk kullanılmasına pek cok insan gibi ben de irrite oluyorum..

Orijinalden alıntı: Her Şeye Muhalefet

Gerçekten çok sıcak :http://www.hepsiburada.com/liste/turkce-yazim-imla-kilavuzu/productDetails.aspx?productId=kalfa62518&categoryId=1515095&SKU=KALFA62518

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Sen;turkcemizin bozuk kullanilmasi ile dilimize baska dillerden giren kelimelerin kullanimi hususunu birbirinden ayirt edememis olacaksin ki tüttürmeye başlamişsin..

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,400
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.