Şimdi Ara

USB 3.0'dan çalışmayan Kingston USB 3.0 Flash Bellekler

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
62
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> USB 3.0'dan çalışmayan Kingston USB 3.0 Flash Bellekler
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    84 Mesaj
    İyi günler elimde iki tane Kingston DT microduo 3.0 flash bellek var, USB 3.0 girişine taktığımda kimse yok, USB 2.0'a taktığımda çalışıyorlar, Anakartım Msi H270m mortar arctic, driverlar güncel ve samsung harici harddiskimi usb 3.0'dan sorunsuz kullanıyorum. Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    883 Mesaj
    Bende de harici disk aynı şekilde:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

don't cry....
    soldier of fortune...
    ..but why why why can't it be oh can't it be mine..
    ...and I still wonder if you ever wonder the same and I still wonder...
  • Yarbay
    11724 Mesaj
    Bu sorunun benzeri bir yakınımın Toshiba 1TB Harici diskin de var. O yakınım kendi bilgisayarında 3.0 usb den birine takınca çalışmıyor. Ama aynı bilgisayarda bulunan başka 3,0 usb portuna takınca çalışıyor. İşin garibi o Toshiba 1TB Harici diski çalıştırmayan 3.0 portuna bende ki bir 3.0 uyumlu bellek veya 1TB Harici diski takınca çalışıyor.

Bunun sebebini bende çözemedim ama tahminen her 3.0 portu her 3.0 ürünüyle çalışmıyor. Tek aklıma gelen sebep bu.
    |
    |
Reklamlar
Media Sözlük
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.