Şimdi Ara

Uşak Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölüm tanıtımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bölümü geçen sene kazandım. Şuan 1. sınıfım. Bölüm yeni açıldığı için bölümle alakalı olmayan dersler mevcut. Fakat seneye müfredatımız komple değişecek. Bölümden bahsetmek gerekirse, İsg önü açık ve kapanmayacak bir bölüm. Okuldan mezun olunca C sertifikası ile mezun olup, yüksek lisans yaparsanız B sertifikasına sahip oluyorsunuz. Ben bölüme ygs puanı ile girdim. Bu sene mf ile alacak galiba. Ders gördüğümüz bina eski lise binası Tek avantajı Uşak ilinin merkezinde. Şuanlık aklıma gelenler bunlar. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• birşey sorabilirmiyim

• hocam merkezde demişsiniz ben haritalardan baktım street viewden. köy gibi bir yer. okul binası kötü mü acaba? birde yurt ortamı nasıl? sizce mezuna mı kalayım yoksa orayı mı yazayım? birde son olarak okul yönetiminin dindarlara bakış açısı nasıl? mesela ben sakal bırakıyorum ve namaz kılıyorum mescit durumu iyimi? Nolur yardımcı olun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: küçük ayı

hocam merkezde demişsiniz ben haritalardan baktım street viewden. köy gibi bir yer. okul binası kötü mü acaba? birde yurt ortamı nasıl? sizce mezuna mı kalayım yoksa orayı mı yazayım? birde son olarak okul yönetiminin dindarlara bakış açısı nasıl? mesela ben sakal bırakıyorum ve namaz kılıyorum mescit durumu iyimi? Nolur yardımcı olun.

Merhaba. Okul seneye icin merkez kampüse tasindi diyorlar. Uşak halki sagcidir. Kimse kimseye karışmaz. Aklinda soru varsa sorabilirsin. Senin haritada gördüğün okul tam merkezde. Çarşıya 5 dk mesafede

• Sizce iş sağlığı ve güvenliği okunur mu orada? Haftada kaç gün okul oluyor ve yoklama alınıyor mu acaba? Çok teşekkür ediyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: küçük ayı

Sizce iş sağlığı ve güvenliği okunur mu orada? Haftada kaç gün okul oluyor ve yoklama alınıyor mu acaba? Çok teşekkür ediyorum :)

Okunur tabı neden okunmasın Ben 3. sınıfa baslayacagım. 1. sınıftayken haftada 5 gündü okul. 2. sınıfta 3-4 gün arası değişiyordu. Bu senede 4 gün olur buyuk ıhtımal. Yoklama alınıyor ama eğer işte vs çalışıyorsan hocalar anlayış gösteriyor
  • Hocam mezun olduktan sonra nerelerde çalışabiliriz?Maaşı ne kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alico_1903

Hocam mezun olduktan sonra nerelerde çalışabiliriz?Maaşı ne kadar

Aşağı yukarı heryerde çalısabılırsın. Maaşlar şuan c sınıfı için yeni mezunda 2000 civarı
  • Kardeşim bende bu sene tercih listeme yazacağım ek puanlı yerleştirme ile sıralamam 26 bin gecen sene 39 bin ile kapatmış galiba nasıl bir bölüm tavsiye eder misin biraz bölüm Hakkında Bilgi verir misin teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zorbey3435

Kardeşim bende bu sene tercih listeme yazacağım ek puanlı yerleştirme ile sıralamam 26 bin gecen sene 39 bin ile kapatmış galiba nasıl bir bölüm tavsiye eder misin biraz bölüm Hakkında Bilgi verir misin teşekkürler.

Yukarıda bilgiler mevcut. Aklında baska soru varsa sor
  • kardesim simdi mezun olduktan sonra C sertifikasi ile mi basliyor ne oluyor bu sertifikalar hakkinda bilgi verir misin tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zorbey3435

kardesim simdi mezun olduktan sonra C sertifikasi ile mi basliyor ne oluyor bu sertifikalar hakkinda bilgi verir misin tesekkurler.

C belgesine hak kazanıyoruz. Öğretmenlerin kpsssi gibi düşün
  • Merhaba saygıdeğer arkadaşlar aranıza yeni katldım bir kaç sorum olacak bilen arkadaşlara .. 4 yıllık lisans mezunu olursam bu bölümden ünvanım ne oluyor birde duyduğum kadarıyla okulu bitirip mezun olduğumuzda sadece diploma sahibi oluyor aktif olarak çalışabilmemiz için ise bakanlığın açtığı c sınıfı isg uzmanlığı sınavını kazanmamız gerekiyormuş ancak bu sınavdan sonra aktif olarak çalışabilme hakkımız doğuyormuş bilen birisi aydınlatırsa çok sevinirim herkese hayırlı akşamlar şimdiden ..
  • Hocam b sertifika alabiliyor mu 4 yıllık yuksekokul mezunu? 3 yıl çalışarak yani? Yoksa c den yukarı cikamiyor muyuz? Uşak yazıcam bende Allah izin verirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: rxs

Hocam b sertifika alabiliyor mu 4 yıllık yuksekokul mezunu? 3 yıl çalışarak yani? Yoksa c den yukarı cikamiyor muyuz? Uşak yazıcam bende Allah izin verirse.

C sertifikası ile mezun oluyorsun. Yüksek lisans yaparsan bye hak kazanıyorsun. Doktara yaparasn aya hak kazanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

quote:

Hocam b sertifika alabiliyor mu 4 yıllık yuksekokul mezunu? 3 yıl çalışarak yani? Yoksa c den yukarı cikamiyor muyuz? Uşak yazıcam bende Allah izin verirse.

C sertifikası ile mezun oluyorsun. Yüksek lisans yaparsan bye hak kazanıyorsun. Doktara yaparasn aya hak kazanıyorsun

Fakülte ve yüksekokul arasında ne fark ediyor hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

quote:

Fakülte ve yüksekokul arasında ne fark ediyor hocam?

Yüksekokul sağlık alanı iiçin 4 yıllık anlamında
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunuyum. İş sağlığı ve güvenliği bölümünü okursam nerelerde iş imkanı bulabilirim? Atama falan mı oluyor? İstihdam olanakları nasıl? Bir de maaşları nasıl? Sizce okumalı mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdem98 64

Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunuyum. İş sağlığı ve güvenliği bölümünü okursam nerelerde iş imkanı bulabilirim? Atama falan mı oluyor? İstihdam olanakları nasıl? Bir de maaşları nasıl? Sizce okumalı mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

İsg olarak cogu yerde calisilabiliyor. Yeni tuzuk kabul edildi. Ozel sektörde genelde calisabiliyoruz. Maaslar icin baslangic 2000. Okuyup okumamak size kalmis

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.