Şimdi Ara

USA TEAM FANS ALIŞVERİŞ HAKKINDA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
42
Cevap
0
Favori
19.663
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> USA TEAM FANS ALIŞVERİŞ HAKKINDA?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    580 Mesaj

formayı aldınız mı hocam acaba? ben de almayı düşünüyorum ama tereddütteyim ne yalan söyleyim. bu sweatshirt ve hoodie konusuna da değinmek istiyorum. amerika'da nba'e sadece adidas ürün yapmıyor. bizim adını bile bilmediğimiz (ülkemizde pazarı olmayan) bir sürü marka var nba'e lisanslı ürün yapan. bu markalar adidas'a nazaran çok daha ucuz olduğu için usatemfans'ta o markaları getirip satmayı tercih ediyor. ama forma konusunda aklımda şüphelerim var çünkü nba store'da bi replica forma 75$ bu da takriben 200 liraya denk geliyor. usateamfans ise 99 liraya satıyor. forma almış arkadaşlarımız bilgilendirirse güzel olur
    |
    |
    Mar00N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SithHappens

formayı aldınız mı hocam acaba? ben de almayı düşünüyorum ama tereddütteyim ne yalan söyleyim. bu sweatshirt ve hoodie konusuna da değinmek istiyorum. amerika'da nba'e sadece adidas ürün yapmıyor. bizim adını bile bilmediğimiz (ülkemizde pazarı olmayan) bir sürü marka var nba'e lisanslı ürün yapan. bu markalar adidas'a nazaran çok daha ucuz olduğu için usatemfans'ta o markaları getirip satmayı tercih ediyor. ama forma konusunda aklımda şüphelerim var çünkü nba store'da bi replica forma 75$ bu da takriben 200 liraya denk geliyor. usateamfans ise 99 liraya satıyor. forma almış arkadaşlarımız bilgilendirirse güzel olur

Hocam henüz alamadım. 15 haziranda kız arkadaşımın dogum günü var kendisi golden state hayranı.

Ona bi tane beyaz curry kendıme sıyah curry alıcam ozaman bilgilendiririm.

• Yüzbaşı
    580 Mesaj

çok teşekkür ederim. ben baya baya araştırdım son 2-3 saatimi verip, nbatrky olsun kendi facebook sayfası olsun kimisi formaların orijinal olmadığını ve usateamfans'ın aliexpress'ten formayı alıp bize 2 katı fiyata sattığını yazmış. fakat aynı adam başka bi yerde siteyi öve öve bitirememiş açtım aliexpress'te satılan formalara baktım cidden şaşırtıcı derecede orijinale benziyo bandrolüne kadar ama usateamfans'ın facebook sayfasında forma alanların gönderdiği fotoğraflar var dikkatli bakıldığı zaman arada bi kalite farkı olduğunu görmek zor değil. tahminimce bu adamlar fabrikasından veya başka bi yerden formaları bi şekilde maliyetinden alıyor. ben de ay başında almayı düşünüyorum, bekleyip göreceğiz.
    |
    |
    Mar00N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    117 Mesaj

Hacı şimdi bunlar aliexpressten mi alıyo? Bende öyle bir şey duymuştum
    |
    |
    SithHappens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: Dexte[R]

Hacı şimdi bunlar aliexpressten mi alıyo? Bende öyle bir şey duymuştum

Hayır hocam öyle birşey yok.

@SithHappens

Hocam zaten koşulsuz iade hakkın var. Forma alsan begenmezsen tekrar iade edebiliyorsun hic sıkıntı cıkarmıyorlar. O yüzden iciniz rahat olsun baktınız güzel değil gönderirsiniz başka bir ürün yada para iadesi alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: SithHappens

Mar00N kardeşim doğru söylüyo, benim de bi önceki mesajda anlatmaya çalıştığım gibi aliexpress'te satılanlarla usateamfans'ın sattığı formaların fotoğraflarını yanyana koyup en ince detayına kadar inceledim. oradan almamışlar gibi gözüküyor. siz de bakabilirsiniz usateamfans facebook sayfasına sattığı kişilerin gönderdiği fotoğrafları koymuş zaten.
    |
    |
    Bahsedilenler: Dexte[R] , Mar00N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu formayı alacaktım kararsız kaldım

şimdi bu usateamfans adlı site aliexpressten 20 dolara forma alıp 140 lira gibi fiyata mı satıyor? bunlara güvenebilir miyiz?
    |
    |

yazıyor facebook sayfasında ne kadar doğru olabilir?
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: JABS_20

Portland TB Hoodie aldım baskı kalitesi cidden kötü yapıştırma gibi görünüyor bütün ürünleri böyleyse bir daha adımımı atmam.

Geneli iyi ya kaliteli olarak. Size öyle denk gelmiş maalesef. İstiyorsanız değişim yapabiliyorsunuz diye biliyorum. Başka bir ürün alabilirsiniz okc ürünleri nakışlı mesela baskılı degil. Ben gsw hoddie almıştım memnunum valla baskı kalitesi cok iyi değil ama 5 aydır giyiyorum bir sorun cıkarmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Darth Maul
  • Yüzbaşı
    849 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Orijinalden alıntı: JABS_20

Portland TB Hoodie aldım baskı kalitesi cidden kötü yapıştırma gibi görünüyor bütün ürünleri böyleyse bir daha adımımı atmam.

Geneli iyi ya kaliteli olarak. Size öyle denk gelmiş maalesef. İstiyorsanız değişim yapabiliyorsunuz diye biliyorum. Başka bir ürün alabilirsiniz okc ürünleri nakışlı mesela baskılı degil. Ben gsw hoddie almıştım memnunum valla baskı kalitesi cok iyi değil ama 5 aydır giyiyorum bir sorun cıkarmadı.

yani belki farklı takımlarda farklıdır.Ben Portland TB aldım mainstream olmadığı için kalitesiz bir baskısı olabilir.etiketini de yırttım neyse bunu kullanırım her türlü bu gibi ürünler için farklı alternatifler var mı türkiyede.
    |
    |

• Yarbay
    4448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Arkadaşlar USA TEAM Fans tamamen çakma MERDİVEN ALTI ürün satıyor ayakkabısından forma t shirtlere kadar hepsi sahte üretim bu adamlara prim vermeyin.

Adamlar orjinal adidas demiyor zaten sana. Starter markası var nba storedada starter marka ürünler var amerikada. Böyle yazıpta insanların ekmeğiyle oynamayın yazık.

quote:

Arkadaşlar USA TEAM Fans tamamen çakma MERDİVEN ALTI ürün satıyor ayakkabısından forma t shirtlere kadar hepsi sahte üretim bu adamlara prim vermeyin.

Adamlar orjinal adidas demiyor zaten sana. Starter markası var nba storedada starter marka ürünler var amerikada. Böyle yazıpta insanların ekmeğiyle oynamayın yazık.

Sanene.Bir çok insan ürünü orjinal sanıp bir hevesle alıyor ellerine ulaşan 3.kalite merdiven altı baskılı t shirt oluyor almadan önce bilmeleri iyi olur isteyen sahtesini alıp giyer beni ilgilendirmez.

Darth Maul
  • Yarbay
    4448 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Sanene.Bir çok insan ürünü orjinal sanıp bir hevesle alıyor ellerine ulaşan 3.kalite merdiven altı baskılı t shirt oluyor almadan önce bilmeleri iyi olur isteyen sahtesini alıp giyer beni ilgilendirmez.

Konuşmana dikkat et. Yaşın en fazla 15 heralde sanane falan. Blok

• Yarbay
    2462 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Konuşmana dikkat et. Yaşın en fazla 15 heralde sanane falan. Blok

USA Team Fans çalışanı galiba baya bir alındı ölümüne savunma falan o kalitesiz ürünleri almayın arkadaşlar.Ha unutmadan BLOK
    |
    |

Darth Maul

• Teğmen
    224 Mesaj
    ürünler sahte. formalar aliexpress, sweatler merdiven altı baskısı
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,404
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.