Şimdi Ara

USA TEAM FANS ALIŞVERİŞ HAKKINDA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
21.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler buradan alışveriş yapan oldumu daha önce? Güvenilir bi sitemi? Ürünleri nasıl kalitelimi? Bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar siparişlerim geldi kim ilgilenir ilgilenmez bilemem ama olurda biri okur diye ben izlenimimi yazıyorum.Almadan desenler ve yazıların tamamının örme(dokuma) olduğunu zannederek aldığım(Ki sitede öyle belirtilmiş) Boston Celtics sweat-shirt'ün Boston yazısı ve amblemi baskı olduğunu gördüm ve geri yolladım fakat Warriors sweat-shirt'ünde hiçbir baskı yoktur tamamen örme manşettir,bu yüzden ondan mennunum.Aradığımda telefonda gayet olumlu karşıladılar istersem paramı geri yatırabileceklerini istersem ürün değişimi yapabileceklerini söylediler ben de ürün değişiminden yana kullandım hakkımı.Kısacası Türkiye'de internet üzerinden bu fiyata kalite-performans nitelik olarak iyi bir firma olduklarını düşünüyorum umarım ürün yelpazesini genişletirler.

• Up

• Up

• Up

• Sweatshirt aldım n11 üzerinden çok memnunum USA team fans

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇıLgınKoaLa

Sweatshirt aldım n11 üzerinden çok memnunum USA team fans

Hocam kalitesi nasıl? Ürünler orjinal değil sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Orijinalden alıntı: ÇıLgınKoaLa

Sweatshirt aldım n11 üzerinden çok memnunum USA team fans

Hocam kalitesi nasıl? Ürünler orjinal değil sanırım

orjinal değil konusu biraz karışık gibi bende sweatshirt almıştım, normalde adidas veya nike'ın ürettiği ürünleri farklı bir firma üretmiş, muhtemelen lisansız üretim yapıyor. Kaliteye gelince de aslında idare eder gibi
  • f/p olarak iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GS Warriors ve Boston Celtics Hoodie aldım Örme Manşet(Full Nakışlı) olarak belirmişler baskı değildir umarım takım armaları ve yazılar Pazartesi yada Salı günü elime ulaşacaklar yazacağım resimleriyle birlikte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi easternmediterranean -- 2 Mayıs 2015; 21:50:28 >
  • Arkadaşlar siparişlerim geldi kim ilgilenir ilgilenmez bilemem ama olurda biri okur diye ben izlenimimi yazıyorum.Almadan desenler ve yazıların tamamının örme(dokuma) olduğunu zannederek aldığım(Ki sitede öyle belirtilmiş) Boston Celtics sweat-shirt'ün Boston yazısı ve amblemi baskı olduğunu gördüm ve geri yolladım fakat Warriors sweat-shirt'ünde hiçbir baskı yoktur tamamen örme manşettir,bu yüzden ondan mennunum.Aradığımda telefonda gayet olumlu karşıladılar istersem paramı geri yatırabileceklerini istersem ürün değişimi yapabileceklerini söylediler ben de ürün değişiminden yana kullandım hakkımı.Kısacası Türkiye'de internet üzerinden bu fiyata kalite-performans nitelik olarak iyi bir firma olduklarını düşünüyorum umarım ürün yelpazesini genişletirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

Arkadaşlar siparişlerim geldi kim ilgilenir ilgilenmez bilemem ama olurda biri okur diye ben izlenimimi yazıyorum.Almadan desenler ve yazıların tamamının örme(dokuma) olduğunu zannederek aldığım(Ki sitede öyle belirtilmiş) Boston Celtics sweat-shirt'ün Boston yazısı ve amblemi baskı olduğunu gördüm ve geri yolladım fakat Warriors sweat-shirt'ünde hiçbir baskı yoktur tamamen örme manşettir,bu yüzden ondan mennunum.Aradığımda telefonda gayet olumlu karşıladılar istersem paramı geri yatırabileceklerini istersem ürün değişimi yapabileceklerini söylediler ben de ürün değişiminden yana kullandım hakkımı.Kısacası Türkiye'de internet üzerinden bu fiyata kalite-performans nitelik olarak iyi bir firma olduklarını düşünüyorum umarım ürün yelpazesini genişletirler.

Bilgilendirme icin tesekkürler hocam. Banım vardı yazamadım cevap. Forma alıcam sizce forma alınırmı?

• quote:

quote:

Arkadaşlar siparişlerim geldi kim ilgilenir ilgilenmez bilemem ama olurda biri okur diye ben izlenimimi yazıyorum.Almadan desenler ve yazıların tamamının örme(dokuma) olduğunu zannederek aldığım(Ki sitede öyle belirtilmiş) Boston Celtics sweat-shirt'ün Boston yazısı ve amblemi baskı olduğunu gördüm ve geri yolladım fakat Warriors sweat-shirt'ünde hiçbir baskı yoktur tamamen örme manşettir,bu yüzden ondan mennunum.Aradığımda telefonda gayet olumlu karşıladılar istersem paramı geri yatırabileceklerini istersem ürün değişimi yapabileceklerini söylediler ben de ürün değişiminden yana kullandım hakkımı.Kısacası Türkiye'de internet üzerinden bu fiyata kalite-performans nitelik olarak iyi bir firma olduklarını düşünüyorum umarım ürün yelpazesini genişletirler.

Bilgilendirme icin tesekkürler hocam. Banım vardı yazamadım cevap. Forma alıcam sizce forma alınırmı?

Bir tane'de Lakers aldım o sweatshirt'de tamamen dokuma.Şimdi öncelikle elimdeki iki sweatshirt de orijinal değil replika(daha doğrusu nba store ürünleri değiller) ama çok üst seviye replikalar o fiyata pek zor bulunur.Formalar eğer resimlerdekiler ise orjinaldirler emin olmadığım için kesin konuşamayacağım.Net olarak arayarak öğrenebilirsiniz iletişim numaralarından dürüst olarak cevap vereceklerdir ama eğer orijinal değiller ise o fiyatlar formalara çok fazla.

• Ayakkabılar hakkında birşey söyleyebilir misin bilgin var mı ? Air jordan retro bakıyodum burda da varmış 299 tl yazmışlar ama diğer alışveriş sitelerine baktım jordanlar hep 400 500 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Ayakkabılar hakkında birşey söyleyebilir misin bilgin var mı ? Air jordan retro bakıyodum burda da varmış 299 tl yazmışlar ama diğer alışveriş sitelerine baktım jordanlar hep 400 500 tl

Hocam benim elimdeki sweatshirt'ler Adidas veya Majestic markalı NBA Store ürünleri değil ''Starter'' adlı bir marka NBA store da yok bu marka.Diğer ürünleri bilemem ama iletişim numaralarından arayıp markalarını sorabilirsiniz.Ama benim öngörüm büyük ihtimal iki katı ucuz ise gerçek ürünler değil çok yakın kopyalarıdır ama bu sadece bir öngörü tabi.
  • quote:

Ayakkabılar hakkında birşey söyleyebilir misin bilgin var mı ? Air jordan retro bakıyodum burda da varmış 299 tl yazmışlar ama diğer alışveriş sitelerine baktım jordanlar hep 400 500 tl

Ayakkabılar hakkında bi bilgim yok hocam ama %90 orjinaldir. Jordanın fazla cakma ayakkabısı yok. Korayspordan almanızı tavsiye ederim.

Edit2: Jordan ayakkabıları genelde 250-400 tl arası yani fiyatlar ucuz değil normal. O yüzden orjinal oldugunu söyleyebilirim.

@ÇepniOğlu

Curry forması alacağım siyah kısa kollu olan. Formalar orjinalmiş ama nba storeda 2 cesit forma var. Biri swingman mı ne öyle bişeydi maç forması. Digeri replica. Buda nba storedaki replica adlı formaların aynısındanmıs. Fiyatı uygun zaten yurtdısından geliyor alınca. Teslimat süresi 15 gün. Nba storedakinin aynısı yani simdi bitane curry alıyım memnun kalırsam bitanede jordan alıcam.

Edit: Zaten sweatshirtlerin adidas olmadıgını yazıyorlar. Starter markasıda nba lisanslı ürünü üretiyor. Cakma değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 7 Mayıs 2015; 23:20:41 >

• quote:

quote:

Ayakkabılar hakkında bi bilgim yok hocam ama %90 orjinaldir. Jordanın fazla cakma ayakkabısı yok. Korayspordan almanızı tavsiye ederim.

Edit2: Jordan ayakkabıları genelde 250-400 tl arası yani fiyatlar ucuz değil normal. O yüzden orjinal oldugunu söyleyebilirim.

@ÇepniOğlu

Curry forması alacağım siyah kısa kollu olan. Formalar orjinalmiş ama nba storeda 2 cesit forma var. Biri swingman mı ne öyle bişeydi maç forması. Digeri replica. Buda nba storedaki replica adlı formaların aynısındanmıs. Fiyatı uygun zaten yurtdısından geliyor alınca. Teslimat süresi 15 gün. Nba storedakinin aynısı yani simdi bitane curry alıyım memnun kalırsam bitanede jordan alıcam.

Edit: Zaten sweatshirtlerin adidas olmadıgını yazıyorlar. Starter markasıda nba lisanslı ürünü üretiyor. Cakma değil yani.
    Çakma olup olmadığını bilmiyorum ama NBAStore'da Starter marka sweatshirt yok o yüzden söyledim.Hocam peki ShortSleeve formalar orijinal miymiş? Eğer öyle ise fiyatlar uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi easternmediterranean -- 7 Mayıs 2015; 23:25:25 >

• quote:

quote:

quote:

@ÇepniOğlu

Çakma olup olmadığını bilmiyorum ama NBAStore'da Starter marka sweatshirt yok o yüzden söyledim.Hocam peki ShortSleeve formalar orijinal miymiş? Eğer öyle ise fiyatlar uygun

Nba store'da starter marka yok hocam evet ama starter'ın sitesine girerseniz lisanslı ürünler oldugunu görürsünüz.

Evet hocam bütün formalar nba store'daki "replica" formaların aynısıymış. Orjinal yani. Short sleeve siyah curry alıcam memnun kalırsam beyaz jordan alıcam. Bakalım insallah güzeldir. Türkiyede nba store olmadıgı icin mecbur bu şekil alıcaz. Zaten usa team fans facebook sayfasından geçen gün paylaştı. Nba storedaki bütün ürünler onlardada satılıcakmıs anlasma yapıyolarmıs. Hazirana kadar sonuclanır dediler. Harika olur sabırsızlıkla haziranı bekliyorum bu aralar.

• Acıklama:

• Süper olur gerçekten +25 dolar kargo parasıyla bir t-shirt 200 liraya geliyor neredeyse olacak iş değil
  • quote:

Süper olur gerçekten +25 dolar kargo parasıyla bir t-shirt 200 liraya geliyor neredeyse olacak iş değil

Aynen öyle. Avrupada mağazası var nba store'un avrupadan gönderim oluyor kargo daha ucuz ama ürün cesidi az.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.