Şimdi Ara

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.061
Cevap
160
Favori
148.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Içinde birkaç oyun olan TR ps hesabım var.

1- PS US store dan alışveriş yaparken bu kullanıcı adıyla işlem yapabilir miyim?

2- amerika adresi girerek yeni bir PS US hesabı acarsam TR hesabındaki yüklü dijital oyunları görebilir miyim?

3- yoksa US store dan satın aldığım oyun us hesabında daha önce PS TR hesabımdan aldıklarım TR kullanıcı adında mi duracak?

4- birden fazla kullanıcı açıp 2 hesabı birden kullanmak mümkün olacak mi onu merak ettim. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • verderweremem V kullanıcısına yanıt
    1 yeni bir mail ile yeni bir kullanici adi oluşturman lazim

2 us hesabını ana hesap yaparsan konsolda yüklü diğer oyunlarida oyniyabilirsin

3 tabiki her oyun hangi hesaptan aldiysan onun kütüpanesine eklenir. ama indirip her 2 hesaptanda oyniyabilirsin

4 farli hesaplar acip kullanmak mümkün tabi. 16 farkli hesap ekliyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

1 yeni bir mail ile yeni bir kullanici adi oluşturman lazim

2 us hesabını ana hesap yaparsan konsolda yüklü diğer oyunlarida oyniyabilirsin

3 tabiki her oyun hangi hesaptan aldiysan onun kütüpanesine eklenir. ama indirip her 2 hesaptanda oyniyabilirsin

4 farli hesaplar acip kullanmak mümkün tabi. 16 farkli hesap ekliyebilirsiniz
    https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA02299_00-SMDIGITALDELUXE0

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0006-CUSA11599_00-FIFAFOOTBALL2019?smcid=pdc%3Aus-en%3Aweb-pdc-games-fifa-19-ps4%3Apar_first-Buy%20Standard%20Edition%3Anull%3A

Çok teşekkürler hocam

Gibi fiyatları görünce en mantıklısı US hesabıyla devam etmek

• verderweremem V kullanıcısına yanıt
    aynen hocam oyun ayni oyun nerde ucuzsa ordan almak mantikli

• beyler acil !

usa da ps plus indiriminden nasıl yararlanırım reedem code u girdim ona rağmen 14 gün free kod almam için kredi kartı veya paypal istiyor
  • Alacagim oyun us psn de 8 dolar ps plus la 6$ olmus en az 10$ mi satin alabiliyorum simdi direk ucreti neyse cekme olayi yokmu
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt
    10$ lik kod almaniz lazim başka ödeme yolu yok malesef

• yusei kullanıcısına yanıt
    us psnde 14gunluk deneme plus yapamiyoruz hocam. videodaki metotla 2gunluk plus yapip plus indiriminden yararlanabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    buda işe yaramıyor bende nedense
  • arkadaşlar tr psn'ye kredi kartı ekleyemediğimden us psn'ye geçmeyi düşünüyorum fakat plus us psn'de aşırı pahalı 127 aylık 60 dolar iken tr psn'de 180 tl. bu sorunu halleden var mı?

daha ucuza plus satan bir yer veya tr psn'deki plus'ı us psn'de kullanma gibi?
  • Senceroo kullanıcısına yanıt
    endo psnden plus alabilirsin 150liraya geliyor

https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea-discount-promo.html

• quote:

https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea-discount-promo.html
    Hocam SEA ne oluyor?

USD için 12 aylık 57 dolar sitede. SEA ise 29 dolar. Farkını anlamadım.
  • quote:

hocam baktım da bu endonezya hesapları içinmiş.

şimdi ben A isimli endonezya kayıtlı psn hesabıma 12 aylık PSN alsam sizin attığınız linkle.
    sonra B isimli USA kayıtlı psn hesabıma yine aynı siteden fifa 19 alsam.

fifa 19 plus özelliklerini çalıştırır mı? çalıştırması için ps4 sisteminde USA psn'sini girmem gerekecek çünkü.
    endonezya hesabı için plus hocam. endonozye hesabı acip alip kullanabilirsiniz

endonezya hesabi acip plus alin hesabi ana hesap olarak etkinlestirin. sonra usa psnden fifa alin. bu şekilde fifayi online oynuyabilirsiz

• quote:

endonezya hesabi acip plus alin hesabi ana hesap olarak etkinlestirin. sonra usa psnden fifa alin. bu şekilde fifayi online oynuyabilirsiz

hocam peki bu 2 si arasındaki fark ne altında birinin 0 birinin 200 küsür sayı yazıyor. 0 yazandan alsam bir problem yaşar mıyım?
  • Arkadaşlar amazondan 10 dolar kart alıp plus deneme üyeliği başlatabiliyor muyuz ?
  • crispin_alex C kullanıcısına yanıt
    us psnde deneme plus olmuyor hocam

• Sanırım burası doğru yer soruyu sormak için.

Kutulu olarak amazon.com.tr üzerinden Assassin's Creed Syndicate almıştım. Hesabım olan PSN mağazalarına bakarken PSN US mağazasında ücretsiz olan Runaway Train eklentisini gördüm (diğer hiçbir mağazada bu eklenti yok). Linki (https://store.playstation.com/en-us/product/UP0001-CUSA02389_00-ULCGAMEPLAY00002 )

Disk PS4'e takılı olduğu halde bu linkteki add-on'u indirmeme rağmen kurulmuyor ve "kurulum bekleniyor" yazıyor. (Tüm hesaplarımda). Kurulum beklenilen şey de AC Syndicate'in US mağazasından alınması şeklinde, o sırada disk takılı olmasına ve dosyalar çoktan depolama alanına kopyalanmış olmasına rağmen.

Böyle konularda uygulama nasıl ?
  • çok faydalı bir konu hocam elinize sağlık hemen deneyeceğim bunu
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.