Şimdi Ara

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.061
Cevap
160
Favori
148.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stepspeeddd

quote:

Orijinalden alıntı: stepspeeddd

Render Code bulamadım
    Yardımcı olur musunuz?

up

Hocam render kod bildiğim kadarıyla PS4 üzerinden giriliyor. Yani bilgisayarda uğraşıyorsanız bulamazsınız.
  • hocam merhaba ben de iki kez almaya calistim amazondan 20$'lik kart iki sefer iptal oldu alamiyorum. bu konunun ilk mesajinda offgamers sitesi soylenmis ordan sorunsuz alabilir miyiz bilen var mi? offgamersdan alinca kodu direk aninds veriyolar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oz84

hocam merhaba ben de iki kez almaya calistim amazondan 20$'lik kart iki sefer iptal oldu alamiyorum. bu konunun ilk mesajinda offgamers sitesi soylenmis ordan sorunsuz alabilir miyiz bilen var mi? offgamersdan alinca kodu direk aninds veriyolar mi?

Hocam ben denemedim daha sonra. Offgamers belki olabilir.
  • hocam worldcardla olmuyodu. onu sildim enpara karti tanittin amazonda. aninda gerceklesti alisveris

• hocam selamlar .

elimde 1 tane amazon account var halihazırda fkat adres türkiye dolayısıyla gift card alamaıyorum .

yeni bir amazon account açsam aynı isimle, ödeyeceğim kredi kartı da aynı sadece adres amerika olacak . böyle bir şey olabilir mi ? amazon bunu engelliyor diye duymuştum bir bilgin var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalman133 -- 29 Kasım 2016; 10:15:38 >
  • metalman133 M kullanıcısına yanıt
    Amazona Amerika adresi kaydedin. Biden çok adres kaydedilebiliyor Amazona. Ben o şekilde(türkiye, almanya, alsaka, new york adresleri kayıtlı) kullanıyorum, bir problem olmadı. Gift card aldım, oyun aldım.
  • BurkiBurks kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam öyle yaptım oldu, verdim siparişi de bekliyorum kodların gelmesini
  • quote:

Orijinalden alıntı: oz84

hocam worldcardla olmuyodu. onu sildim enpara karti tanittin amazonda. aninda gerceklesti alisveris

Teşekkürler hocam. Enpara var ama para yok
  • del...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yayengec -- 8 Aralık 2016; 20:34:58 >
  • The Witcher 3, Türkçe midir acaba?
  • Beyler usa hesaba 20 dolar attım offgamers'tan ama birde plus almam lazım. 14 günlük denemeyi başlatamıyorum.Sıkıntı ne acaba
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    14 gunluk deneme alamazsiniz us psnde ayarlardan yedeklemeye girin buluta yedekleme kismina gelin size 2 gunluk ucretsiz plus önerecek onu kullanin

• Heat15 kullanıcısına yanıt
    Bu dediğiniz siteden oluyormu? Yapamadimda. Konsol yok henuz gelmedi

Yok hocam siteden olmaz konsol olmasi lazim

Tamam hocam sağol. Zannetmiyorum ama bir konsol bulmaya çalışayım o zaman

Aynen o sekilde yapin hocam 2dklik is zaten. Bir tanidiginiz varsa konsolu olan islemi yapsin daha sonra siz istediginiz oyunlari pluslu bir sekilde siteden alirsiniz.

Tamamdır.Cok tesekkur ediyorum

• Hocam selamlar,

amerika psn de 14 günlük deneme alma hakkım var gözüküyor ama almaya çalıştığımda geçerli bir ödeme yönteminiz yok kredi kartı ekleyin hatası veriyor . halbuki zaten free verecek bırak da alalım

bildiğim kadarıyla TR kredi kartlarını tanımlayamıyoruz, bu durumda bu 14 günlük süreyi almanın bir yolu var mıdır biliyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalman133

Hocam selamlar,

amerika psn de 14 günlük deneme alma hakkım var gözüküyor ama almaya çalıştığımda geçerli bir ödeme yönteminiz yok kredi kartı ekleyin hatası veriyor . halbuki zaten free verecek bırak da alalım

bildiğim kadarıyla TR kredi kartlarını tanımlayamıyoruz, bu durumda bu 14 günlük süreyi almanın bir yolu var mıdır biliyor musun ?

yok,, 2 günlük alabilirsin. forumda konusu var.
  • ilk sayfada satır sonları reklamların altında kalıyor.

ayrıca indirim zamanı tr psn abd psn den daha ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 22 Ocak 2017; 15:49:28 >
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.