Şimdi Ara

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.061
Cevap
160
Favori
148.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan en iyi seçenekler amazon ve walmart görünüyor. Ikiside komisyon almıyor ve mail olarak yolluyor. Bende tekrar yüklediğimde walmart deneyeceğim. Zaten amazon ve walmart satışı durdurursa diğer siteler komisyonu yükseltir gibime geliyor. Bence alacak arkadaşlar komisyonsuz yerlere yönelsinler amazonda kredi kartı, walmartta paypal geçerli.
  • Herhangi bir sekmede tr psn açık olmamasına rağmen us psn sitesine girmeye çalıştığımda trye yönlendiriyor nasıl engelliyebilirim bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: candas1903

giremiyorum us psn neden olduğunu bilebilecek birisi varmı acaba?

Hocam, Sony şirketi, Playstation Network' ü bir türlü oturtamadı. Bende TR PSN' e girmekte güçlük çekiyorum. Bazı günler arkadaş listemi dahi göremiyorum. Arkadaşımı görsem profil bilgilerini göremiyorum. Bir kişinin profil bilgisini görmek için 10 dakika falan, dönen yuvarlağı beklemem gerekiyor. Daha düne kadar Store' a giremiyordum. Girince atıyordu falan. Bu olumsuz durumlar, Allah dan oyunların online kalitesine ve arkadaşlarla yapılan grup iletişimine yansımıyor.

Teşekkür ederim cevap için, çözümü şöyle yaptım öncelikle telefonumu modeme dönüştürdüm ve uspsn'e giriş sağladı daha sonrasında sıkıntı çıkmadı normal wrilesdan

• quote:

Orijinalden alıntı: www2

Şuan en iyi seçenekler amazon ve walmart görünüyor. Ikiside komisyon almıyor ve mail olarak yolluyor. Bende tekrar yüklediğimde walmart deneyeceğim. Zaten amazon ve walmart satışı durdurursa diğer siteler komisyonu yükseltir gibime geliyor. Bence alacak arkadaşlar komisyonsuz yerlere yönelsinler amazonda kredi kartı, walmartta paypal geçerli.

Benim için komisyon almalarının hiç bir sakıncası yok, çünkü, o kadar komik miktarda komisyon alıyorlar ki, Türkiye de ki oyun fiyatlarıyla karşılaştırıldığında devede kulak kalıyor. 209 TL lik oyunu 67TL ye almamı sağlayan bu PSN CARD satıcıları, $4 cık komisyonda alsınlar, helal olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: Shunpo

Herhangi bir sekmede tr psn açık olmamasına rağmen us psn sitesine girmeye çalıştığımda trye yönlendiriyor nasıl engelliyebilirim bunu

İnternet tarayıcısının geçmişini ve çerezleri, en baştan olacak şekilde temizle, düzelecektir.

• quote:

Denemedim ama Us Psn bakiyelerini Walmart komisyonsuz satıyor. Email yoluyla teslim ediyor ve Paypal geçerli. Amazona alternatif olabilir.

http://www.walmart.com/ip/Sony-Playstation-Plus-12-Month-49.99-Email-Delivery/26973483?action=product_interest&action_type=title&placement_id=irs_middle&strategy=PWVUB&visitor_id=92239602241&category=0%3A2636%3A1040581&client_guid=0ff4e597-043d-448f-83ee-6b7c7bf23be2&config_id=0&parent_item_id=15743210&guid=b8631ae2-74de-4991-a71b-eabe2515e12c&bucket_id=irsbucketdefault&findingMethod=p13n

Almaya çalıştım daha sonrasında ödeme ile ilgili sorun çıktı diye mail geldi paypalada kredi kartımı tanımlayamıyorum malesef wallwartdan alamadım ben :/

• quote:

quote:

Denemedim ama Us Psn bakiyelerini Walmart komisyonsuz satıyor. Email yoluyla teslim ediyor ve Paypal geçerli. Amazona alternatif olabilir.

http://www.walmart.com/ip/Sony-Playstation-Plus-12-Month-49.99-Email-Delivery/26973483?action=product_interest&action_type=title&placement_id=irs_middle&strategy=PWVUB&visitor_id=92239602241&category=0%3A2636%3A1040581&client_guid=0ff4e597-043d-448f-83ee-6b7c7bf23be2&config_id=0&parent_item_id=15743210&guid=b8631ae2-74de-4991-a71b-eabe2515e12c&bucket_id=irsbucketdefault&findingMethod=p13n

Almaya çalıştım daha sonrasında ödeme ile ilgili sorun çıktı diye mail geldi paypalada kredi kartımı tanımlayamıyorum malesef wallwartdan alamadım ben :/

Yalnız bu almaya çalıştığınız şey, PSN PLUS üyeliği bilginiz var değil mi? Çünkü, walmart da PLAYSTATION NETWORK CARD (PSN GIFT CARD) göremedim ben. Walmart sadece Plus üyeliği satıyor. Aman dikkat

• Paypala kredi kartınızı tanımlayamadıysanız sorunun walmartla ilgisi olmamalı. Ben daha denemedim ama eğer sorun çıkarsa paypal hesabı Usa olmadığı için çıkar. Diğer türlü ebayden alışveriş yapıyor gibi paypalla ödenmesi gerekli. Siz bankanızla bir görüşün belki online kapalıdır.
  • quote:

quote:

quote:

Yalnız bu almaya çalıştığınız şey, PSN PLUS üyeliği bilginiz var değil mi? Çünkü, walmart da PLAYSTATION NETWORK CARD (PSN GIFT CARD) göremedim ben. Walmart sadece Plus üyeliği satıyor. Aman dikkat

Amazon üzerinden hallettim dostum çok teşekkür ederim. Driveclub saat kaç gibi çıkar acaba bilgin varmı?

• quote:

Paypala kredi kartınızı tanımlayamadıysanız sorunun walmartla ilgisi olmamalı. Ben daha denemedim ama eğer sorun çıkarsa paypal hesabı Usa olmadığı için çıkar. Diğer türlü ebayden alışveriş yapıyor gibi paypalla ödenmesi gerekli. Siz bankanızla bir görüşün belki online kapalıdır.

kredi kartından sorun oluştu gibisinden mail atıyor wallmart 5 dk sonra , evet paypala tanımlayamamam kredi kartımla alakalı bir konuydu amazon üzerinden halletim ben
  • quote:

quote:

quote:

http://www.walmart.com/search/?query=playstation%20network

• quote:

Orijinalden alıntı: HASBIHAL

quote:

quote:

quote:

http://www.walmart.com/search/?query=playstation%20network

Paylaştığınız linkte ki PLAYSTATION NETWORK CARD (PSN GIFT CARD) PS3 ve PSP için var. PS4 için bir tane bile yok, bu durumu daha önceden farkettiğim için dün o mesajı yazmıştım size, bu aramayı bende yaptım ama wallmart da ki bütün PSN CARD lar da PS3 yada PSP yazıyor. Güvenemedim, ne zaman ki PS4 de yazar o zaman güvenirim.

• quote:

Paylaştığınız linkte ki PLAYSTATION NETWORK CARD (PSN GIFT CARD) PS3 ve PSP için var. PS4 için bir tane bile yok, bu durumu daha önceden farkettiğim için dün o mesajı yazmıştım size, bu aramayı bende yaptım ama wallmart da ki bütün PSN CARD lar da PS3 yada PSP yazıyor. Güvenemedim, ne zaman ki PS4 de yazar o zaman güvenirim.

PS3, PSP, Vita veya PS4 için ayrı ayrı PSN kartı yok. Bir PSN kartı PSN destekli tüm cihazlarda çalışır. Satış sayfasında PS4 yazmıyorsa bilgiler güncellenmemiştir.
  • hem amazondan hemde walmart tan psn card alırken This order has been cancelled. Çıkıyor satışım neden iptal edilmiş olabilir. bilen var mı arkadaşlar?
  • PS4 ve PS3 kodları farklı mı oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HASBIHAL

PS4 ve PS3 kodları farklı mı oluyor ?

Normalde olmuyor, PSN sistemine yani SEN (sony entertainment network) sistemine, yüklediğin her parayı, Sony' nin bütün hizmetinde kullanabiliyorsun. Film kiralamasından, müzik almasından tut da, oyun almasına kadar. Makine ayrımı yok

Ben sadece walmart Ps4 diye belirtmediği için kıllandım. Fakat, Armag3d0N un dediği gibi, walmart açıklamayı güncellemedi. Tıpkı Türkiye de ki teknosa, vatan, vs. gibi uyuşuk, web sitesi dinamik olmayan marketlerden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hetg0d

Hocam mükemmel konu teşekkürler emeğin için. Ben yaklaşık bir saattir uğraşıyorum amazondan redeem code alıp oyun almayı fakat amazondan bir türlü alamadım. Almaya çalıştıktan sonra bekletiyor beni daha sonra beklenenden uzun sürdü diye başka bir yere yönlendiriyor. Ne yapmam lazım open orderda da gözüküyor siparişim

Başka bir yere yönlendirmiyor. Yaklaşık 2 saat içinde onaylanacak diye mesaj yazıyor. Bir kartı, ilk kez Amazonda kullanırken onay için bekletiyor ve genelde de 2 saat sürmüyor bile, sonrasında o kartın kullanımlarında bir daha bekletmiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Hocam Merhaba,
    Bu 100$ harca 15$ verelim kampanyası ile ilgili aklıma soru takıldı.Şimdibiliyorsun ben yeni açtum US PSN.50 dolar tutarında PLUS kodunu aldım redeem etiim.60Dolar da Cuzdana ekledım ek olarak.Onlarla da FIFA15 aldım.110Dolar harcamam oldu ama bu PLUS direk geldiği için kampanyaya girer mi? Bir de kampanyaya girmesi için sadeceparayı cüzdana eklemek yeterli mi?

Bende bu şekilde yaptım, Plus' ın kampanya ya girip girmediğini bilmiyorum. Bekleyip göreceğiz. Kampanya ile ilgili bütün detaylar aşağıda ki linkte yazıyor. İngilizcem iyi olmadığı için pek bir şey anlamadım. Tek anladığım, 3.parti yazılımlarda geçerli değil. Plus üyeliği de 3. parti yazılımlara mı giriyor bilemedim. Araştırdım, her hangi bir bilgi yok ama 3.parti yazılımlar, şunlar oluyormuş, netfix, MHL TV, vs. gibi, yani PSN plus bu üçüncü parti yazılımların içinde yoktu. Sanırım, kampanya kapsamında

http://www.sonyentertainmentnetwork.com/us-store-credit/

quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

15 dolari ne zaman geri yukluyolar

7 Kasım da Redeem Code olarak gönderilecek, 5 Aralık tarihine kadar da harcaman gerekiyor. Aksi taktirde bu hakkı kaybediyorsun. Detaylar aşağıda ki linkte

http://www.sonyentertainmentnetwork.com/us-store-credit/

İngilizce konusunda sıkıntı olan yerlerde yardımcı olabilirim , siz bu kadar emek vermişsiniz , bizim de çorbada tuzumuz bulunsun hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyük adamsın :-)
  • Eyvallah dostum. Bu konuda İngilizce yardıma ihtiyaç olursa, sana danışacağız o zaman
  • quote:

Eyvallah dostum. Bu konuda İngilizce yardıma ihtiyaç olursa, sana danışacağız o zaman

Elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim , herkesin bilinçlenmesi icin sizin bu yaptığınız büyük bir hizmet , çok teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Büyük adamsın :-)

Türkiye de ki bütün, teknoloji, oyun forumlarında, twitter ve facebook hesaplarında, bu konu konuşuyor. DH ye acayip üye ve trafik kazandırdım. Bu kadar ilgi göreceğini hiç beklemiyordum. Türkiye de büyük bir ihtiyaçmış, headshot gibi bir şey oldu.

Oyun konsoluna gönül vermiş arkadaşların işini görsün, onlar mutlu olsun, yeter bana

Türkiye de ki aşırı yüksek fiyatlar yüzünden, konsollarından soğumasınlar. Her şeyin bir çözümü var, morallerini bozmasınlar. İşi bilen, yıllardır USA PS Store' u kullanıyor zaten ama bu işten anlamayan sayısı çok daha fazlaydı. Artık, Türkiye de ki konsol oyuncuları, bu konu sayesinde derinlemesine bilgiye sahip oldular. Bundan sonra hangi Playstation Store dan alışveriş yapacaklarına, karar verip vermemek onların elinde

-PSN kardeşlik (ortaklık) yapanlar ise hiç düşünmesinler zaten, kardeşlerden biri USA PSN, diğer ise TR PSN olsun. Her iki hesaptan da alınan oyunlar ortak kullanılabiliyor.

-Kardeşlik yapmayanda, her iki hesaptan alınan oyunları oynayabilir. USA PSN hesabını ana hesap yapıp, TR PSN hesabından oynamaya devam eder. Böylece her iki hesaptan da aldığı oyunları oynar.

Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok, Amerika PSN' e geçin rahat edin. TR PSN de kalıp da İngiltereyi zengin etmeye gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.