Şimdi Ara

USA iphone 5 SPRİNT simfree - unlock ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
14.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TAG Heuer

quote:

Orijinalden alıntı: mdk_mami

iphone 5 sprint gevey tak çalıştır.
    iphone 5 sprint gevey sms sorunu yok !
    iphone 5 sprint gevey mms sorunu yok
    iphone 5 spritn gevey INTERNET SORUNU YOK !

sprint özel üretim gevey bizde !

geveyal,com
    gevey.tc

SMS sorunu devam ediyor birde arayan numaraların başına +90 eklemediğimde isim ler görunmuyor...SMS sorunu devam ediyor birde arayan numaraların başına +90 eklemediğimde isim ler görunmuyor... Gevey le 3 aydır kullanıyorum başka sıkıntısı yok

Hocam biz cozerriz ulasin 5069063276

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabrio06

sprint aktivasyon sorunu yasiyan arkadaslar kendi sprint kartim ile yardimci olabilirim yanliz suan yurt disindayim ayin 25 den itaberen yardimci olabilirim ankara polatlida ikamet ediyorum ücret talep etmicem bir tesekkür yeter :)

Sprint kartla aktivasyon ypsanizda olmaz sms sorunu yasarsiniz . Bize ulasirsaniz yapariz

• SMS sorununuda çözdüm bir tek rehber sorunu var onun dışında sıkıntı yok.

'' mdk_mami '' den aldığım 2 adet iphone 5 usa sprint gevey sorunsuz çalışmakta ve kullanmaktayım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarikosman7

arkadaşlar merhaba,
    ilk çıktığında iphone 5 simkilitli alıp, para ile unlock yaptırmıştım. hala kullanıyorum sorun vs yok.
    ancak, aynı şekilde aldığım diğer/ikinci telefonu geçen ay para ile açtımak istedim. para gönderdim hala tık yok.
    duyduğum kadarıyla, 2013 yılında ABD de çıkan bir kanunla yasal unlock ile ilgili kısıtlamalar var.

bence yöntemi var var, benim tanıdığım yok, olan varsa bana da yardımcı olursa sevinirim.
    yöntem şu; bu telefonlara sprint kart takılır, içinde de vardı zaten, sprint kullanıcısı bu telefonu kendi line/hesabına imei numarası ile online geçirir. bu şeklide elimdeki sprint hatı takar sprint olarak kullanabilirim. tabi burada amaç telefonu unlock yapmak.
    ikinci safha; şimdi elimdeki hat ile iphone kullanılır durumda. bu hattı aktive eden arkadaş en az 3 aylık sprint geçmişi varsa, sprinti arayıp telefonu unlock yapılmasını talep edecek.

ücret vs yok.

varsa sprint kullanan biri yardımcı olursa sevinirim

Bu yöntemler bir işe yaramaz sprint cins açmıyor benim telefonlarla gelen hatlar aktif 10 aydır kullanılıyor sürekli sim kiliti acmak için baskı yapıyoruz amerikada ama nafile herifler açmayız diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TAG Heuer

quote:

Orijinalden alıntı: tarikosman7

arkadaşlar merhaba,
    ilk çıktığında iphone 5 simkilitli alıp, para ile unlock yaptırmıştım. hala kullanıyorum sorun vs yok.
    ancak, aynı şekilde aldığım diğer/ikinci telefonu geçen ay para ile açtımak istedim. para gönderdim hala tık yok.
    duyduğum kadarıyla, 2013 yılında ABD de çıkan bir kanunla yasal unlock ile ilgili kısıtlamalar var.

bence yöntemi var var, benim tanıdığım yok, olan varsa bana da yardımcı olursa sevinirim.
    yöntem şu; bu telefonlara sprint kart takılır, içinde de vardı zaten, sprint kullanıcısı bu telefonu kendi line/hesabına imei numarası ile online geçirir. bu şeklide elimdeki sprint hatı takar sprint olarak kullanabilirim. tabi burada amaç telefonu unlock yapmak.
    ikinci safha; şimdi elimdeki hat ile iphone kullanılır durumda. bu hattı aktive eden arkadaş en az 3 aylık sprint geçmişi varsa, sprinti arayıp telefonu unlock yapılmasını talep edecek.

ücret vs yok.

varsa sprint kullanan biri yardımcı olursa sevinirim

Bu yöntemler bir işe yaramaz sprint cins açmıyor benim telefonlarla gelen hatlar aktif 10 aydır kullanılıyor sürekli sim kiliti acmak için baskı yapıyoruz amerikada ama nafile herifler açmayız diyor.

Bundan 3-4 ay once bir tanidigin tanidigi vasitasiyla kilitli iphone 5 i 2 saat icinde actik. Sprintin cins oldugunda haklisin..

• quote:

quote:

sprint aktivasyon sorunu yasiyan arkadaslar kendi sprint kartim ile yardimci olabilirim yanliz suan yurt disindayim ayin 25 den itaberen yardimci olabilirim ankara polatlida ikamet ediyorum ücret talep etmicem bir tesekkür yeter :)

Sprint kartla aktivasyon ypsanizda olmaz sms sorunu yasarsiniz . Bize ulasirsaniz yapariz

Merhaba anlatirmisiniz ne işlem yapiyosunuz?
    Yeriniz nerde? Referanslariniz varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

quote:

quote:

Merhaba anlatirmisiniz ne işlem yapiyosunuz?
    Yeriniz nerde? Referanslariniz varmi?

profil.gittigidiyor.com/kiliclar-iletisim

yeterli sanırım referans :) forumdan bi kaç arkadaşında açmıştık cihazını

• Orijinalden alıntı: mdk_mami

profil.gittigidiyor.com/kiliclar-iletisim

yeterli sanırım referans :) forumdan bi kaç arkadaşında açmıştık cihazını

Sağolsun arkadaşa 20 gün önce mesaj attım ios 7 ye gecelim mi bir sorun olur mu diye 3 kere sordum .. Geçin olmaz dedi ama malesef 20 gündür iphone 5 imde 3G - Edge - Sms yok ALLAH tan konuşma yapabiliyorum..
  • TAG Heuer kullanıcısına yanıt
    Merhaba bendede ayni problem var iphone 5 sprinte ios 7 yuklendi sms ve 3g calismiyor bununla ilgili ne yapabilirim acaba bilgisi olan varmi yardimci olursaniz cok sevinirim.

• mdk_mami M kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende abd den gelen iphone 5 sprint bir cihaz var ios 7 yuklu buna uygun 3g ve sms problemi olmayan bir gevey varmi acaba bilgilendirirseniz cok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog2334

Merhaba bende abd den gelen iphone 5 sprint bir cihaz var ios 7 yuklu buna uygun 3g ve sms problemi olmayan bir gevey varmi acaba bilgilendirirseniz cok sevinirim.

Şuan için yok malesef... Beklemedeyiz..
    cok tesekkur ederim cevap verdiginiz icin.peki tahminen nezaman cozulur bu problem bi
    Bilginiz varmidir acaba.ben biraz internetten arastirdimda r-sim pro 8 diye yeni cikan bir gevey bu sorunu cozuyormus diye okudum.yorumlarda gayet olumlu guvenilirmi diye tereddut ediyorum acikcasi.

• Arkadaşlar şu an benim elimde de Sprint iphone 5 var, işin kötü yanı şu ki, geveyle çalışıyor fakat sms ve 3G maalesef yok. Her neyse, yeni güncellemeler geldi ve bende zaten sms-3G yok diye yeni güncellemeleri de yaptım, şu an 7.0.4 ile tam güncel halinde.
    Yeni bir gevey aldım fakat bu da 7.0.4 olduğu için maalesef sms-3G sorunu devam ediyor.
    Elim kırılsaydı da o yeni güncellemeleri yapmasaydım diyorum.
    Kısacası şimdi yeni arayışlar içerisindeyim.
    Simkilit kırmaya 400 TL istiyorlar, bunu biraz beklemeye aldım.
    Gevey ile bir şekilde yapılır yapılmasına, ama yeni güncellemeleri destekler mi bilemiyorum.
    Şimdi yeni bir gevey siparişi verdim, bakalım o geveyle olacak mı yoksa yine belli bi süre bekleyecek miyim buradan paylaşırım.
    Bir diğer çözüm yoluna gelecek olursak, sprint ile görüşmeler sonucunda nasıl açılacak onu merak etmekteyim.
    Yine bu konuda tecrübeli arkadaşların desteklerini takip etmekteyim, lütfen bilenler buradan yardımcı olsunlar ki forumun faydalarını aramızda paylaşalım.
    ---Takipteyim

• siteniz cok karışık fiyat nedir iphone 5 sprint 7.0 için nedir fiyat ?
  • Aylardır yeni Gevey ile Sms ve 3G kullanmaktayım.
    Artık tlfnu elden çıkarmak istiyorum ve gebeysiz kullanmanın yollarını arıyorum, yoksa satarken değerinin altında vermek zorunda kalacağım.

Gevey için müracaat etmek isteyen özelden yazabilir arkadaşlar.

• merhab elimde iphone 5c sprint telefon var bu yaz ameikadan aldım simfree yapmak istiyorum ama nasıl yapabilirm acaba?
  • Usa dan 200 dolara sprint hatlı 6s aldım...Bahçelievler de bir kardeşimiz 100 dolara nasıl yaptı bilmiyorum hattı açtı!!!??? Helal olsun valla ..bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

Usa dan 200 dolara sprint hatlı 6s aldım...Bahçelievler de bir kardeşimiz 100 dolara nasıl yaptı bilmiyorum hattı açtı!!!??? Helal olsun valla ..bilginize...

hocam kim nasıl yaptı iletişim bilgisi varmı
    Dostum sorun nedir ? Benimkisi gibi ayni sorunmu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar iphone 6s busefer bile bile aldım amerikadan ve 100 dolara yine hallettiler 10 günde iş bitiyor adres isteyene bir çay ısmarlama karşılıgı veririm..)))
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.