Şimdi Ara

USA Cihaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar USA APPLE store dan alınma ip6 cihazım var. Bataraya değişimi için apple müşteri hizmetine yazdım parasıyla değiştiricem amerika cihazlarına bakmıyoruz dedi.
    Benim batarya öldü napayım cihazı çöpe mi atayım?
    randevu alma yerine geldim serinumaramı apple kimliği girdim randevu verdi, gidince bakmazlar mı acaba ?

• Bakmazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Bakmazlar.
    napayım hocam çöpe mi atayım cihazı ?

model numarası A1586 baktığımda global gözüküyor. bakmaları lazım ya
  • ahmtayd kullanıcısına yanıt
    Ama bakmazlar. Resmî yerde değil de merdiven altı bir yerde sıkıntınızı giderebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşuna götürme bakmazlar çünkü bakmaları yasak. Bataryayı kendin tak olmadı telefoncuya götür o halletsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Boşuna götürme bakmazlar çünkü bakmaları yasak. Bataryayı kendin tak olmadı telefoncuya götür o halletsin.
    hocam deji batarya gördüm nette, orjinal gibi 1-2 sene götürür mü acaba tecrüben var mı
    Ben kendim netren deji aldım kendim taktım hemen hemen 1 sene olucak neredeyse. Ekran süresi 6,5 ile 7 saat arasında. 2 sene gider mi bilmiyorum ama 1 seneyi orjinal batarya gibi geçirirsin. Bende de 6S var.

• telefonun garantisi yoksa bile bakmaları lazım bencei sonucta parasıyla pil değiştirtecek arkadas. neden bakmasınlar ki?
  • kill_them_all kullanıcısına yanıt
    prosedür bu yönde, Türkiye cihazına da Amerika’da bakmazlar muhtemelen. Ayrıca bu ülkeye (bölge de olabilir) özel telefon çıkarma işini tüm cihaz üreticileri yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

prosedür bu yönde, Türkiye cihazına da Amerika’da bakmazlar muhtemelen. Ayrıca bu ülkeye (bölge de olabilir) özel telefon çıkarma işini tüm cihaz üreticileri yapıyor
    Yok hocam türkiyeye özel bir durummuş bu.
    Avrupada herhangi biyerde yaptırabilirsiniz dedi müşteri hizmetleri. Biz bakmıyoruz dedi.

Resmen nitelikli dolandırıcık. Parasıyla bile yapmıyorlar çöp ettiler telefonu. İlla yenisini aldırtacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

telefonun garantisi yoksa bile bakmaları lazım bencei sonucta parasıyla pil değiştirtecek arkadas. neden bakmasınlar ki?
    Hocam olacak iş değil ya. Parası neyse verecem diyorum yok bakmayız diyor. Dolandırıcı olmuş şerefsizler. Ve yukarda yazdığım gibi türkiyeye özel bir durum bu

Öyle demiyorum. bende Türkiye (global) kodlu telefon var. gitsem amerikaya benim telefonuma aynı şey olur muhtemelen.
  • Amerikadan alırken özellikle Türkiye de yaptırılabilen diye belirtmeniz gerekiyor yoksa merdiven altı.

• quote:

Orijinalden alıntı: goygoy06

Amerikadan alırken özellikle Türkiye de yaptırılabilen diye belirtmeniz gerekiyor yoksa merdiven altı.
    Türkiyede yaptırılabilen model benimki, hiç birine bakmıyorlar artık

• quote:

Öyle demiyorum. bende Türkiye (global) kodlu telefon var. gitsem amerikaya benim telefonuma aynı şey olur muhtemelen.
    Modeli ne cihazınızın

şu şekilde ekran görüntüsü atın lütfen

USA Cihaz

• quote:

şu şekilde ekran görüntüsü atın lütfen

Hocam modelim MG472LL/A
    A1586
    Müsteri hizmetleri de böyle diyorsa geçmiş olsun hocam

model kodunuz LL yani cihazınız Amerika cihazı. Apple para ile bile tamir etmez fakat herhangi bir telefoncu yardımcı olabilir. farkettiyseniz benim cihazım TU kodlu yani Türkiye cihazı (global)
    https://www.theiphonewiki.com/wiki/Model_Regions
  • quote:

model kodunuz LL yani cihazınız Amerika cihazı. Apple para ile bile tamir etmez fakat herhangi bir telefoncu yardımcı olabilir. farkettiyseniz benim cihazım TU kodlu yani Türkiye cihazı (global)
    https://www.theiphonewiki.com/wiki/Model_Regions
    Artık kendim bi batarya alıp takacağım hocam teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.