Şimdi Ara

US Psn Hesap - TR Kutulu Oyun - DLC Problemi (COD : Ghosts) PS4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ps4 US Psn+ hesabım mevcut, n11 üzerinden de Call Of Duty Ghosts oyununu kutulu olarak satın almıştım. Gayet güzel oynuyorum bir sıkıntım yok fakat oyunun içerisindeki özelleştirme paketlerinden almak istediğim zaman oyunun içindeki store yüklenmiyordu.
    Bende hoşuma giden bir karakter pakedini US Store üzerinden satın aldım. Ödeme onaylandı ve paket inenler kısmına geldi fakat indiriliyor kısmında takıldı kaldı. Bu aşamada hatırladım DLC ile oyunun aynı bölge olması gerektiğini. Oyun TR bölgeydi fakat dlc yi US üzerinden almıştım.
    Yan hesabıma geçiş yaptım (PSN+ yok fakat TR Store hesabı) ve o hesaba para yükleyerek TR Store üzerinden paketi bir daha satın aldım. Bu sefer paketi indirip kurdu fakat kıyafetler ve maskeler sadece yan TR Hesabımda açıldı, ana oynadığım hesaba yansımadı. TR hesabın oyun leveli 1 hiç oynamadığım bir hesap Bu paketi asıl oynadığım US hesabına aktarmanın bir yolu var mı acaba ? Teşekkürler.

• Neyse sorun çözüldü.

Yan TR hesabi PS ayarindan Ana Hesap olarak ayarla dedigim zaman kullandigim hesaptada acildi dlc paket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pew -- 7 Ocak 2015; 20:35:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.