Şimdi Ara

US Psn hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ortalama 1 buçuk senedir Us psn hesabımdan oyunları oynamaktayım. Türkiyeden CD'li BF1 hediye olarak geldi oyunu uzun süredir cd ile sorunsuz oynuyorum fakat yeni çıkan THEY SHALL NOT PASS dlc sini satın almak istiyorum. Hesabım ve plus üyeliğim US fakat oyun TR ben bu oyuna nasıl dlc yüklerim ve kayıtlı oyuncu bilgilerim ile oynamaya devam edebilirim? Bilmem anlatabildimmi ? :)

• Bir tane Türkiye Psn hesabı açın ve eklentileri bu hesaptan satın alın. O hesabında konsolda ana makine hesabı olarak etkinleştirin.

Bu olayı ben Battlefield 4 oynarken denemiştim. Hesabım, oyunum ve premium eklentim US idi. Ancak bunların hepsini ana hesap yapıp kardeşimin Türk Psn hesabından denediğimde premium maplerine girebiliyordum. Battlefield 1'fe de aynı durum söz konusu diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Bir tane Türkiye Psn hesabı açın ve eklentileri bu hesaptan satın alın. O hesabında konsolda ana makine hesabı olarak etkinleştirin.

Bu olayı ben Battlefield 4 oynarken denemiştim. Hesabım, oyunum ve premium eklentim US idi. Ancak bunların hepsini ana hesap yapıp kardeşimin Türk Psn hesabından denediğimde premium maplerine girebiliyordum. Battlefield 1'fe de aynı durum söz konusu diye düşünüyorum.

Arkadaş haklı. Bütün oyunlar için geçerli bu durum. Dlc ve oyun bölge uyumlu olmalı. Arkadaşı tarif ettiği şekilde hesap alıp, dlcleri edinebilirsiniz.
  • Dostum cevap için teşekkürler ama ben oyuna TR hesabı ile değil US hesabım ile devam etmek istiyorum.
    Dediğin gibi yaptığımda TR hesabınada plus almam gerekecekmi? Kafam karıştı galiba :)
  • Dubstep D kullanıcısına yanıt
    tr hesabını açıp dlc leri alıp indirdikten sonra oyunu kendi hesabından oynayabilirsin,haricen plus almana da gerek yok makinada bir tane plus hesabının aktif olması yeterli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dubstep D kullanıcısına yanıt
    Tamam yine us hesabı ile devam edeceksiniz. Plus hesabınız US olan mı ? Hiç farketmez. Siz sadece o dlc hesabını ana hesap yapım yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için.
    Akşam dediklerinizi uygulayacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.