Şimdi Ara

US PSN'DEN PAYPAL İLE ALIŞVERİŞ REHBERİ + 14 GÜNLÜK PLUS ALMA (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
39
Favori
15.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi evde deniyorum ama olmuyor. Paypalı ödeme yöntemi olarak PS4 üzerinden eklemeye çalışıyorum email veya şifre hatalı tekrar dene diyor ama değil yani 100 kez kontrol ettim. Web üzerinden yapmaya çalışıyorum bu sefer de "Sorry, we weren’t able to set up preapproved payments at this time." böyle bir hata çıkıyor.

Var mıdır çözümü acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • armutyus A kullanıcısına yanıt
    Paypal’a eklediğin kartta para var mı? Tavsiyem 50 TL veya üzeri para olsun.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    kredi kartı ekledim zaten baya bir limit var aslında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok abi kesinlikle olmuyor bir çözüm bulamadım. Telefon numarası bile onaylattım yine olmuyor. Webden pcden psten mobilden hiçbir yerden paypalı PS hesabına ekleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armutyus -- 13 Haziran 2019; 12:12:37 >
  • Gecen gun kendi Paypal hesabim ile almistim, simdi alamiyorum baska hesaba. Her turlu seyi bende denedim. Paypal hesabi eklenmiyor PSN e. Bu kadar dandik bir odeme sistemi olay nedir ya. TR PSN e diyorduk alayi sorunlu.
  • armutyus A kullanıcısına yanıt
    ilk mesajı adım adım uyguladıysanız yeni psn ve paypal hesabı ile deneyin. 3-4 ay önce ilk denediğimde bende ekleyemiyordum paypal'ı psn'e şifre yanlış diyordu geçen nba için denediğimde sorunsuz aldım. aynı şeyleri yapmıştım şans faktörü de var psnde. birgün çalışan ertesi gün çalışmıyor
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Psn hesabı değiştiremem içinde para var da paypal yeni deneyeyim ama her şeyi doğru yaptım yani enteresan bir sistem bu ps store. Ya da bir iki gün sonra tekrar deneyeyim belki düzelir. Teşekkürler cevap için.

edit: Şimdi yeni paypal açtım ama onu da ekleyemedim ilk başta hata verip durdu. Sonra adres değiştirdim telefon değiştirdim birkaç kez denedim tekrar tekrar, birinde ekledim ödeme yöntemi olarak. Ama yine de satın alamadım hala hata veriyor PC üzerinden. Akşam bir de PS üzerinden deneyeceğim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armutyus -- 13 Haziran 2019; 16:5:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgilendirme için teşekkür ederim. az önce enpara kredi kartı ile pc üzerinden işlemi tamamladım. 18tl çekildi.
  • US Psn'de hesap oluşturamadım sürekli Türkçe hesap oluşturma geliyor. Gizli sekme, vpn, opera, explorer heryerden denedim açamadım bi US hesabı ne yapmam gerekli acaba ?
  • Mevcut PSN hesabından çıkış yap. Sonra aşağıdaki linkten kayıt ol.

https://store.playstation.com/en-us/home/games
    Çıkış yaptım hocam yine de kayıt olma kısmı gelmiyor.
  • Şuanda PSN'de sorun varmış. Sizinle alakası yok. Düzelince kayıt olursunuz. PSN'e saldırı olabilir.
    Sağolun hocam bilgilendirme için 1 saattir uğraşıyorum. Teşekkürler.
  • Teşekkürler nba i aldım

• Sonunda aldım yahu, ne oldu nasıl düzeldi bilmiyorum. Hadi bir daha deneyeyim dedim hiç sorunsuz oldu bitti. Teşekkürler ilgilenen herkese

• quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

Yok abi kesinlikle olmuyor bir çözüm bulamadım. Telefon numarası bile onaylattım yine olmuyor. Webden pcden psten mobilden hiçbir yerden paypalı PS hesabına ekleyemiyorum.
    Mobil tarayıcıdan ekle oluyor.

• 3 gün önce, NBA görünce ilk mesajdaki adımları not alarak uyguladım ve aldım. Yeni mail adresi, o mail adresine bağlı paypal, o mail adresine bağlı psn hesabı.. her şey birebir aynı ve belki 3-4 dk sürdü oyunu almam. Eyvallah. İşlem bittikten sonra paypalden kredi kartımı sildim.

Az önce Batman alayım dedim.
    Birebir aynı şeyleri yaptım. Alamadım. Halihazırda kullandığım nba için açtığım paypal hesabını açtım, kartı ekledim. Gene alamadım. PS APP üzerinden denedim alamadım.

Dün 2 ayrı yeni TR psn hesabı üzerinden 2 ayrı oyun almak istedim. 10 dk önce plus hesabımda işlem yaptığım kartımı kabul etmeyerek şaşırtmadı psn beni.

Sanırım hala en iyi yol, hele ki şu 10dolar-20dolar-100.000 rupi vb tam tutarlı oyunlar için gift card.

Lanet olsun gerçekten. Cidden bak. Abicim giriyorsun çinden istediğini alıyorsun, 10.000 liralık bisiklet alıyorsun Canyon'dan gönderiyor sana.. 10dk..
    Yani sony kullanıcının güvenliği diyerek kendini baltalıyor. Ben hayatımda bu kadar neyin neden olduğu belli olmayan bi sistem görmedim ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayCicik -- 15 Haziran 2019; 11:35:1 >
  • BayCicik kullanıcısına yanıt
    evet maalesef sony'nin ödeme sistemleri çok sıkıntılı kafasına göre çalışıyor.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Evet, aynen öyle.
    Dün akşam saat 5 gibi satın aldığım 10 dolarlık kart ile 9.99 olan oyunu satın aldım. Akşam eve gittiğimde de tam detroit için açtığım TR Psn hesabını cihazdan kaldıracakken "dur ulan bi daha deneyeyim" dedim ve girdim denedim. Kredi kartı bilgilerimi silmemiştim zaten. Satın al dedim ve aldı
    Hay ben böyle işin
  • Ben sıkıntısız olarak paypalı ekledim ama satın alırken the credit debit card information on file is not valid diyor. Çözümü varmı kartta limit var ve bilgileri doğru yazdım.

Edit: Hem banka kartı hem kredi kartı ile pc ve ps4 üzerinden denedim ama satın almıyor aynı hatayı veriyor hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 16 Haziran 2019; 15:14:36 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.