Şimdi Ara

US PSN'DEN PAYPAL İLE ALIŞVERİŞ REHBERİ + 14 GÜNLÜK PLUS ALMA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
39
Favori
15.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Bende aynı hatayı alıyorum.
    Ps ve pc dende deniyorum.
    Çözemedim
  • Raven254 R kullanıcısına yanıt
    Baska kartlar ekleyip yine ayni deli etti yaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almaya çalıştığım zaman şöyle bir mail geliyor paypaldan

Sony Interactive Entertainment has cancelled a Billing Agreement with you.

Description:Sony PSN BA via Web

Manage your Billing Agreement by logging into your PayPal account and clicking the Billing Agreement link under your Profile. In your Profile, you can choose and edit your preferred funding source and cancel your Billing Agreement.
    hangi kart ile deniyorsunuz kartınızdan para çekemiyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 9 Haziran 2019; 22:28:34 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Enpara banka kartı.
    Aslında 1 tl çekip geri yüklemiş.
    100 tl var hesapta.
    enpara ile alanlar vardı ilginç, konsoldan deneyin diyeceğim ama onuda denemişsiniz sanırım. bir arkadaş bunu yazmış birde indirim konusuna farkı yok aslında benim yazdığımdan ama birde bunu deneyin isterseniz

quote:

Hiç öyle önce paypal hesabı açıp denemeye çalışmayın hata veriyor. 4-5 paypal hesabı açıp denedim sürekli hata veriyor. psn us hesabı açtıktan sonrahttps://account.sonyentertainmentnetwork.com üzerinden payment management'e tıklayıp paypal ekle diyerek extra açılan küçük pencere üzerinden paypal hesabı açarak eklemeyi deneyin. Bu şekilde hata alsanızda hesap açılıyor, mail adresinizi doğruladıktan sonrahttps://account.sonyentertainmentnetwork.com üzerinden aynı yerden açtığınız hesabı eklemeyi tekrar deneyin. Adres kısmınıhttps://www.bestrandoms.com/random-address bu linkten alaska olacak şekilde hem psn hem paypal hesabı açarken girin. Ben bu şekilde 18.14 TRY almış oldum. 3 dolara NBA 2K19 alacaz diye 4-5 saat uğraştırdı. Alamayanlar yada alacak olanlar bu yöntemle almaya çalışsınlar.

bu da olmazsa yarın yeni psn + paypal ile deneyin tr psn'den bile tek seferden alışveriş yapmak zor şans işi biraz da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 9 Haziran 2019; 22:29:48 >

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Bu yöntemde olmadı.
    Çok enteresan. başka bir paypal hesabı oluşturdum, yine aynı hatayı aldım.
    Yarın tekrar deneyelim bakalım, belki düzelir.
    Teşekkürler desteğin için.
  • Pc üzerinden vpn açarak paypal olmadan alamıyormuyuz deneyen varmı ?
  • emrebilgir E kullanıcısına yanıt
    Paypal olmadan alamazsın.
  • Paypal’a enpara kartımı tanımladım arkadaşlar. benden 1TL kesmiş, sonra geri yatırdı. Bende test amaçlı tema satın aldım. O da en üstte görünüyor.

US PSN'DEN PAYPAL İLE ALIŞVERİŞ REHBERİ + 14 GÜNLÜK PLUS ALMA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 14 günlük Psn + deneme hesabını kendisi otomatik mi veriyor. Benim mi eklemem gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rommy6719 kullanıcısına yanıt
    Kendin ücretsiz alıyorsun hocam. Otomatik vermiyor.

https://store.playstation.com/en-us/product/IP9101-NPIA90005_01-PSPLUS14DAYTRIAL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Kendin ücretsiz alıyorsun hocam. Otomatik vermiyor.

https://store.playstation.com/en-us/product/IP9101-NPIA90005_01-PSPLUS14DAYTRIAL
    Teşekkür ederim hocam. Sağolasın

• Ps4 konsolu yeni aldım. Us psn bağlanmak için ne yapmam gerekiyor. İnternet tarayıcısından il sayfada verilen linke girmem yeterli mi.

• rommy6719 kullanıcısına yanıt
    Evet. Ayrıca PS4’ten Store kısmından da alışveriş yapabilirsin.

• Oyunu satın aldım ancak şöyle bir mail gelmiş.. Oyun erişimini engelleyip para iadesi mi yaparlar yoksa sizede geldimi bu mail arkadaşlar ?

Manage your Billing Agreement by logging into your PayPal account and clicking the Billing Agreement link under your Profile. In your Profile, you can choose and edit your preferred funding source and cancel your Billing Agreement.
    İade olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebilgir

Oyunu satın aldım ancak şöyle bir mail gelmiş.. Oyun erişimini engelleyip para iadesi mi yaparlar yoksa sizede geldimi bu mail arkadaşlar ?

Bana bu şekilde bir mesaj gelmedi. Hesabımın Download list kısmına oyun eklenmiş gözüküyor.

bu bana da geldi ama ödeme yönteminden paypalı kaldırınca geldi. kaldırmadıysanız gelmemesi gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bu bana da geldi ama ödeme yönteminden paypalı kaldırınca geldi. kaldırmadıysanız gelmemesi gerekiyor
    Bende öyle düşündüm çünkü paypaldan kredi kartını sildim. aynı vakitler psnden paypalıda kaldırdım. 2 mail'de aynı dakikada gelmiş ama neden bu şekilde bir mail anlam veremedim sanki iptal edilecekmiş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebilgir -- 10 Haziran 2019; 18:57:7 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.