Şimdi Ara

US PSN'DEN PAYPAL İLE ALIŞVERİŞ REHBERİ + 14 GÜNLÜK PLUS ALMA (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
39
Favori
15.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

division almaya çalışanlar konuyu okuyabilir
    Konuyu yeni gördüm, faydalandım. Teşekkürler elinize sağlık.
  • Farkli psn fsrkli paypal farklı kartlar denememe rağmen alamadım

10 dolarlik kart aldım 70 liraya en azindan 3$ a dusen bu tip 3 tane oyun alırım kirk takla atıyoruz oyun alacağız alti üstü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    10$ a niye 70lira verdiniz hocam. amazon.com dan alsaydınız keşke

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Amazona baktim once ama yoktu.
    Daha once bu sekilde nba alan arkadasimda alamadi division 2 yi hata verdi sürekli.

amazon kod olmaması mümkün değil us psn için ana tedarikçi durumundalar. eskiden her kod için ilan vardı şimdi tüm tutardaki kodlari tek sayfada topladılar bu yüzden bulamamış olabilirsiniz.resimdeki turuncu butona basmak lazim. 10-20-25-50-60-75-100 tüm kartlar stokta var.

US PSN'DEN PAYPAL İLE ALIŞVERİŞ REHBERİ + 14 GÜNLÜK PLUS ALMA

Bende de bu sekilde görünüyor sadece 50 dolarlık kartin mevcut olduğunu gösteriyor. Yoksa ilk amazon a baktım :)

enterasan hocam ben bakıncada tüm kodlar stokta gözüküyor ve alınabiliyor niye böyle bilemedim

Kod aldım ya artik yapacak birsey yok.
    Divison 2 yi alacağım. Yine 3$ seviyesine düşen oyun olacaktir illa ki o zaman alırım ortalama 23 liraya gelmis olacak cok da dert degil ya 5-10 lira. Teşekkür ederim bilgilendirme için bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

enterasan hocam ben bakıncada tüm kodlar stokta gözüküyor ve alınabiliyor niye böyle bilemedim

Hesabınızda tanımlı bir amerika adresi varsa stokta gözüküyor, yoksa gözükmüyor.
  • Erkka kullanıcısına yanıt
    tabi tanımlı us adresi var hocam adres şart zaten

• Selamlar ilk kez forumda yazı yazıyorum umarım doğru yere ve dogru şekilde yazıyorumdur sorunum şu bugünlerde the division 2 sadece 3 dolar bende us psn ni ve us paypalı açtım ve ininal kartımı ekledim 3 dolara oyunumu aldım yaklaşık 19 tl evet trde de var ama 44 tl aralarındaki fark bariz ininal hesabıma baktığımda iki kere 18 tl çekildiğini gördüm paypal hesabı üzerinden şikayet mi denir tam bilmiyorum anlaşmazlık diyim ben ona ve anlaşmazlığı açtım ortalama 10 gün sonra param iade edildi edilmesine ama iade edildiği anda us psn hesabımın askıya alındıgı ile ilgili bir e posta aldım e postada borçlandırmadan dolayı oldugu yazıyor çözüm için verdikleri linke girince banlanmanın sebepleri ve çözümlerinin olduğu bir sayfaya yönlendiriliyorum umarım anlata bilmişimdir şimdiden teşekkürler.
  • Dumantastikadam D kullanıcısına yanıt
    hocam harcamayı geri çekince doğal olarak banlamışlardır hesabını, fazla çekilen tutar ininal ile alakalıdır paypal ile değil. (ininal'da 2 işlem paypal'da 1 işlem gözüküyorsa)
    Yanlış yapmışsınız. PlayStation'a haber vermeden ödemenizi iptal ederseniz PSN hesabınız banlanır. İlk olarak PlayStation destek ile görüşmeniz gerekiyordu.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi paypalda ve us psn ninde tek çekim ininalde çift çekim gösteriyor ne önerirsiniz bu konularda acemiyim de ne yapmam gerekiyor sony nin hakkına mı girmiş oldum ilginiz içinde teşekkürler bu kadar hızlı cevap alacağımı düşünmemiştim
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Hmm anladım keşke en başında dediğiniz gibi yapsaydım şuan ne yapmam gerekmekte ?
    ininal'de çekilen 2 miktar da tamamen aynı mı? sorun psn/paypal kaynaklı değil tamamen ininal ile ilgili büyük ihtimal, ininal'e sorun o yüzden. paypal'dan işlemi iptal ettiğiniz için o hesap açılmaz, başka hesap & paypal ile tekrar alabilirsiniz oyunu. iadeler en geç 1 haftada gelir normalde de ininal'de geç gelebilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 27 Şubat 2020; 19:54:8 >
    2 çekimde tamamen aynı sorun ininal de ama hesabı kurtarma ihtimali hiç mi yok ben bu hesabı ps4 e 2. ana hesap olarak aktif ettim herhangi bir sıkıntı olur mu giriş yaparsam silmem için giriş yapmam gerekiyor degilmi internete baglanmadan mı silmeliyim hesabı
    us psn'in live support'u olması lazım iletişime geçip tekrar para çekmelerini söyleyin isterseniz, en kolay çözüm bu şekilde olur. sadece hesap banlayıp geçiyorlarsa uğraşmaya gerek yok aslında ama cihaz banı vs durumları da var sony'de tam ne yaparlar bilmiyorum açıkçası.
    Her şey için teşekkürler umarım hesabı da parayı da kurtarırım
  • Sorry, we weren’t able to set up preapproved payments at this time hatası alıyorum baktım paypalın verified olması laızm filan diyorlar

zaten onaylattım emaili hatta karttan 1 lirada para çektiler ama psn ye girerken hepp bu hatayı alıyorum pc den,consoele dan denedim onda ise emal yada password yanlış diyor paypal için (ki öyle bişey yok aynı mail ve pass la pc de açık zaten.

Vazgeçtim bıraktım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.