Şimdi Ara

US PSN %20 kodu, mailleri kontrol edin. Yeni.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • US PSN için "***** see what's new week" Başlıklı mail var. Gece gönderilmiş. PSN de bu haftaki indirimleri gösteren. Mailin içinde PSN için %20 indirim kodu bulunuyor. PSN nin kayıtlı olduğu mailinizi kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 25 Mart 2017; 17:46:50 >

• Geçen bana 10 dolar gelmiş onu bile yeni gördüm, son kullanma tarihi geçmiş tabi

Buna bakayım haber verdiğin iyi oldu.
  • Bana gelmemiş henüz gelirse güzel olur alırız indirimden birşeyler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber için sağol dostum, banada gelmiş gmail'de "tüm postalar" da görünüyor mail haberiniz olsun
  • Banada gelmişde bu kod başka hesaplarda geçıyor mu acaba ? yoksa sadece maıl gelen hesaba mı tanımlı kullanan oldu mu ?
  • %20 indirim indirimsiz fiyat üzerinden mi oluyor yoksa indirimli fiyat üzerinden mi?
  • kullanmayacak olan varsa alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabani Mokar

Banada gelmişde bu kod başka hesaplarda geçıyor mu acaba ? yoksa sadece maıl gelen hesaba mı tanımlı kullanan oldu mu ?

Amerikan PSN de geçerli kod. Her kod tek kullanımlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thanatos_1905

%20 indirim indirimsiz fiyat üzerinden mi oluyor yoksa indirimli fiyat üzerinden mi?

Oyunun sepete eklediğinde fiyat ne görünüyorsa, sepette bu kodu yazarak %20 daha düşürür.
  • bende de ne şans var arkadaş önceki kampanyada da göndermemişlerdi şimdide yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomanson

bende de ne şans var arkadaş önceki kampanyada da göndermemişlerdi şimdide yok

Şans ile alakalı değil. Haftalık gönderdiği Newsletter dedği bir mail. Her hafta gönderiyor, arada süpriz yapıp içine indirim kodu da ekliyor.

Gelmesi için US PSN hesabına sahip olman gerek. Sahipsen.

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action bu adrese gir. Ve altta resimde eklediğim şekilde olmalı.

• US PSN tabiiki weekly update mailleri sürekli geliyor zaten ama kod yok maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottomanson -- 25 Mart 2017; 17:31:47 >
  • ottomanson kullanıcısına yanıt

Gelen mail şu şekilde. Kod ta işaretlediğim beyaz yerde yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 25 Mart 2017; 17:46:26 >
  • Kullanmayacak olan varsa ben de alabilirim
  • Kod psn plus alımında geçerlimi süresi de azalmıştı, sadece oyun için ise pek işime yaramayacak gibi.
  • Kod zayi olmasın diyen şu anda indirimde olan
    God of War 3 5,99 usd
    Evil Within 5,99 usd
    toplam 11,98 usd kombo yapabilir
    %20 indirim ile oyunları 10 usd lik gift card ile alabilirsiniz.
  • hamdolsun yine bişey gelmedi
  • Kodu kullanmayacağım için isteyen varsa verebilirim.
  • Kod dlc, indirim görmüş oyun, pre order, plus vs tarzı alımlarda geçersiz, bu ay oyun alım limitimi doldurdum o yüzden ihtiyacı olan birine vermek isterim.

İsteyen özelden bana ulaşabilir kod 5 güne kullanılmalı 31 mart son gün ona göre.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.