Şimdi Ara

US Polo 1 alana 1 bedava ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
10
Favori
13.883
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternetten alınan ürün için mağazada paça boyu tadilatı yapılıyor mu? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

2 den fazla alanlar gelecek diye fazla umutlanmasınlar bence.
    iptal olasılığı yüksek.

Çocuklara 10 parça tshirt, şort...vs aldım cumartesi hepsi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenki siparişlerim geldi, tekrar almaya çalışırken ödemede hata veriyor.
  • Benim de siparişim geldi.Ama aldığım eşofmanı yırtık göndermişler ve rengi solmuştu.Bunu farketmeden paketlediklerine inanmak istemiyorum.
  • 34-34 giyiyodum 34 beden yoktu 33 aldım çok küçük geldi :( mecbur geri göndercem
  • Tüm mağazalarda kampanya geçerli. En azından kocaeli de öyle. Kart sahibi falan olmanıza gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar beyaz gömlek almıştım ama ürün lekeli geldi kocaman lekesi var mağazadan değişim yaparlar mı
  • Nuvo iadesi ağustos'ta devam etseydi alacaktım 5-6 parça ama etmeyecek gibi.
  • Ayakkabılarda da vardı kampanya, bayramdan önce mağazasında gördüm 2 ayakkabıyı 100 TL'ye aldım
  • 6 tshirt aldim 1 tanesinin bedeni olmadi. Iade icin sadece 1 tanesini gönderebilirmiyim. Nasıl oluyor iade yapan veya bilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 2 tane polo yaka tshirt aldım bitanesinin düğmeleri farklı. ne yapsam . tek iade edilmiyor galiba. mağazada düğme var mıdır.

• bugün mağazaya gittim. internet sitesinde olan ürünlerin bir çoğu yoktu. sadece ellerinde kalan kötü modellerde 1 alana 1 bedava yapmışlar. onlarda da fazla seçenek yoktu.
  • 1 tshirt 1 gömlek aldım.bugün geldi fakat gömlek biraz büyük.mağazaya gitsem değişim yaparlar mı ki?
  • --Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün varsa geri gönderilmelidir.

Şöyle bir madde var var sitelerinde, hiç iade işlemi yapan var mı? İki ürün aldık diyelim tekini iade edemiyor muyuz bu kampanya kapsamında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbyl03

1 tshirt 1 gömlek aldım.bugün geldi fakat gömlek biraz büyük.mağazaya gitsem değişim yaparlar mı ki?

Mağazalarda değişim var ancak benzer ürün bulmanız zor fiyatlar farklı olabiliyor mağazalarda, genelde daha yüksek oluyor fiyatlar. Yakınınızda varsa polo gidin bakmakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictator

65 liraya 2 tane aldim, 1 tanesini temin edememisler 59 lira iade yapmislar digeri geldi 1 hafta kadar oldu. 6 liraya polo almis olduk. Kalite olarak memnun kaldim.

Hocam aldığınız ürünün fotosunu çekip paylaşır mısınız? Uzunluk olarak giydiğinizde çok mu uzun ve kalıpları nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

quote:

65 liraya 2 tane aldim, 1 tanesini temin edememisler 59 lira iade yapmislar digeri geldi 1 hafta kadar oldu. 6 liraya polo almis olduk. Kalite olarak memnun kaldim.

Hocam aldığınız ürünün fotosunu çekip paylaşır mısınız? Uzunluk olarak giydiğinizde çok mu uzun ve kalıpları nasıl?

1.75 boy 84 kiloyum L beden aldim tam rahat geldi. Kaliplari biraz genis. Daha once xl gomlek almistim cuval gibi olmustu, ordan tecrube ettim bende.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

quote:

1.75 boy 84 kiloyum L beden aldim tam rahat geldi. Kaliplari biraz genis. Daha once xl gomlek almistim cuval gibi olmustu, ordan tecrube ettim bende.

Polonun uzunluğu nasıl hocam? Pololar normal tshirt'lere göre uzun oluyor, bu markada tam normal mi yoksa biraz uzun mu?

• Morhipodan almıştım 4 adet. Beğenmedim geri gönderiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.