Şimdi Ara

US Online Apple Store'dan alışveriş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
6.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

arkasına yazı bile yazdırabiliyormuşsun forma gibi
    vay anasını bilmiyordum

O aklımda da, ne yazdırıcam? Yazdırınca satmak çok zor, hatta imkansız olur... Ancak Fenerbahçe, Aşkıma, alındığı tarih vs genel şeyler yazılabilir. Benim aklımda şu var bir haftadır ama yazdırmıcam iLoveu. Sevgiliye alınıcaksa Apple formatında, güzel.

Daha önemlisi, 2 dakkada cız cız yazıyorlar mı, yoksa onu özel fabrikada üretiyorlar ve sana gelmesi 1hafta-10günü buluyor mu?

sanirim paketlenmeden once kisa bir surede yaziliyor. Ben yazdirmayi tercih ettim kargolama suresinde bir degisiklk olmadi .

• Postalama süresi 2 - 3 haftaya çıkmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

Postalama süresi 2 - 3 haftaya çıkmış...

hayırlı olsun, 4-5 haftaya çıktı.

lar Apple için geliyor
  • 25 martta 1 tane alıcam kısmet olursa inşallah! kimseye güvenemiyorum, netten alıcam ilk dakika! server çökmezse. İspanyadan mı alsam, İngiltereden mi, Kanadadan mı ona karar veremiyorum. O ülkelerdeki arkadaşların ne zaman geleceklerine bağlı.

SORUM ŞU =
    Netten alışveriş yaparsak, kdv iadesini nasıl alırız? Apple'a mail atıyım en iyisi. Bir o bilir doğrusunu.
  • Varya, ABD den başka ülkelere gönderilmeyen böyle ürünleri kargo yapan bi firma kursan köşe olursun ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperafsin

Varya, ABD den başka ülkelere gönderilmeyen böyle ürünleri kargo yapan bi firma kursan köşe olursun ha

öyle bi site var zatenhttp://www.amerikadangonder.com/ diye

• quote:

Orijinalden alıntı: nordmen

quote:

Orijinalden alıntı: alperafsin

Varya, ABD den başka ülkelere gönderilmeyen böyle ürünleri kargo yapan bi firma kursan köşe olursun ha

öyle bi site var zatenhttp://www.amerikadangonder.com/ diye

Ben bilmiyordum, eh o zaman süpermiş, hemen favorilerin arasına kaydediyorum. Teşekkürler.

• Vay canına ya.. ne orjinal fikirler bunlar..
  • Gecen sene bende apple store dan ipod touch siparişi vermiştim arkadaşımın adresine. Siparişi garanti kredi kartiyla vermiştim. Hiç sorun çıkmadı. Ancak 2-3 gün sonra apple dan gelen mail neticesinde yıkıldım. Kredi kartımın ABD kredi kartı olmadıgı gerekçesiyle siparişimi iptal etmişlerdi.
    Ürün sağsalim ABD deki arkadasınızın adresine gittiğinde bilgi verebilirmisiniz? Zira sipariş aşaması sorunsuz asilabiliyor. Önemli olan doğrulama aşaması. Sizden haber bekliyorum...
  • Türkiyeden alınan american express kredi kartını da mı tanımıyorlar acep, garanti bankası veriyor bu kartı bildiğim kadarıyla.
  • Ben 2 kere aldım aynı sekilde alabirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: frost1907
    Ben 2 kere aldım aynı sekilde alabirsin

Bu gercekten çok ilginc. Turkiye kredi kartiyla Apple Store dan ürün mü aldınız? O zaman sistem değişti sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voicemaster

quote:

Orijinalden alıntı: frost1907
    Ben 2 kere aldım aynı sekilde alabirsin

Bu gercekten çok ilginc. Turkiye kredi kartiyla Apple Store dan ürün mü aldınız? O zaman sistem değişti sanırım.

Buradan Vakıfbank kredi kartimla Amerika'daki arkadasima gönderdim o getirdi teslimatta bir sorun çıkmadı çünkü kredi kartı sahibi ve teslimat sahibini farklı verilebiliyor
  • Amerika - İngiltere - vs vs vs... Apple politikası değişmez sanıyorum.
    Maili paylaşmaktan memnuniyet duyarım.
    Konu = İNGİLTERE APPLE STORE = "TR KREDİ KARTLARIYLA ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ"

US Online Apple Store'dan alışveriş

• Walmarttan da alabilirsiniz. İnternet magazasindan kartla alıyorsunuz Daha sonra aldığınız cihaz en yakın walmart store a yönlendiriliyor ve gidip oradan cihazı teslim alabiliyorsunuz. Yaklaşık depoya yakinligina gore 3-10 gun arasi sürüyor.
  • Durumunuz hakkında gelişme oldu mu? iPad elinize ulşamamış olsa da en azından yola çıktı mı? Alış-verişin kaç gün sürdüğü konusunda bilgi veririseniz sevinirim.
  • Apple store sonradan satışı iptal edip paranızı mı gönderdi? yoksa sorunsuz olarak ürünü teslim ettiler mi? Bende Wisconsin deki arkadaşımın adresine ipad2 göndertecem, maximum yada bonus kullanacam..
    Tecrübesi olan arkadaşlar lütfen paylaşsın akıbeti..
  • merhaba
    ben bu online alışverişi beceremedim, yapabilen bir arkadaş detaylı anlatabilir mi?
    buradan visa card ile alıp chicagodaki arkadaşın adresine yollatmak istiyorum
    hangi bilgileri nasıl girmeliyim yardımcı olursanız sevinirim
    sayglar
  • Arkadaşlar alışveriş yapabiliyormuyuz deneyimlerinizi paylaşır mısınız sonuç nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.