Şimdi Ara

Ürünü Satın Aldığım Aynı Gün İçerisinde Fiyatı Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün öğlen saatlerinde Nanokatalogdan bir bilgisayar kasası satın aldım havale ile. 4 Saat sonra siteyi kontrol ettiğimde kasanın fiyatı 100tl daha ucuzdu. Ben para iadesi alıp ürünün indirimli olarak tekrar satın alabilirmiyim ? sonuçta ürün halen tedarik aşamasında ve ürün evime gelmedi. Ve param hemen iade edilirmi Havale ederek parayı yolladım.

Satın aldığım zaman.

Ürünün şu anki fiyatı

Yönetici arkadaşlardan özür diliyorum konuyu nereye açıcağımı bilemedim bende konumda Bilgisayar Kasası içerdiği için buraya yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gold Man -- 17 Eylül 2019; 0:19:20 >

• Siparişinizi direk iptal edip paranızı alın derim. Nanokatalog un tedarik süresi 2 hafta da olabilir 20 hafta da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Tedarik süresi umrumda değil. Sadece Fiyatının alır almaz düşmesi biraz bana koydu
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:53:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gold Man

Tedarik süresi umrumda değil. Sadece Fiyatının alır almaz düşmesi biraz bana koydu
    Hocam ben ekran kartı bakarken aynı kart in 3 4 adet farklı fiyatı vardı. Çok amatör bir oluşum. Siz bilirsiniz yine de.

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-cooler-master-h500m-adreslenebilir-ledli-kasa-729948666/detay

H500P çoğu yerde bulunuyor ama siz argb olsun istediniz sanırım. Yukarıdaki arkadaşla pazarlık etseydiniz biraz daha düşerdi fiyatını, keşke nanokatalog macerasına girmektense bu arkadaştan alsaydınız.
    Forumda nanokatalog konusu var onu inceleyin, çoğu arkadaş ürünün geç geldiği, paranın geç yattığını söylemiş. İptal etmeden önce arayarak indirim oranında iade istemekte fayda var ama siz aradıktan sonra ürünün fiyatını eski halinede getirebilirler tabi

• tek çekim ile aldiysan iade süreci bankaya bağlı olaraktan 2 3 gün içersinde olur en geç. taksitliyse taksitli olarak ödeme olur sana. bunu düşünerek iade oluştur. yoksa hesabında para iade olana kadar harcama yapılmış gibi gözükecek ve limite yaklaşacak ekstre. alman gereken para iade olmadan alışveriş yaparsan tekrar limit yetmeyebilir kartının

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kanaat34 kullanıcısına yanıt
    Havale ile almistim. Banka karti ile

• bunun geri ödemesi nasıl olur bilmiyorum ancak attığın adımlardan emin olmak için bankani arayip sormanin öneririm.

• İade olacağını düşünüyorum bence i ade et yenisini al ya da direkt firmayı ara

• Aynısını bequiet Silent Wings3 120mm kasa fanında yaşadım. Nanokatalogu arayın tedarik sürecinde olduğu için siparişi iptal edip ücretinizi iade ediyorlar. Ama iade 10günü bulabiliyor. 10gün sonra o kasanın fiyatı artabilir. Bence Nanokatalog dan alışveriş yapmayın. Çok mağdur var. Garanti süreçleri çok sıkıntılı..

• Nano Katolog para iadelerini 2-3 bazen 4 haftada yapıyor merdiven altı bir işletme tavsiye edilmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.