Şimdi Ara

Uruk-Hai'dan sinav analizi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
5
Favori
16.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-D63A2EC38

Evet.
    Kesin mi hocam ona göre çalışıcam bugün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saphyre kullanıcısına yanıt
    Uniye yerlesenler icin kesin degil tartisiliyor.

Okumayanlar icin sıkıntı yok kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D63A2EC38 -- 15 Haziran 2019; 17:49:2 >
  • matematik ilk 21 soruyu çözdüm, ( hepsi doğru ) sonra süreye baktım 20 dakika kalmış, iyi güzel dedim 35 e yakın yaparım muhtemelen. Birkaç soru ile uğraştım sonra gözetmen 1 dk süreniz kaldı dedi ben o 20 dakikada sadece 2-3 soruya bakıp onlarla uğraşmışım aklım almıyor, bana sorsan 2 dk uğraştım derim, uyuyamı kaldım anlamadım
  • Tyt korumuyor hocam benim bildiğim korunması için sadece tyt den tercih yapman gerek.. Yine Bi araştırmak gerek ama

• Bir diş hekimi olarak yazmak istedim.yurt dışında çalışmak için 1.sene ortalama kastın.universitede ortalamam 3.84 ileride dus veya öğretim görevlisi olacağım şu an İngilizce çalışıyorum.sonrada yurt dışı sınavlarına gireceğim buradaki iq fakiri arkadaşlar hayattaki tek başarı yks değil.ileride yatacağım diyen ,yatar kalır.dis hekimliği acayip havalı ve güzel bir meslek.tip ile farkı yok.tum derslerimizi ortak aldık.klinik bilgiler acayip zevkli,yeterli mesleğinizi sevin.dt adayı minnak

• Bak güzel kardeşim. En geç 50 yıl sonra her işi robotlar yapacak. Sen inansan da inanmasan da böyle bir gerçek var. Doktorların da hepsi olmasa da yarısından fazlası yerini robotlara bırakacak. İşte bu robotların yazılımını, mikroişlemcisini yapacak olan bilgisayar mühendisidir. Ve kendini iyi yetiştiren bir mühendis doktordan daha çok kazanabilir. Örneğin: Babam üroloji uzmanı. Evimiz 130 m^2(İstanbul'un merkezi bir semtinde 2009 yapımı apartman), aracımız 2012 kia ceed ve yandan ağır darbeli toplama bir araç. Babam özel üniversiteye gönderemediği için 1 yıl mezuna kalmak zorunda kaldım. Üniversite öncesi eğitim hayatım 1 yıllık dandik bir temel lise haricinde devlet okullarında geçti. Amcam TÜBITAK'ta uçak mühendisi, evi 150 m^2(Ankara'da merkeze biraz uzak 2009 yapımı güvenliği ve havuzu olan bir site), aracı 2014 Volkswagen Passat ve bu araç toplama falan da değil fabrikadan çıktığı gibi. İki çocuğu da 1. sınıftan beri kolejlerde okudu. Büyük oğlu şu an TOBB'da %25 burs ile okuyor. Küçük olan kızı da 9. sınıfta ve eğitim hayatı hep kolejlerde geçti. Üstelik amcamın eşi de çalışmıyor, tek maaşla bunlara sahip.

• orkunkurun O kullanıcısına yanıt
    Amcandan bu ülkede kac tane var, dis hekimi kac tane var kardesim. Her okuyan dis hekimi neredeyse benzer imkânlara sahipken her mühendis is bulamıyor bile. Mantıksız kıyas yapmayın. Ayrıca mezuna kalmayı da hastalık gibi göstermeyi bırakın artık

• Hocam baban ne kadar alıyor söyler misin öyle bir yazmissin ki asgari ücretler geçiniyor gibi uzman diyorsun +9 almasi lazim ben mi yanılıyorsun

• HAYIRLI olsun hocam

• Özlendin kral

• Ya gene hortlatiyolar soyle eski basliklari

• hesabı mi sildi
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Evet ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vay be

• Uruk hocam..

• Uruk reis benimde 4.girişim olacak 2.defa üniversite okurken hazırlanacağım.Sizin gibi pes etmeyen insanları görmek beni sevindiriyor.İyi çalışmalar dilerim.
  • orkunkurun O kullanıcısına yanıt
    birileri büyük resmi görmüş
  • Adam 4-5 kere sınava girmiş hala sınavı yetiştiremedim diyor oğlum yazık lan 4 yıldır bin tane deneme çözmüşsündür bu işin ehli olman lazım artık
  • uruk hocam bi kez daha mı hazırlanıyor acaba?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.