Şimdi Ara

URL'yi Gereksiz Uzatan Tagları Silen Tarayıcı Eklentisi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
53
Favori
21.305
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banada Firefox Onderdi Firefox one cikarin dostar :)

Dh temizlemesi icin github yazilmasi soylenmesi gerek.

• -Sokak Kedisi- kullanıcısına yanıt
    Amp sitenin mobil versiyonu gibi bir sistemdir amp mobil kullanımlarda sitenin amp sürümü varsa hızlı gezinmemizi sağlar bunu sildiğinde bir sorun oluşturmuyor mu?https://amp.dev/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • URL'yi Gereksiz Uzatan Tagları Silen Tarayıcı Eklentisi

10 saniyelik yönlendirmeyi atlamak için Redirector isimli açık kaynaklı uzantıyı yüklebilirsiniz. Yönlendirmeyi göstermeden doğrudan gitmek istediğiniz linki açar.

https://chrome.google.com/webstore/detail/redirector/ocgpenflpmgnfapjedencafcfakcekcd

Çalışması için alt linkteki yönlendirme kodunu indirip Redirector içine yüklemeniz lazım. Sol üst tarafta "indir" butonu var. (GitHub ve r10 yönlendirmelerini silebilirsiniz.)

https://ideone.com/ubVFIW

URL'yi Gereksiz Uzatan Tagları Silen Tarayıcı Eklentisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 29 Kasım 2020; 3:41:48 >

• Celonfix kullanıcısına yanıt

Hocam tüm hesap senk işleri Chrome, daha doğrusu Google üzerinde olduğu için maalesef Google urunleri kullanıyorum mecburen. Yoksa takibini mümkün değil yapamayız aldığımız verdiğimiz şeylerin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone içinde varmıdır?

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Kesinlikle öyle, bağlantıları tertemiz yapıp, DH kendi etiketini eklemesi daha saplıklı olacaktır. Bir bağlantıda iki tane referans olursa sistem bunu kabul etmeyebilir ve referanslarin iptali gerceklesebilir. Bu nedenle işi sağlama alıp, eklentiler ile linkleri temizliyorlar ve kendi linkleri eklenebiliyor.

• Pazarlamaya zarar veren bir uygulama

• hiçbir küfür hakaret içermeyen mesajım neden silindi acaba ? üzerimden haberim olmadan para kazanıldı, helal etmiyorum dedim diye mi silindi ?

tekrar yazayım sayemde 1 kuruş bile geçtiyse eline helal etmiyorum murat bey. @MühendisMurat

• konuyu okumadınız sanırsam

• Keza aynı şekilde benim de mesajım silinmiş. Neye göre silindi biri açıklama yapabilir mi? Forum kurallarını ihlal edecek ve silinmesini gerektirecek hiçbir şey içermiyordu? Açıklama yapar mısınız lütfen. @MühendisMurat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javelin. -- 23 Kasım 2020; 11:34:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Keza aynı şekilde benim de mesajım silinmiş. Neye göre silindi biri açıklama yapabilir mi? Forum kurallarını ihlal edecek ve silinmesini gerektirecek hiçbir şey içermiyordu? Açıklama yapar mısınız lütfen. @MühendisMurat

Benimki de hiç bir sebep gösterilmeksizin silinmiş. Forum yönetimi böyle yaparak daha çok üye kaybeder. Şu yapılan dikdatörlükten başka bir şey değil. Bjk_murat'ı kollamaya devam edin. Bu forum böyle yapıla yapıla bu hale geldi. Önce mühendis beyimizin mesajları çok eksi aldığı için eksileme sistemi kaldırıldı, daha sonra insanlar neden gösterilmeksizin banlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 23 Kasım 2020; 12:17:28 >

• Bende redirector ve sizin kodun birebir aynısını kullanıyorum. Kendim yazmıştım. Burada sorun sondaki referanslardan nasıl kurtulacaz. Ona çözümünüz var mı hocam? İkinci bir ref silme kuralı ekleyince sadece birini çalıştırıyo aynı link üzerinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • test

https://google.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1393 -- 26 Kasım 2020; 15:51:50 >
  • Harika bir eklenti

• Ya onlar lazımdı ama yaa...

• uBlock origin zaten engelliyor.Extradan donanım çöplüğü forumunun neredeyse %90 linkini kendim engelledim :)) Şu ülkede donanım haber kadar zararlı içerik sağlayan başka site yok.%100 full reklam ve spam odaklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 23 Kasım 2020; 16:40:44 >
  • mühendismurat ve amazon.. ne efsane gündü

şimdi forum tabi artık çekinmeden, sana referansı dayatıyor.. üstüne amazondan başka siteye gidersen 10 sn ordada reklam dayatıyor.. ne hallere geldi yılların forumu

• Faydalı bir eklenti.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.