Şimdi Ara

URFA İÇLİ KÖFTESİ>>>1.50 tl... 20 ADET VE ÜSTÜ KARGO BEDAVA (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
657
Cevap
9
Favori
66.064
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizinkini bilmem ama yurtiçi ile gönderseydi eğer bugün kesinlikle öğlen elimdeydi.Ankara adres buarada
  • Siparişimi pazartesi günü vermiştim.
    Bugün öğlen kargoyu eve teslim etmişler
    Gelen içli köftelerden 3 tanesi parçalanmış olarak gelmiş.
    Akşama eve gidince içli köfteleri deneyip yorumlarımı yazarım.
  • aras kargo ile izmire 2 günde siparişim geldi. yaptık yedik tad olarak güzeldi.Annenizin emeğine sağlık,ama kargolama konusunda daha iyi yapabilirsin benimde tek kutu yırtık geldi taşıma sırasında hepsi içine dökülebilirdi. çok şükür böyle bir şey olmamış.biraz daha özen gösterirseniz daha iyi olur tekrardan emeğinize sağlık hayırlı satışlar.
  • Benim sipariş de kutu dışında ve fiş dışında sorun yok (fiş kesilmemiş)
  • Melange kullanıcısına yanıt
    Oncelikler herkese afiyet olsun. Genel olarak kutudan ve kargodan sikayet edilmis. Yani gonderecebilecegm en saglam kutu onlardi. Guzel kutu bastirmayi dusundum ama kutular pahali malasef. Fikirleri olan arkadaslar varsa dinleyebilirim. Kargo konusunda da hakli olduginuz kisimlarr var ama belli de olmuyor ki bi arkadasa da bi gun de gitmis ist a. O konuda pek yorum yapamayacagim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesaybelf

Oncelikler herkese afiyet olsun. Genel olarak kutudan ve kargodan sikayet edilmis. Yani gonderecebilecegm en saglam kutu onlardi. Guzel kutu bastirmayi dusundum ama kutular pahali malasef. Fikirleri olan arkadaslar varsa dinleyebilirim. Kargo konusunda da hakli olduginuz kisimlarr var ama belli de olmuyor ki bi arkadasa da bi gun de gitmis ist a. O konuda pek yorum yapamayacagim.

Ürünler sallanmaması için sağına soluna bir de üstüne gazete Vs. Sıkıştırırsanız daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.
  • Benim hatam surada oldu. 3 gun boyunca hemen hemen 300 tane almam oldu eee yetistirmekte slkinti yasadik bundan sora bello bi kota koyacam ve saglam sekilde yollicam..ilginoze tsk ederim
  • Bende kargoyu az önce aldim ama teslim alan arkadaşim kokusundan rahatsiz olmuş. Lescon ayakkabı kutusundaydi ve yandan aciklik olduğu için koku bir hayli fazlaydi.umarim bozulmamistir.
  • Benimkide dğıtımdaymış akşam yiyeceğiz inş beğeniriz beğenirsek sipariş çok :)

Yinede emeğe sağlık tabi.
  • okko kullanıcısına yanıt
    arkadaslar bir cok kişinin şuubede bekliyırmuş.dagıtıma çıktıık yoıkklar evde diolar doğeru yalAN bilemem.

yani imkanı olanlar şubesi evine yakın olanlar kendilerşi alabilirler.
  • benim kargo geldi.Şikayetvar a ve kendi müşteri hizmetlerine de mesaj yazdım dönüş yaptılar ağzıma gelenide söyledim.

Havalar çok sıcak değil umarım bozulmamıştır.Birde yukarıda arkadaşın bahsettiği gibi kutu pek güven vermiyor.Umarım geçen seferden kazandığınız güveni bu seferde muhafaza edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 11 Ekim 2013; 18:15:29 >
  • Aras kargoda bir hafta içinde 2 şubede esenyurt ve Kimmer şubede 2 gun geç teslim aldim.ya calisanlar is yavaslatiyor yada arasta ta bi gidicilik var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesaybelf

kapaklı köpük tabaklar var kağıt -poşet satan toptancılarda bulunur köprübaşı da bulabilirsin senin iş için süper olur. kapağını kapat streç film çek hava almasını engellersen bozulma süresini uzatabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leprechauntr

Bende kargoyu az önce aldim ama teslim alan arkadaşim kokusundan rahatsiz olmuş. Lescon ayakkabı kutusundaydi ve yandan aciklik olduğu için koku bir hayli fazlaydi.umarim bozulmamistir.

ayakkabı kutusuna mı koyup göndermişler?
  • ticari bir iş yapıyorsanız ve bu yeme-içme ile ilgiliyse masraf yapmayı biraz göze almalısınız. kutular için pahalı demişsiniz ama toptan köpüklü kutular çok ucuz fiyata geliyor. tanesi 1.5 liraya olan köftenin maliyetini hepimiz biliyoruz nasılsa
  • Mr.Muhendis M kullanıcısına yanıt
    öncelikle şunu söylemek istiyorum ben her zaman ayakkabı kutusunda gönderiyorum . sert kutu olduğuı için ezilme olasılığı az oluyor. köpüğe koysam o çok ince yoksa dükkanımız için zaten köpükten kullanıyoruz. içli köfteyi ucuz ve kolay sana arkadaşlar varsa rica ediyorum bi araştıurma yapsınlar.

Ama şunu söylemek istiyorum benim yanlışın şu oldu kargo şirketini değiştirdim. ama ben de böyle olacağıonı bilmiyordum. ve burdan şnu söylemek istiyorum BUNDAN SONRA TEKRARDAN YURT İÇİ İLE ÇALIŞACAĞIM. .

ama kutuyu değiştişrme gibi bişey düşünmüyorum bi arkAdaş kenarına bişeyler sıkıştır demişti onu uygulayacağım.. VE SON OLARAK ARTIK GÜNDE 100 ADETTEN FAZLA SİPARİŞ ALMAYAcağım YOKSA İŞLER ÇOK KARIŞIYOR

FİKİRLERİNİZİ ALABİLİRİM ARKADAŞLAR.
    BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM
  • Cok ağır bi koku var yağ içinde kalmış kağıt. evdekiler bozulmuş bu dediler buzluğa attım yarın bi tane pişirip deneyeceğim ama eve getirene kadar serviste akla karayı seçtim 2-3 kutuya koyup kokunun etrafa yayılması engelledim sizlerde de bu kadar ağır bir koku oldu mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim köfteleri sağolsun mesaybelf dondurma kutusuna koymuş. Böylece ezilme problemi olmadığı gibi sıkı kapanan kapak sayesinde kokunun dışarı çıkması da mümkün mertebe önlenmiş ancak yine de koku çıkıyordu. Sipariş verecek arkadaşlar kesinlikle iş yerlerine sipariş vermesinler, evde müsait biri varsa eve sipariş verdirin. Kokudan folayı zor anlar yaşayabilirsiniz yoksa.

Tadına gelince ben tadını beğendim. Baharatı tuzu vs yerinde olmuş ve bence büyüklüğü de ideal. Ben tekrar almayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aras kargo sağolsun 9 da getridi kargoyu ki şubeye 5 dakika uzaklıktaydım. Köfteleri yiyemedik tabi ki. Kesinlikle kargo firmasının değişmesi gereklidir.
  • Fatura fis veriyormusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.