Şimdi Ara

URF geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ARURF'tan zevk alıyor musunuz? Bilmiyorum ama zaten mobil olmayan şampiyonların çöp olduğu bir map. Takım dengesi çok saçma olabilir, zevk almak yerine kriz de geçirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 9 Şubat 2017; 2:0:1 >
  • İlk urf geldiğinden beri urfun direk oyun modu olmasını istiyorum tam stres atmalık.

edit: ARURF'muş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashBone -- 9 Şubat 2017; 2:23:30 >
  • güzel güzel çoluk çocuk urf oynasında ranked girelim bir
  • Urfta all random olması çok iyi fikir cidden.Ancak riottan beklenebilirdi böyle bir şey zaten,urf garen oynamak çok eğlenceli :)))))))))))))
  • ARURF Gram zevkli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UgandaRusyaFransa koalisyonu.

Geyik bi yana urf,yükselme şeysi felan hiç oynamadım,geçen sene gelen Teemolu eventi oynadım sadece o da çok eğlenceliydi.Morgana bi Q sallıyordu beşi bi yerde takıyor sanki,random Ryze ultileri felan iyiydi.Boss Teemo da çok şapşikti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olsun urf urftur.Gelsin bakalım
  • Aurf u tek ben seviyorum sanirim.Normal urftan daha zevkli bence hep aynı şampiyonlar dönüp duruyordu yoksa.Insallah ozel oyun aram icinde gelir bu sefer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARURF 'ta yapılmak istenen tam olarak yapıldı mı bilemiyorum. Amaç belli başlı karakterlerin etrafında dönmesin oyun, çeşitlilik olsundu belki ama Random olarak oynanması ne derece zevk veriyor tartışılır. ARAM'da da Random dağıtılıyor şampiyonlar fakat orada %80 cd yok. ARAM'da bile bazen oyun kompozisyon farkından ötürü zehir olabiliyorken ARURF'ta bu sıkıntı ikiye hatta bazen beşe katlanıyor. Şahsi fikrim hazır 5 yasaklama getirilmişken URF'un eski haliyle oynanması daha hoş olabilir.
  • Urf urftur. Tamam arurf normal urf kadar zevkli değil ama normal urfta hep aynı şampiyonlar alınıyordu. Çeşitlilik açısından gayet güzel oldu
  • ARURF sevmeyenler girip sadece zed lb oynayan tipler xd böyle olması çok daha iyi
  • Hurricane10 kullanıcısına yanıt
    Bilinmeyen herolarla oynayınca daha zevkli bence. Arurf olmayınca 20 heroyla oyun oynuyoduk

• quote:

Orijinalden alıntı: Fastidious

ARURF sevmeyenler girip sadece zed lb oynayan tipler xd böyle olması çok daha iyi

Aynen öyle hocam

Adamlar urfta bile tryhard sadece zed oynayan gördüm yahu
  • Urf iyidi ya girip kassadin oynuyodum. Urfda secmedigim seyi oynamadiktan sonra çöp + leş

• Zevkli olabilir bence bi denemek lazım.
  • All Random Ultra Rapid Fire
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    Alayı Rasgele Ultra Rekabet Faktörü

• quote:

Orijinalden alıntı: Blade Waltz

Alayı Rasgele Ultra Rekabet Faktörü

Olaflar kovalasın seni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.