Şimdi Ara

Üretime tekrar başlasa satış patlaması yapar dediginiz otomobiller (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
2
Favori
7.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LionTech16

Mantıken,

Satış patlaması yapacak otomobilin irdelendiği bir konuda herkesin farklı bir otomobil yazmışken içlerinden birinin satış patlaması yapabileceği nasıl iddia edilebilir ki?

kesinlikle...
    hiçbir eski model otomobilin yeni kasası satış patlaması yapmaz-yapamaz, firmalar yeni kasa geliştirirken onlarca mühendis vb. kafa patlatıyor araştırıyor eski kasadan daha iyisini yapmak için...
    ama zamanında çok tutmuş (202 kasa corolla, doğan, toros, lag-1 vs.vs) araçların yenisi yapılıp abs-esp eklenip çok ucuza (misal 20-25k) satılırsa o zaman sadece ve sadece TR'de satılır herhalde:),,,

keşke üretimine devam edilseydi dediğim otomobil ise 2004 alfa 156 2.0 selespeed tir, ha üretilse 38 bin euroya alırmıydım almazdım....birileri alsında bende 2, ele düşünce alırım derdim anca....

• e 46
    x3 2008 model (güncel kasa değil)
    z3

not:
    hayalim evoque
  •  Üretime tekrar başlasa satış patlaması yapar dediginiz otomobiller

Üretime tekrar başlasa satış patlaması yapar dediginiz otomobiller

bodykit ve jant opsiyonları-abs-ebd-airbagler-müzik sistemi-extra yol tutuş-motor seçenekleri.. 1.8-2.0 Turbo. 1.6 TDI :)

• bu arada E46 hayranlarla olduğuma sevindim
    bu formu BMW okusa bir nebze olsa fikirleri değişebilirmi acaba?
    birde kısa sedan 135 m coupe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi famouse -- 21 Nisan 2013; 22:56:42 >
  • Şahin, Doğan şimdi üretilsin hala satmaya devam eder. Bizim millet bunun hastası.
    Ayrıca F40, 288 GTO falan çıksa yine kuyruk oluşur Maranello'dan Roma'ya kadar. AC Cobra, Mustang GT500, falan için de aynısı geçerli. Efsane arabalar her daim satar.
    Ben de klasik Mini çıksa alırım. Hatta 1998-2002 yılları arasında yeni Mini'yle birlikte yeniden üretilmişti. O zaman da gelmedi ülkemize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

quote:

Orijinalden alıntı: laptop arası köfte

+1

Turgay güzel yazmış..Bu FIAT TEMPRA araba şu anki piysada yeni model diye bize satılmaya çalışılan YAMRU ,YUMRU PATATES GİBİ TİPSİZ arabalara göre çok daha yakışıklı..Yeni nesil motor, yeni donanım ve 25 - 35 bin arası uygun fiyatla şu an üretilse yine satar..Tipi modeli güzel, donanım ve motor olarak zamanın gerisinde kaldı..Aynı yazdığım MURAT 124 ve R. CONCORDE içinde geçerli....

Sağol taşkafa.Zaten zamanının ilerisinde bir arabaydı biçim ve teknoloji olarak.97 2,0 16v c.a.t. sahibiydim.

• Citroen DS 21, 1960'lı yıllarda üretilmiş olmasına rağmen aerodinamik yapısı, süspansiyon sistemi ve daha bilumum barındırdığı teknolojisi ile çağının çok ötesinde bir otomobil.
  • Yaparsa Tofaş Şahin,Doğan,Kartal yapar yeni kasa yeni motor tümüyle yenilenmiş olarak satılırsa olur gerçekten olur ama "KOÇ" bunu yapmaz zaten KOÇ'un yerli araba politikasını bilen bilir ülke yararına olmaması için elinden geleni yapar neyse konu sapmasın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

civic vti
    106 gti
    saxo vts
    efsane kasa toyota
    2jz motorlu cupra

Vti - EP3 Typer - Saxo VTS - 106 / 306 Gti
  • UNUTMADAN BUNU DA EKLİYİM...

1992 Mercedes-Benz 500 E [W124]

4,973 cc V8 engine
    32 valve 2xDOHC 240 kW (326 PS; 322 bhp)
    @ 5,700 480 N·m (354 lbf·ft)
    @ 3,900 5.5 secs 260 km/h (161.6 mph)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baruter2 -- 22 Nisan 2013; 9:29:29 >
  • Öyle bir araba yoktur.
    Olsa, üreticisi tekrar üretip satardı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihilist76 -- 22 Nisan 2013; 9:46:42 >
  • Ford Tanus u yazan olmamış.
    Demek bi ben fordçuyum (ford sever)

• kesinlikle mercedes w124
  • lamborghini countach

• Kesinlikle 2004 focus ghia. hatları biraz daha keskin yapacaklar, içini de yeni focusların içi gibi yapacaklar. başka hiç bişeye dokunmasınlar. Deli gibi satar
  • Saat epey geç oldu yarın bu konuyu anket ile destekleyeyim ama e39 açık ara önde gider gibime geliyor
  • W211 Mercedes E serisi facelift
    Megane 2 sedan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.