Şimdi Ara

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE %100 ANA ÇITLAK 1.KALİTE SİİRT FISTIĞI 75TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
7
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Kendi bağımızın mahsülüdür. %100 ana çıtlaktır ve eleküstüdür. Ürün naturaldır. Yani kavrulmamıştır. Eğer kavrulmuş talebi çoğunlukta olursa kavurabilirim. Yani ufak tefek fıstıkalr içinde bulunmamaktadır. kuruyemişcişerde 120-150 lira arası satılan kalitedeki siirt fıstığıdır. sahibinden.com üzerinden get açtım ancak %12 komisyon alıyorlarmış. görmek istiyenler isteyenler için ss ekledim fotolara, 5 kg üstü kargo tarafıma aittir. Onun haricinde yurtiçi
    kargoyla anlaşmalı zaten sahininden.com 8-12tl arası bi kargo ücreti çıkıyor zaten. Havale ile kilo fiyatı 75 tldir.

irt. tel: 541 952 92 73

link;https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-yiyecek-icecek-kuruyemis-100-ana-citlak-elekustu-1-kalite-siirt-fistigi-natural-743302523/detay/

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE %100 ANA ÇITLAK 1.KALİTE SİİRT FISTIĞI 75TL
    ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE %100 ANA ÇITLAK 1.KALİTE SİİRT FISTIĞI 75TLÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE %100 ANA ÇITLAK 1.KALİTE SİİRT FISTIĞI 75TLÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE %100 ANA ÇITLAK 1.KALİTE SİİRT FISTIĞI 75TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nknasri -- 8 Ekim 2019; 16:45:11 >

• Eminönü'de 50 TL'ye satılandan farkı nedir, onlar da aynı şeyleri söylüyor? Bilmediğimden soruyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerminator -- 8 Ekim 2019; 15:22:56 >
  • muhtemelen 1-2 yıllık üründür, pense ile çıtlatılmış fıstıktır. ve elek altıdır.
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IBAN bilgilerinizi yollarsanız, 1kg sipariş vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Eminönü'de 50 TL'ye satılandan farkı nedir, onlar da aynı şeyleri söylüyor? Bilmediğimden soruyorum...
    50 TL'ye antep fıstık bile yok hocam. En ucuzu 60-70 civarı ve cidden tatsız tuzsuz bişey.
  • Hocam ürününüz iyiyse ve dürüst bir satıcıysanız hile hurdaya kacmazsanız bu forum sizi ihya eder. Işinizi 2 yılda 4e katlarsınız. Yaş ortalamasınıda göz önünde bulundurursanız konunuza taş atacak bir sürüde adam gelecektir. Ilk parti ürünleriniz insanlara ulaşıp burda olumlu/olumsuz yorumlarını belirtene kadar sabırla bekleyin. Fıstığınız iyiyse 20 günde tüketir bu forum

• Fıstık avı olmasın diye takip, ben normalde çok severim Siirt Fıstığını. Bakalım ya nasip.
  • Gerçek fiyatı 85+12kargo ile 97₺. 75 satıcının eline geçen para yani ürünün fiyatı değil.
    Dükkanın hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tatbak fiyatları 75-80 liraydı galiba...
  • Kargoya bir cozum bulursak denemek icin alabilirim.

• kadıköy göztepe pazarından 70 liraya aldım hem de tadarak taptaze. kargoyla da uğraşmadım. sıcak fırsat falan yok ortada.
  • Bizim fıstıklar kapalı çarşıda satılıyor. Ordan da tadın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

kadıköy göztepe pazarından 70 liraya aldım hem de tadarak taptaze. kargoyla da uğraşmadım. sıcak fırsat falan yok ortada.
    İyi madem hocam sana yollayalım 70 lira, otobüse verirsin 5 liraya gelir. Yapar mısın? Hayır. Peki Kadıköye mi geleceğim Siirt fıstığını almaya? Az mantıklı konuşun.
  • 1 kg al almak istiyorum iban yollayabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

İyi madem hocam sana yollayalım 70 lira, otobüse verirsin 5 liraya gelir. Yapar mısın? Hayır. Peki Kadıköye mi geleceğim Siirt fıstığını almaya? Az mantıklı konuşun.

Alıntıları Göster
    yaparım yolla vereyim ibanı özel mesajdan
  • n11'de dükkan açarsanız önümüzdeki ay epey satış yaparsınız
  • evet hocam bencede n11 den hesap açın.malum 11 kasım yaklaşıyor.

• Bence instagramda sayfa açın hocam hem daha çok insana ulaşırsınız bırdan da ulaşırsınız tabi de burda herkes alışveriş yapan kesim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.