Şimdi Ara

Urban Care Mat Wax kıvamı değişmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gelin bide burdan yakın arkadaşa bugün gratisten benim önerdiğim waxı alacaktı bi açtık kapağı parlıyor sanarsınızki içine zeytin yağı dökmüşler. Aldı arkadaş gittik tuvalete bi deneyek dedim ben çünkü bi püsür çıkacağını anladım ulan azıcık sürdüm elime saçımdada ossionun yeşil kutulu waxı var bi halt anlayamadım parladımı parlamadımı ayak üstü oldu herşey.Ama kesin olarak şunu diyebilirim kullanmadan bile anlaşılabiliyor parlaklığının arttırıldığı. Yeni urbanı iyice teceübe edip kullananlar bi yazsın. Ucuz yollu cillop gibi waxımız vardı onuda elimizden aldılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşımıza gelecek olursak o beğenmiş. Önceden sprey kullandığı için waxı yorumlayamıyor daha çok tecrübe edinmesi lazım

• O değilde neden içinde sodium laureth sülfat var anlamış değilim
  • ben dün aldım bi değişiklik yok acaba bozulmus olabilir mi baska bi gratisden tekrar alıp denemenizi tavsiye ederim.
  • hacıhayri kullanıcısına yanıt
    Saçımda deneyemedim bile sadece içini açtığımda anladığım daha bir parlak oluşuydu sizdede o parlaklık var mı acaba? Saça sürdüğünüzden bahsemiyorum

• Urban markası ürünlerini fason olarak dışarıya yaptıran bir firma yani kendi üretimleri yok. Bundan önceki tüm ürünlerini biz formüle edip, biz üretiyorduk. Son 1 senedir başka firmada ürettirme kararı aldılar daha ucuz olsun diye, haliyle içerikler de değişmiştir...
  • KafzieL kullanıcısına yanıt
    Peki aynı performansta mıdır?

• cdgfo567 C kullanıcısına yanıt
    Emin değilim..Maliyetleri düşürmek adına üretici değiştirdiklerine göre haliyle performansları düşmüş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KafzieL

Urban markası ürünlerini fason olarak dışarıya yaptıran bir firma yani kendi üretimleri yok. Bundan önceki tüm ürünlerini biz formüle edip, biz üretiyorduk. Son 1 senedir başka firmada ürettirme kararı aldılar daha ucuz olsun diye, haliyle içerikler de değişmiştir...

peki sizin üretim dediğiniz olarak siz ne satıyosunuz

varsa alıp deniyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacıhayri

quote:

Orijinalden alıntı: KafzieL

Urban markası ürünlerini fason olarak dışarıya yaptıran bir firma yani kendi üretimleri yok. Bundan önceki tüm ürünlerini biz formüle edip, biz üretiyorduk. Son 1 senedir başka firmada ürettirme kararı aldılar daha ucuz olsun diye, haliyle içerikler de değişmiştir...

peki sizin üretim dediğiniz olarak siz ne satıyosunuz

varsa alıp deniyelim

Renkli kozmetik dediğimiz makyaj ürünleri hariç her ürünü üretebilme kapasitemiz var.

Şampuan, saç kremi-maskesi-serumu dahil saç bakım ürünleri, saç boyası, saç spreyi ve köpüğü, jöle, jel wax-mat wax-kil wax dahil wax çeşitleri, sakal bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, traş sonrası ürünler....vs..vs..vs

Denemeniz için ürün gönderebilirim

• Bende ürünlerinizden denemek isterim kullandığım waxımda bitti sayılır. Mat ve tutuşu güzel birşey arıyorum fakat hala bulamadım ürünlerinizi denemek isterim gerçekten :)

• Dostum sen bu işten anlıyorsun gibi, hangi marka wax tavsiye dersin fiyat performans olarak. Yada siz hangi marka üretim yapıyorsunuz.
  • jöleden bozma wax işte.saçınıza sürdükten 30 saniye sonra kuruyor.tekrar şekillendirme yapmak imkansız.
  • ben kendim fonex kullanıyorum. çok memnunum. (extra doğal görünüm ve mattelook tavsiye ettiklerim) tabi siz kendi saçınızı daha iyi biliyorsunuz ona göre alırsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.