Şimdi Ara

## UPS İle İlgili Her Şey (Kesintisiz Güç Kaynağı) ## [ANA KONU] (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
111
Favori
733.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Inform 800 veya Makelsan 850va bi ürün alın. Işinizi görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agnestico kullanıcısına yanıt
    aküler gebermiş
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    tunçmatik 1000va'nın içinden 12volt 7Ah iki akü varmış. ben bunun içine 12volt 9Ah veya daha yüksek Ah değerli akü taksam ne olur acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnestico

tunçmatik 1000va'nın içinden 12volt 7Ah iki akü varmış. ben bunun içine 12volt 9Ah veya daha yüksek Ah değerli akü taksam ne olur acaba ?
    9Ah akü takarsan daha iyi olur. Daha uzun süre dayanır ve daha uzun ömürlü olur. Kaliteli marka akü takarsan "tadından yenmez". :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levcho -- 4 Mayıs 2020; 21:27:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

9Ah akü takarsan daha iyi olur. Daha uzun süre dayanır ve daha uzun ömürlü olur. Kaliteli marka akü takarsan "tadından yenmez". :)

Alıntıları Göster
    iki tane 9 amperlik hitachi marka akü aldım şimdi takıp gece boyu şarjda bırakacağım bakalım nasıl olacak sabaha derdim oyun oynarken fişten çektiğim zaman alet kapanmasın direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnestico

iki tane 9 amperlik hitachi marka akü aldım şimdi takıp gece boyu şarjda bırakacağım bakalım nasıl olacak sabaha derdim oyun oynarken fişten çektiğim zaman alet kapanmasın direk.

Alıntıları Göster
    Hitachi marka aküler var miydi piyasada yahu...
    Hitachi eski efsanedir. Umarım markanin eski ürünleri gibi kalteli çıkar. Sonuçları paylaşırsınız.
    Ilk kullandigim kasetçalar Hitachi markaydı. Tam 35 yıl önce...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levcho -- 5 Mayıs 2020; 0:12:34 >

elektrik gidince oyunda en fazla 15 dk tutar oda aküler yeniyse ekran kartı da güçlüyse daha da azalır süre yüke bağlı olarak

ayrıca Yuasa akü de iyidir ama pahalıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 5 Mayıs 2020; 0:28:18 >
  • ben de makelsan 3kva 12v/9A aldım ve uçak motoru gibi çalışıyor cihaz.
    hemen iade geçip kutusuna geri koydum. 10dk çalışmamıştır cihaz. gece oyun oynasam komşu kapımı çalar bu ne diye.

Hocam bu urunun gurultu durumu nasil, fan surekli calisiyor mu? Tavsiye eder misiniz

• Kemalistyle kullanıcısına yanıt
    benzerini 3 yıldır kullanıyorum Inform Guardian Lcd 1500Ap Line - İnteractive Kgk 7-20 Dk + Usb fan çok nadir çalışır hiç rahatsız etmedi
    https://www.hepsiburada.com/inform-guardian-lcd-1500ap-line-interactive-kgk-7-20-dk-usb-p-BD805348?magaza=Hepsiburada
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sipariş verdim. ProblemBurada isimli siteden bir daha sipariş vermem :)
  • mangalyurekli kullanıcısına yanıt
    Benimde şu an makelsan powerpack plus online 1kva 2x9ah geldi gerçekten dayanılmaz ve çok yüksek bir sesi var dediğiniz gibi uçak motoru resmen. Balkona ufak bir jeneratör koysam içerde daha az ses olur eminim . 5 dk sonra fişini çekip kapadım gün içinde iade edeceğim .
    Düzeltme : 2x9 ah değilmiş satıcı cingözlüğü büyük yazıp insanları kandırmak için yazmış . 2x7ah akü mevcutmuş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 11 Mayıs 2020; 3:1:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mekatroniks kullanıcısına yanıt
    Ses istemiyorsan online almaman gerek. Online USP lerde fan sürekli aktif çalışır yüke bağlı olarak fanın devir hızı ayrıca artar.
  • çerkes89 Ç kullanıcısına yanıt
    Biliyorum ancak bu aldığım makelsan fan değil turbo koymuşlar resmen . Daha önce hiç bi online da böyle ses görmedim . Çok büyüklerde var bu ses . Abartısız fön makinası kadar ses çıkartıyor . Ev için line siparişi verdim powerfull 1500 2x9ah bakalım nasıl çıkacak

• Mekatroniks kullanıcısına yanıt
    Dostum ömürlük bir cihaz istiyorsan APC BX950U-GR öneririm. Fiyatı biraz daha yüksek ama min. 10 yıl kullanırsın.
  • çerkes89 Ç kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam apclerin hepsine baktım ama aradığım özellikte cihaz bulamadım apc de ya da diğer iyi markalarda . İstediğim 2x9ah 12v aküsü olan ve fansız olmasıydı ses olmaması için , bu özellikte 2 tane cihaz bulabildim biri powerfull biride tunçmatikti . Tunçmatiğin aküleri uyduruk olduğundan powerfull sipariş ettim . Yüksek kapasite akü istememin sebebide elektrik kesintisinde uzun süre çalışmasını istemem. Kamera sistemi , alarm sistemi ve modemi olabildiğince ayakta tutsun istedim . Watt olarak toplamı çok yapmıyor o yüzden ısı ve bobin sesi yapmayacağını düşündüm fansız line ların .

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Teşekkürler hocam apclerin hepsine baktım ama aradığım özellikte cihaz bulamadım apc de ya da diğer iyi markalarda . İstediğim 2x9ah 12v aküsü olan ve fansız olmasıydı ses olmaması için , bu özellikte 2 tane cihaz bulabildim biri powerfull biride tunçmatikti . Tunçmatiğin aküleri uyduruk olduğundan powerfull sipariş ettim . Yüksek kapasite akü istememin sebebide elektrik kesintisinde uzun süre çalışmasını istemem. Kamera sistemi , alarm sistemi ve modemi olabildiğince ayakta tutsun istedim . Watt olarak toplamı çok yapmıyor o yüzden ısı ve bobin sesi yapmayacağını düşündüm fansız line ların .
    Selamlar.
    Powerfull siparişiniz geldiyse değerlendirme şansınız oldu mu?
    Tavsiye eder misiniz?
  • Merhaba.
    Inform Guardian almayı düşünüyorum da... A ve AP serileri var. Elinde olan var ise iç resmini atabilir mi acaba?
    Haberleşme portunu görmek istiyorum. A serisinde gerekli konektörler var ise bi RS232 - USB dönüştürücü için +100 tl vermeyeyim diyorum.
  • Tuncmatik lite 2 850va kullanıyorum, elektrik gidiyor devreye girmiyor, kullanma kılavuzuna baktım bununla ilgili bir ibare yok, arkasında küçük bir düğme var baktım otomatik sigorta imiş benim durumumla bir alakası var mı bunun?

Bu cihazı 3 sene önce almıştım ancak aktif kullanmadım, ara ara şarj ettim cihazı boş kalmasın aküye zarar olur diye.

Cihazi kullanan benzer durumla karşılaşan var mı?

Çözümü nedir? Yeni akü ile değiştirilecek ise maliyeti nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.