Şimdi Ara

Ups Elektrik Varken Bile Ötüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Ups Elektrik Varken Bile Ötüyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    317 Mesaj
    Powerful Back Serisi PL-600 (600 va) bir ups var 3 kere bilgisayar bozulunca mecbur aldık bu ilk aldığımız da ötmüyordu 3 ay geçti planetside 2 de ötmeye başladı 5-10 dk sonra bilgisyarı kapatıyor şimdide (alalı 6 ay oldu) gta 4 te en düşük ayarlarda açtığım halde ötüyor yine kapatıyor ama bunu belli oyunlarda yapıyor mesela sims 4 gibi kitapçığına baktım 4 saat şarj olunca %90 doluyormuş ama gece boyunca farklı şekillerde şarj ettim yine sabah açıyorum giriyorum gta 4 e yine ötüyor sonra 5 dk sonra bilgisayarı kapatıyor bunu fallout new vegas, smite, fifa 14 gibi oyunlarda hiç yapmadı, benim anlamadığım elektrik var prize bağlı böyle olduğu halde niye ötüyor ben onu anlamadım yani prizden elektrik çektiği halde akü turuncu ışık(kitapçığında akü bitimine yanar diyor) yakıyor 5 dk sonra kapanıyor, birde ups ye monitör bağlamadığımda ekran kayıyormuş gibi oluyo en çokta siyah renk te belli oluyor.

Bilgisayarın harcayabileceği max elektrik psuya göre 300 watt civarı bişi.

Upsyi elektrik yokken bilgisayarı çalıştırsın diye almadım, dalgalanmalardan korusun diye aldım yani sadece elektrik varken bilgisayarı sorunsuz çalıştırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monster97876 -- 9 Eylül 2014; 11:31:59 >

|
    |

• Yarbay
    5267 Mesaj
    sanırım akünüzde problem var değiştirin..

Doğayı yıpratmayınız,
    Yeteneklerinizi hobi olarak harcamayın,
    İnsanlar kazandıkca kibarlaşırmış.
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj

Aldığımız yer zaten alırken hiç bir şey sormadan verdi kasa kaç watt çekiyo hiç sormadan şimdi sorduk bi üstünü almanız lazım diyor.Benim anlamadığım şebekeye bağlıyken niye ötüyor.
    |
    |
    computeron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

• Yarbay
    5267 Mesaj

boşta iken ötmez normal şartlarda..yada bir şekilde tam şarj yapamıyor 220 volt girişini kontrol edin sanki ac elektrik gelmiyor gibi davranmakta arkasında fuse sigorta düğmesi vb.kontrol ediniz..
    |
    |
    monster97876 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğayı yıpratmayınız,
    Yeteneklerinizi hobi olarak harcamayın,
    İnsanlar kazandıkca kibarlaşırmış.
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj

Nasıl kontrol edeceğim yani ne yapacağım biraz açar mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    computeron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
SEO
Bey Azura
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.