Şimdi Ara

Upload Konusu GENEL-Hızlar artsın, AKN kalksın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
3.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • simetrik daha iyi olur 50/50Mbps olmalı...
  • TürkNet röportajında Sinan bey "Upload konusu için açılmış 250 bin imzalı change.org göremediğimizden talebin çok olmadığını anlıyoruz" demişti.Change.org başlatıp ,birazcık isslere de istatistiksel bir veri çıkartsak upload konusunda müşteriler yükseltilmesini istiyor diye,daha etkili olmaz mı acaba ?
  • Metro ethernet satışların amacı zaten upload para kazanmak için verilmiyor upload. Normalde vdslde 50 megabitlik upload hızı bile verilebilir yenı sıstemlerde daha yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yararlı bir konu, katılımı mı sağladım. BTK ya öneri talebini gönderildi.
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    İstanbulda var Vodafone Adsl (TT Altyapısı) Saha Ekibine sordum. Hatta Annex M üzerinden Simetrik 3/3 internet satılıyormuş işyerlerine.

• tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Tuttum Sizi Hocam

• Yetercell kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim belli bir kısmı bile bilgilendirdiysek yeter bize

• 8 Mbite 3 mbit upload verse türktelekom tanimadigi birinin cenazesine katilip hüngür hüngür aglar..

Ben 75 de 4 mbiti bulamiyorum bile 8 mbite 3 mbit verirlerse ohooo... pingler zaten trilyon..

Ama yanlis anlasilmasin vermesinler demiyorum. ama yapmazlar diyorum. kullanici dostu degiller.
  • G.SHDSL o :)
  • KaanDE34 K kullanıcısına yanıt
    8 megabit alan adam 750 kbps zor görür zaten ne 3 ü :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

8 megabit alan adam 750 kbps zor görür zaten ne 3 ü :D

Valla 750 vereceklerse mutlu olsun. ben 8 mbitle 55 kb upload yaptigimi hatirliyorum.

Cok uzun bir zaman olmadi maximum 10 ay önce.
  • KaanDE34 K kullanıcısına yanıt
    750 kbps de zaten 50 60 KB eşdeğer olması lazım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

750 kbps de zaten 50 60 KB eşdeğer olması lazım :D

O Civar bisey iste :D 96 kbpsye 12 kb geldigine göre asagi yukari :D :D
  • Arkadaşlar BTK'ya başvurularımızı göndermeye devam edelim. Bu şekilde bir talebin de geldiğini görürlerse bu konuya da el atarlar. Düzenleme yapmak zor bir şey değil.
  • akn sonrası hızlar için yapılan düzenleme aynı mantık ile upload hızları içinde yapılmalı bence.

akn sonrası download hızı ile eşit uplaod hızı verilse gayet mantıklı olur bence..
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Annex M. Bende sordum G.SHDSL mi diye. Adsl 2+ 3 upload ' ı şirketlere vdsl yada fiber yoksa sağlanıyor. Zaten düne kadar birçok ilde ADSL2+ Annex M aktifti Modülükasyon devre dışı bırakıldı. Hatta benim modem Adsl2+ Annex M yakalıyor ancak sinyale kitlenemiyor. Loglarda Dslam hatası alıyoruz.

• ANNEX M modülasyon tercih edilmiyor TT altyapısında. Genelde ANNEX A tercih ediliyor. Çünkü download'da daha iyi sonuç veriyor ANNEX A modülasyon.

Sizin yaptığınız öneri için en mantıklısı adsl paketleri listeden çıkarmak olacaktır. 16 ve 8 mbps'lik paketlerde upload iyileştirmesi beklemeyin. VDSL2 ve fiber paketler için iyileştirme talebinde bulunmanız daha isabetli olur. Bu saatten sonra TT ANNEX M'ye falan geçmez.
  • 50/16 yazmışsın da brader ben 4 e bile razıyım. 50/2 nedir anasını satayım. hat 40mbit uploadı destekliyor.
  • Kimi arkadaş simetrik olsun demiş, kimisi ise bu fazla ben daha düşüğüne de razıyım demiş. İşte biz de orta yolu bulduk. Mayıs'da gelecek düzenlemeyi de gözönüne aldık. Bu yüzden bu tarifeler yeterlidir, ne azı ne de daha fazlasına gerek yok.
  • Metni gönderdim, herkes göndermeli
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.