Şimdi Ara

⚠️Upload Hızları Acilen Artmalı - Eş Zamanlı Etkinlik! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
7
Favori
17.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
579 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nothingtodeclare

adamlar zaten açıklama yaptık çalışmamız var yaz başı gibi halledecez dediler , sabırla biraz beklemek lazım
    O konunun aslı SAYE nin Temmuz ayında açılmasına dayanıyor. SAYE olmasaydı bu açıklama yapılmayacaktı. SAYE nin gelmesi fiyatı garantilemez, biz fiyatın artmasını istemiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Kasaba köy değil 1200 per var dolapta yarısı internet alsa yeterli değil ZTE dolaplarda a35 gibi sistemeleri desteklemiyor
    Desteklemediğini kim söyledi size, netnumen u31 den bir tıklamayla 35 MHz VDSL destekler hale gelir merak etmeyin. Özellikle son 5 yıldır konulan ZTE dolapların desteklememesi pek mümkün değil. Frekans spektrumu kontrolü ile bunu açıyorlar, ekstra bir şeylere gerek kalmıyor yani VDSL kartın değişmesine gerek yok. Belki Telekom için BTK dan izin alınması gerekebilir. Tip7 bir dolaptan zaten 600 kişi hatta 300 kişiyi çalıştıramazsınız ki neyin hesabını yapıyorsunuz.
  • Devletin el atması lazım bu ile 3 mbit uploud yayın yapamıyoruz millet karınca izliyor lanet olsun bu sağlayıcılara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AKK'nin kaldırılmasıyla birlikte Internet fiyatları inanılmaz arttı. Bunu kimse inkar edemez. Mutlaka zam yapılacaktı ama bu kadar fahiş fiyatlar olmazdı eğer AKK olsaydı. Bunu bir kere kabul edin artık, zaten Mesut Çevik de videosunda bu konuyu açıklamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: pisrabbit

Yapılacak şeyler şunlar,

Devlet bu duruma el atmalı. Servis sağlayıcılar arasındaki fiber altyapı yarışını kaldırmalı.
    Ortak altyapı kullanılmalı. Burda bahsettiğim ortak altyapı eve kadar olan değil, şebekeye kasar olan kısmı. Benim bahsettiğim 5g şebekesi. ( bu şebekeden yeri geldiği zaman fiber ile kullanıcıya ulaşılabilir). Bu şebekeye gelen fiber altyapı ortak kullanılırken, burdan sonra sunulucak olan 5g standartı servis saplayıcaya göre değişim gösterecek ve rekabet orda başlayacak.
    Hali hazırda 5g frekans/bant genişliği ihalesi de yapılmadı. Bunun da ivedilikle yapılması gerekiyor. Bu çözüme gidilirse, apartmana kadar gelen fiber sonrasında bakır kablo yerine, 5g şebekesi ile bakır kablolardan çok rahat kurtulabilirler.
    5G den fiber gelmez, 5G verebilmek için istasyona fiber çekilir.

• Eski bir telekomünikasyon çalışanı olarak yazayım.

Dostlar. maddi olarak vermediğiniz hiç bir zarar. Kimsenin umurunda olmaz.
    eskiden Akn yalanı vardı
    Şimdi limit yalanı
    Ödediğimiz miktarları saymıyorum bile..

Mümkünse topluca hat dondurmaya vs gidelim.
    iptal edemeyen hat dondursun.
    MADDİ ZARAR VERMEZSENİZ. ASLA İSTEDİKLERİNİZİ YAPTIRAMAZSINIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MACHiNA_HATTAB -- 13 Nisan 2020; 19:20:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MACHiNA_HATTAB

Eski bir telekomünikasyon çalışanı olarak yazayım.

Dostlar. maddi olarak vermediğiniz hiç bir zarar. Kimsenin umurunda olmaz.
    eskiden Akn yalanı vardı
    Şimdi limit yalanı
    Ödediğimiz miktarları saymıyorum bile..

Mümkünse topluca hat dondurmaya vs gidelim.
    iptal edemeyen hat dondursun.
    MADDİ ZARAR VERMEZSENİZ. ASLA İSTEDİKLERİNİZİ YAPTIRAMAZSINIZ.
    bencede
    forumdakiler alternatif firmalara geçiş yapıyorlar ama çoğu kullanıcı turk telekom altyapısında başka firmadan hizmet alınabileceğini bilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

bencede
    forumdakiler alternatif firmalara geçiş yapıyorlar ama çoğu kullanıcı turk telekom altyapısında başka firmadan hizmet alınabileceğini bilmiyor.

Alıntıları Göster
    Ben şahsen o taşeron firmalara pek güvenmiyorum. Türk Telekom müşterisi en azından ilk elden bilgi alıyor. Diğer müşteri diye ağırdan alma vs. yok. Ha illa taşeron diye kötü hizmet mi verecek tabii ki hayır ama forumda açılan konulara göre gerçekten ciddi bir iletişim sorunu yaşadıkları aşikar.
  • Hocam siz 20 mbit upload diyorsunuz ben şehrin merkezinde sayılırım o kadar download hizi alamıyorum. Gelmiyorlar,yapmıyorlar,fiber yolun karşısında 30 metre yok ama hala adsl kullaniyoruz ve Max 13 mbit alıyorum. 1gbit hızları biz ölmeden görebileceğimizi zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gene kasınıyonuz kota kalktı internet ucreti 3 kat arttı, bununda kotasını kalkarsa internetı aylık 500 tl ye kullanırız soyleyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: radef

gene kasınıyonuz kota kalktı internet ucreti 3 kat arttı, bununda kotasını kalkarsa internetı aylık 500 tl ye kullanırız soyleyim
    telekom'a söyleriz sana 1mbps upload'lı özel paket yaparlar, 120 tl verir paşa paşa oturursun bir köşede.
    sizin gibilerden güç alıp insanları enayi yerine koyuyorlar zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrifaessa_TR

telekom'a söyleriz sana 1mbps upload'lı özel paket yaparlar, 120 tl verir paşa paşa oturursun bir köşede.
    sizin gibilerden güç alıp insanları enayi yerine koyuyorlar zaten.

Alıntıları Göster
    çok güzel anketle download hızını kaldırdınız baska biş kota getirdiler,internet fiyato 200 tl oldu:) çok başarılısınız devam. acaba sizimi onların istedikleriniz onlarmi sızın istediklerini yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radef -- 12 Nisan 2020; 22:5:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

AKK'nin kaldırılmasıyla birlikte Internet fiyatları inanılmaz arttı. Bunu kimse inkar edemez. Mutlaka zam yapılacaktı ama bu kadar fahiş fiyatlar olmazdı eğer AKK olsaydı. Bunu bir kere kabul edin artık, zaten Mesut Çevik de videosunda bu konuyu açıklamış.

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: detanaoq

xDSL + fiberde sol resmen kilitlemiş... TT'de aynı kafada... modem verince başkasını kullandırtmıyorlar...
    tamamda alışveriş sitelerinde hep insanlar modem alıyor ve türk telekom kullancıları? hepsi ttnetin verdiği modemden şikayetçi bu yüzden yeni modem alıyorlar ve gayette güzel kullanıyorlar sadece şey diyorlar yeni modem aldığınız zaman kullancı adınızı ve şifrenizi modeme girin internete bağlanabilirsiniz diyorlar? o kadar modem satılıyor ve ülkede çoğu kişi ttnet kullanıyor garip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 12 Nisan 2020; 22:23:47 >
  • Destek !
  • quote:

Orijinalden alıntı: radef

çok güzel anketle download hızını kaldırdınız baska biş kota getirdiler,internet fiyato 200 tl oldu:) çok başarılısınız devam. acaba sizimi onların istedikleriniz onlarmi sızın istediklerini yapıyorlar.

Alıntıları Göster
    Eskiden 3 Mbps e 50 lira veriliyordu şimdi 3 Mbps alırsan 200 lira oldu demekle iyi yapıyorsunuz. Yalan atarak operatörü kurtaramaz, insanları saf yerine koyarak kandıramazsınız. Burada buna müsaade etmeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

Hocam siz 20 mbit upload diyorsunuz ben şehrin merkezinde sayılırım o kadar download hizi alamıyorum. Gelmiyorlar,yapmıyorlar,fiber yolun karşısında 30 metre yok ama hala adsl kullaniyoruz ve Max 13 mbit alıyorum. 1gbit hızları biz ölmeden görebileceğimizi zannetmiyorum.
    Sessizce tepkisiz beklersek yani oluruna bırakırsak torunlarımız da göremez o hızları. Türk Telekom FTTH yani evine fiber optik hat giden insanlara 4 Mbps 40 GB kotalı internet satıyor. 50 Kişi internet alıyorsa en az 25 kişinin aldığı paket "4 Mbps Fiber İnternet". Evet yanlış okumadınız 2020 yılında 4 Mbps.

BTK Telekom'u kontrol edeceğine Telekom BTK yı kontrol ederse böyle olur.
    İnternet paketleri BTK onayı ile sunuluyorhttps://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/internetsiz-ev-kalmasin-kampanyasi.aspx

Paket adı 4 Mbps Fiber İnternet

3. Kampanya her altyapı için geçerli midir?
    Evet, kampanyadan Fiber, Hiper ve DSL altyapılarındaki müşterilerimiz yararlanabilmektedir.

Bakır altyapı da olsa size temsilciler sadece 4 Mbps fiber diye satıyor. Fiber ismi ile paketin sunulması kısmen dolandırıcılıktır.
    D-Smart operatörü kaç yıldır herkesi arayıp kendi paketini telekom altyapı paketi olarak tanıtıp insanların taahhüttü internet paketleri varken bitmeden ek hat satıyor, BTK nerede ? Haberi yok sanmayın, sayısız şikayet gidiyor BTK ya.

• radef kullanıcısına yanıt
    150 - 200 arası değişiyor ayrıca kotalı paketler hep vardı ve şu anda olmasının nedeni de ekonomik nedenler aslında şu anki fiyatlar ucuz bile 100 mbps 20 - 30 dolar gibi bir fiyat veriyoruz bugün Türk Lirası daha iyi olsa kotalı paketler hiç satılmazdı.

⚠️Upload Hızları Acilen Artmalı - Eş Zamanlı Etkinlik!

⚠️Upload Hızları Acilen Artmalı - Eş Zamanlı Etkinlik!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 12 Nisan 2020; 23:1:19 >

• en son kotalar kalksın dediğinizde, kotalar kalktı fiyatları geçirdiler. Bu kampanyanın sonunda da zam kokuları geliyor :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.