Şimdi Ara

⚠️Upload Hızları Acilen Artmalı - Eş Zamanlı Etkinlik! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
7
Favori
17.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
579 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4-5 yıl evvel bir bakan upload hızları sınırsız olacak diye açıklama yapmıştı tabii ki de inanmamıştım şimdi gülümseyerek hatırlıyorum...
  • Ya bu nasıl destek upload in öne çıkması lazım her türlü şey var sıra gelmez demeyin yazmıslar birde evet sıra gelmez upload ayrı bir başlıkta irdelenmesi gereken bir konu karıştırmış da karıştırmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Genelde tem tersi olur . Gece modemi kapatıp açarsan download kapasitesi artar o zaman ama gündüze doğru düştüğünde kopup tekrar bağlanır bu sefer. Senin bina veya kutuya gelen hatta başka abone vardır ve muhtemelen sürekli modemini kapatıp açıyordur. O modem açılıp bağlandığında hat değerlerin düşer.
    Çarşıdayım ben ondan böyle oluyor
    Elektrikler kesildiğinde 75mbps ye çıkıyor hız .(400metre uzaktayım santrale )

• Aga 22. yüzyıla gireceğiz hala tartıştığımız konuya bakın!

1999 dan beri 146 zamanından beri şu interneti millete adil şekilde bi veremediler.

Ne lazım gardaş bakır kablo mu cam kablo mu?

Verelim üye başına parası neyse

kesmeyin artık hızımızı ya!
  • Bu devirde her haneye en az 10mbps upload hızı ulaşabilmeli.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Direk santral den vdsl alıyorsunuz saha dolaplarına yapa yapmaları lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 12 Nisan 2020; 12:57:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Direk santral den vdsl alıyorsunuz saha dolaplarına yapa yapmaları lazım
    yapadayım zaten.
  • http://https://twitter.com/fuatayd1n/status/1248990047493332992?s=09

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar. Turkcell superonline kullanıyorum. İki gün önce hiçbir sorun yokken bir anda internet hızım düştü. Düştü derken 0.60 mbps sen yukarı çıkmıyor o derece. Hiçbirşey açmıyor. Defalarca görüştük müşteri temsilcisiyle bir sonuç elde edemedik. Böyle sorun yaşayan oldu mu acaba ? Ve bunun bir çözümü varmıdır

• Turkcell Superonline Fiber kullanıyorum 24 Mbps download 5 Mbps upload olan internet hızım kendiliğinden 50 Mbps download 20 Mbps upload oldu sanırım superonline fiber uploadları yükseltti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glensomethin

Turkcell Superonline Fiber kullanıyorum 24 Mbps download 5 Mbps upload olan internet hızım kendiliğinden 50 Mbps download 20 Mbps upload oldu sanırım superonline fiber uploadları yükseltti
    evet şimdi sıra Turktelekom BTK kurumu ve diğer firmalara twitter etkinliği ile ses duyurma zamanı. 3. Dünya hızlarından kurtulmamız için destekleriniz şart beyler. buyrun gelin.

#UploadHızlarıAcilenArtmalı
    https://twitter.com/hashtag/UploadH%C4%B1zlar%C4%B1AcilenArtmal%C4%B1?src=hashtag_click

twit atalım.

• Mesajım bulunsun
  • Bence 10bin kişi birleşip 1Gbps hat için birleşsek, Bulgaristan'dan hat çekmek daha ucuza gelir.
  • kesinlikle arttırılmalı 2020 yılında yaşıyoruz en az 75 tl fatura oduyoruz biz hakkımız hızlı ınternet kullanmak
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    0.1 Mbps hızında mı bağlanacağız? :)

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Tip 7 dolap koysa turknet de bir şeyler yapsa

Gerçi turk telekom koyduğu dolap ta Port olmaz mı bende telefonu port yokmus vdsl ve adsl port var

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Tip 7 dolap koysa turknet de bir şeyler yapsa

Gerçi turk telekom koyduğu dolap ta Port olmaz mı bende telefonu port yokmus vdsl ve adsl port var
    tip7 dolap yetmeyebilir bizim buraya . işyerlerinin olduğu caddedeyim + yan sokaklarada dağılıyor bizim saha dolabından
    tip7 koyarsa bakır kablo boşa çıkacağı için snr değerim yükselir sadece.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.