Şimdi Ara

Upload hızımı nasıl yükseltirim? (Download 100mbit)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Download hızım iyi ama upload hızım 2mbiti geçmiyor yani internet üzerinden yayın yapamıyorum.Hipernet kullanıyorum.Alabileceğim en yüksek upload hızı bu mudur? Yardımcı olursanız sevinirim.

• 100Mbps için upload hızı 4Mbps olarak güncellendi ama sistem ayarlamarı sürüyor bitecek de yüksecelek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Mümkünse kaynak var mı ? benim için de çok önemli upload
  • smdyc kullanıcısına yanıt
    Resmi bir yükseltme yok tabi uygulamada var ancak. Veri merkezlerinde yine sunuculara bağlı abonelr alabiliyor 4Mbps gerisi için beklemek başka yapacak bir şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan Türkiye'de bireysel hatlarda en yüksek upload hızını Superonline veriyor 1 gigabit dl / 20 mbps ul : 999 TL. Hani yüksek upload hızı için ya kurumsal olacaksın (100 mbps simetrik için 11K TL para isteye var) ya da yurtdışı çıkacaksın (ABD'de Comcast'ın 2 Gigabit download/upload paketleri gibi)
  • Superonline fiber müşterilerine bir günlüğüne 5 liraya 100 megabit upload hızı veriyor. Yani isterlerse paşalar gibi upload verebilirler ama parasıyla satmak daha tatlı tabii. VDSL tarafında upload 100 veremeseler bile 10 megabit verebilirler herkese. Ama hala 2 megabit upload kullanıyorum 50 megabit ttnet ile. Rezillikten başka birşey değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.