Şimdi Ara

Upload çilesi bitmiyor: 200 Mbps'lik tarifede 5 Mbps upload (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
0
Favori
18.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SYLAS

kısmanın amacı kurumsalda uploadı fazla paraya satmak.

Muhtemelen. Aslında teknik olarak bir zorluk olmasa gerek. 30 yıldır Internet var ama halen insanlar Internet şikayetiyle çıkıyor. Bundan 10-15 sene önce Torrentten download yaparken, Romanya sitelerinden çekerdik. 100mbit normaldi ve 5mbit uploadları vardı. Romanya diyip geçtiğimiz ülke. Çavuşevku'nun kurşuna dizildiğini görmüştüm zamanında.

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt

Bulunduğum binada sadece Türktelekom fiber altyapı var. Türk Telekom’da var mı öyle bir paket ? Ben müşteri hizmetlerine sorduğumda en yüksek 5 mbps olduğunu söylediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 megabite kadardır o 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Polonya'dan bildiriyorum. Su kullandigim paket en alt paket ve aylik taahhutsuz 69zl (140 TL) oduyorum. Soyleyeceklerim bu kadar.

Upload çilesi bitmiyor: 200 Mbps'lik tarifede 5 Mbps upload
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

Bulunduğum binada sadece Türktelekom fiber altyapı var. Türk Telekom’da var mı öyle bir paket ? Ben müşteri hizmetlerine sorduğumda en yüksek 5 mbps olduğunu söylediler

Yok

Bende yeni eve taşınıyorum ve maalesef superonline yok. İptal edeceğim mecburen. Tek seçeneğim Türk Telekom fiber. Upload hızı farklı tarife yok. Kimse bilmiyor kaç mbit upload hızı. Bağlantı yapıldı ve test sonucum 6 mbit civarı upload alıyorum. Sene 2011'de de 5 mbit upload hızım vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 3 Ekim 2020; 1:12:40 >
  • myfranco kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Romanya diyip geçtiğimiz ülke.

Romanya, internet konusunda top 5 içerisinde olan bir ülke. Başka konular neyse de internet konusunda bayağı yanlış bir kıyaslama olur. Çünkü gelişmiş ülkelerin de çoğunu internet kalitesi/hız konusunda tokatlar. Upload çilesi bitmiyor: 200 Mbps'lik tarifede 5 Mbps upload 

• alt yapı simetrik upload için yeterliyken daha pahalıya satmak için upload 5mbps yapılıyor... dolandırıcılar bile bunlara göre namuslu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi detanaoq -- 3 Ekim 2020; 1:48:1 >
  • upload 1 gigabit olsa neyi yedekleyeceksiniz merak ediyorum. eksabaytlarca veriniz mi var?

• [link=
    ][url=https://hizliresim.com/FAds1a]
    milleni com 100 tl memnunum şimdilik
    ac modem ve ac alıcınız olacak ama download hattan nekadar gelirse tarife böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dost1984 -- 3 Ekim 2020; 4:4:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Started_With_FX5200

upload 1 gigabit olsa neyi yedekleyeceksiniz merak ediyorum. eksabaytlarca veriniz mi var?

Birkaç mantık hatasını tek cümlede barındırman büyük başarı. Tebrikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Alıntı

metni:
    Romanya diyip geçtiğimiz ülke.

Romanya, internet konusunda top 5 içerisinde olan bir ülke. Başka konular neyse de internet konusunda bayağı yanlış bir kıyaslama olur. Çünkü gelişmiş ülkelerin de çoğunu internet kalitesi/hız konusunda tokatlar.  

Bundan 10-15 sene önce de çok iyiydi. Onu söylüyorum.

• sen anlayamazsın upload hızın hiç 1mbps üzerini görmemişsindir...

• quote:

Orijinalden alıntı: detanaoq

sen anlayamazsın upload hızın hiç 1mbps üzerini görmemişsindir...

sen anlarsın 8k yayın yapıyorsun ya

• gun kullanıcısına yanıt

Gün hocam beni eskilere götürdünüz napster diyerek. Dial up kullanırken en stabil bağlantı ve düşük ping için her sağlayıcıyı deneyip, 6-7 farklı markanın modemlerini denemiştim. Hatta çift iss, çift hat, çift modem bağlantısını bile deneyip kullanmıştım. Kablonet benim ikamet ettiğim yere biraz geç geldi ama 64 kbit paket aldığımda 128 kbit veriyorlardı.

• Abi bu ne ya...

• Mion kullanıcısına yanıt
    Cloud servicelerini kullan(a)mayacak kadar çağının gerisinde bir varlık olduğun o kadar aşikâr ki...

Her şeyi geçtim Türkiye' nin internet ve telekomünikasyon altyapısında 20 yıl öncesinden bile kalma cihazları/altyapıları yenilemeyip reklama ayırdığı bütçenin 100' de 1' ini bile altyapı geliştirme ve iyileştirmelerine ayırmayan bu dolandırıcı İSS' leri mi savunuyorsun gerçekten de CAHİL arkadaşım?

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    BTK' nın bu tepkisizliğine bakacak oluesak içerisimde nasıl paralar dönüyordur kim bilir hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mion

Bu mesaj silindi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mosahin

Polonya'dan bildiriyorum. Su kullandigim paket en alt paket ve aylik taahhutsuz 69zl (140 TL) oduyorum. Soyleyeceklerim bu kadar.

Burada biz temsili

• The bomb has been planted

root@Synology:~# ./speedtest

Speedtest by Ookla

Server: 3BB - Phuket (id = 24544)

ISP: 3BB Broadband

Latency: 1.23 ms (0.02 ms jitter)

Download: 929.55 Mbps (data used: 453.0 MB)

Upload: 929.07 Mbps (data used: 464.6 MB)

Packet Loss: 0.0%

Result URL:https://www.speedtest.net/result/c/7536c600-c903-4095-baaf-24bcb81c648b

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.