Şimdi Ara

Upload çilesi bitmiyor: 200 Mbps'lik tarifede 5 Mbps upload (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
0
Favori
18.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Download hızı yüksek olsun diyoruz ama upload hızı da o oranda yükselmeli yoksa 100 mbit yada 200 mbit e geçmenin bir mantığı yokki.

• berk768 kullanıcısına yanıt

kalitesiz trollsün blok

• quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

demek ki turkcell donanımhabere para yedirmiyor.

Bir taraftan da reklam olmamış mı sizce? 5Mbps upload isyanının yanında 200Mbps'lik tarife olduğu da belirtilmiş. Bundan önce belki çoğu kişi farkında bile değildi.  

• Evde 100/4 (geçici 8) Mbps kullanıyorum ve NAS cihazım mevcut. en büyük sıkıntılardan birini burada yaşıyorum, benim bu cihazı ev dışında performanslı kullanabilmem için en az 10 olması gerekli.

İpucu: TT Mobil 4.5G upload hızı 40+ önemli ve acil durumlarda mesela youtube; telefonu bağlıyorum.

• Aslında ADSL tarifeleri hariç (ADSL in teknolojik olarak teorik upload hızı limiti 1mbps, ADSL2+ ın limiti 3 mbps) download hızının en az %20 hızda upload sunulmalı. Mesela bu paket en azından 200d 40u olmalı. Tabiki böyle bir şey olacak mı, hayır. Müşteriye aslında altyapısının rahatça desteklediği hızları paketler olarak satmaya devam edecekler her zamanki gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themelly -- 5 Ekim 2020; 16:51:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kız arkadaşım fransada yaşıyor..

fiber 300/300 aylık 30 euro + cep telefonu sınırsız dahil..

• O değil de fiyat iyiymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evimde SOL fiber yok ama destek için mesaj atıyorum. Türkiye'de upload çağın en az 10 yıl gerisinde.

• Ben 35mbps kullanıyorum ama 1mbps bile upload'ım yok. ISS millenicom, ne yapmamı tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Bir taraftan da reklam olmamış mı sizce? 5Mbps upload isyanının yanında 200Mbps'lik tarife olduğu da belirtilmiş. Bundan önce belki çoğu kişi farkında bile değildi.  

Alıntıları Göster

Böyle reklam olmaz ama şimdi bende kalan mesaj 5mbps upload 200 Mbps downloaddan ziyade. Yani bu bir reklamsa son derece salakça bir reklam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 200/5

Hey allam.

• 35 mbpsye 130 tl veren biri olarak buna geçmek isterim ama turkcell telekom altyapısını kullanarak fiber veriyor mu acaba?
    Bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekel2000mavi -- 6 Ekim 2020; 0:49:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anki şartlarda bahsettiğin 5 mbps hızı yükseltemediğin sürece olay benim dediğime geliyor..

• Boomcu kullanıcısına yanıt

Bu ülkedeki 83 milyon kişinin hepsi senin kadar çok upload yapmıyor.

Herkesin yaptığı upload miktarı farklı..

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Şu anki şartlarda bahsettiğin 5 mbps hızı yükseltemediğin sürece olay benim dediğime geliyor..

tamam kardes, blokluyorum  

• serdarski S kullanıcısına yanıt

hana upload hızınla mutluluklar sana söylenecek laf yok daha, bütün tarifeleri 25-5 yapsınlar yeter sonuçta herkes benim kadar download da yapmıyor 100mbps de yetersiz, iyi akşamlar

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Abi benim o başıma gelmedi zira ekstra hat çektirmiştim. Biri kendime özel birisi internete özel. Bir tanede evin vardı karşı komşunun hattına tecavüz etmiştik her katta 4 hat varmış adam allahtan kullanmıyordu ama bir keresinde indiriyorum filmi FTP’den adam kapattı sonuna geldiydim mesaj atıp taciz edip açtırmıştım tekrar onlar itü yurtlarda kesintisiz internet ile takılıyormuş çok ezik hissetmiştim kendimi.

• FatalERROR! kullanıcısına yanıt
    Abi bana ne verdiyse hat şebeke onu bırakmışlardı üstelik bir ay deyip 3 ay unuttular hayatımın en güzel 3 aylarından birisi idi.

Öncesinde bende çift hat filan her şeyi denedim ama Kablonet gibisi yok açınca bağlı olmanın verdiği his. Bişi merak ediyorsun anında arıyorsun, arkadaşın mesaj atıyor filan tam sıkılmışın cennet gibi.

• 200 Mbit download/ 50 Mbit upload olmalıydı bu paket.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.