Şimdi Ara

UPLOAD ARTIŞI İLE İLGİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son günlerde UPLOAD hızlarındaki artışla ilgili TURKCELL öncülük etti ardından resmi açıklama olarak bitiş tarihini 1 Haziran 2020 olarak bildirdi.

Turkcell Açıklama

Ardından TÜRK TELEKOM hızları arttırdı, daha doğrusu kademeli bölge bölge yükselteceğini açıkladı. Şimdi bitiş tarihini 1 Haziran 2020 olarak bildirdi.

Türk Telekom Açıklama

Peki bundan sonra UPLOAD talep edildiği zaman "BU ALTYAPI DESTEKLEMEZ, ALTYAPI YETMEZ" YALANININ yerine hangi yalanı atacaklar? Veya UTANMADAN bu yalana devam mı edilecek ?

Fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum..

• #HakkıNeYapacakUploadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 16 Nisan 2020; 23:41:29 >
  • Çok güzel bir konuya değindin dostum.Ben 1 Hazirandan sonra TT'yi arayıp 4den 8e Çekmelerini isteyeceğim yine,eğer kem-küm ederlerse bu günleri örnek göstereceğim.
  • kendi hız testimde upload görmeden türk telekomun upload verdiğini kendi gözlerimle görmediğim sürece inanmam. Allah kefil olsun yine inanmam.

Bu sadece show hareketi, hatlara yansımaz.

EDİT: TÜRK TELEKOM KENDİ SİTESİNDE PAYLAŞTIKTAN SONRA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNİ TEKRAR ARADIM. HABERİMİZ YOK DİYORLAR KÜLLÜYEN YALAAAAN YÜKSELMEYECEK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UTA Mania -- 16 Nisan 2020; 23:33:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

#HakkıNeYapacakUploadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QUINRY -- 16 Nisan 2020; 23:29:7 >

• Canım Servis Sağlayıcılar yine kendini belli ediyor..

#NE YAPCENIZ YİĞENİM UPLOYUD MUPLOYUDU ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.