Şimdi Ara

uPlay Oyunları bilgisayarımı Kapatıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikler herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Konu başlıkta da görüldüğü gibi UPlay'den oyun açarken bilgisayar kapanıyor. Geçen aylarda Assassin's Creed 2 oyununu ücretsiz yapmışlardı. O zaman açıp bilgisayarıma kurdum. Geçen haftalarda da açıp oynayayım dedim. Oyunu açıyorum, açılıyorken C++, DirectX türü programları kurulumu yapılıyor, sonrasında bilgisayar tık diye kapanıyor hiçbir şey yokken. Sonrasında The Crew 2 oyununu demo indirip oynamak için açtım yine aynısını yaptı. Sonra sinirlenip kaldırdım UPlay'i. Konuyla ilgili bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi? neden kapanıyor ve çözümü var mı?

• İşlemci ve ekran kartı sıcaklıkları ne durumda kapandığı anda?
    Olay günlüğünden kapanma saatinde ki hatayı söyler misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WRRKRR kullanıcısına yanıt
    Sıcaklık değerlerine ve olay günlüklerine hiç bakmadım ki, sorundan sonra oynayamadığım için Uplay ide kaldırdım. Tekrar kurayım oyunlarıyla beraber, tekrar test edeyim ona göre vereyim cevabımı. Hangi programla ölçebilirim sıcaklığı, şuan bende MSI Afterburner var bu program olur mu?
  • halillkartt kullanıcısına yanıt
    Afterburnerla GPU ve CPU sıcaklıkları ölçülebiliyor hocam
  • deshpar kullanıcısına yanıt
    Tamamdır ben tekrar oyunları indirince bakıcam değerlere
  • deshpar kullanıcısına yanıt
    Afterburner sadece oyunlarda mı sıcaklık ölçüyor. Masaüstüyken ölçmesini ayarlayamadım. Bilgin var mı oyunda değilken sadece masaüstünde de ölçer mi?
  • halillkartt kullanıcısına yanıt
    Core Temp diye bi uygulama vardı, işletim sisteminin türüne göre (32 veya 64 bit) indirip bakabilirsin hocam ama bu sadece işlemci sıcaklığını gösteriyor sanırım ekran kartı için bişey var mı onu bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.