Şimdi Ara

UpCall Turkcell uygulaması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
12.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onerileriniz ve sorulariniz konusunda yardimci olabilecegim uygulama.
  • Upcall iPhone'larda nasıl çalışır?

Yani bir uygulama yüklüyoruz ve bu sayede tanımadığımız biri bizi aradığı zaman arayan kişinin numarasının altında o kişinin ismi mi çıkıyor?
    (Samsunglarda böyle bir şey varmış sanırım ama iOS buna izin veriyor mu bilmiyorum)

Veya çalışma mantığı bu şekilde değilse nasıldır acaba?
    Teşekkürler
  • Bilinmeyen numara bulma % si ortalama nasıl acaba
  • msahh M kullanıcısına yanıt
    Gelen çağrıyı meşgule alınca açılan pop up penceresini istemiyorum. Ve hemen ardından gelen falanca sizi aradı ulaşamadı mesajını da.

Bildirim ayarları düzgün çalışmıyor. Mesela sadece upcall ya da sadece sms dediğiniz de bile, kafasına göre geliyor bildirimler.
  • Truecaller kadar bulma yüzdesi yok onu anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Truecaller kadar bulma yüzdesi yok onu anladım

Evet bu yorumundan vazgeciyirum çünkü Trucallerde buluyor ama "kiracı, abim , bakkal ,hanım... Gibi acayip şeyler buluyor yine upcale döndüm
  • O tür uygulamalar çalınan rehberleri kullanarak iş gördüğü için o gibi durumlar oluyor :)

Bu uygulama numaram rehberde görünsün iznini veren tüm kullanıcıları gösterdiği için daha doğru çalışıyor.
  • Şimdilik ücretsiz kullanıyorum, özellikle 118 hizmeti işimi görüyor, yalnız günde 5 arama kısıtı var ama sorun değil. Rahatsız etmeyin modu çok güzel, o sırada arayanları da ücretsiz öğrenmiş oluyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Şimdilik ücretsiz kullanıyorum, özellikle 118 hizmeti işimi görüyor, yalnız günde 5 arama kısıtı var ama sorun değil. Rahatsız etmeyin modu çok güzel, o sırada arayanları da ücretsiz öğrenmiş oluyoruz.

Öyle 5 arama kısıtlaması falan yok üstad . Siz Turkcell mi kullanıyorsunuz ?
  • Turkcell kullanıyorum, sorgulama kısıtı var ancak 5 değil 10'muş. Zaten bu sayıda gayet yeterli.

UpCall Turkcell uygulaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Turkcell kullanıyorum, sorgulama kısıtı var ancak 5 değil 10'muş. Zaten bu sayıda gayet yeterli.

UpCall Turkcell uygulaması

Gerçi bunun okadar önemi yok önemli olan gelen aramalardaki bilinmeyen noyu anlık göstermesi. Bilgilendirme için teşekkürler.

• Bildiğim kadarı ile bu tip uygulamalar rehbere erişim izni istiyor.

Arayan numarayı göstermesi bununla alakalı.

Erişim iznini verdikten sonra numaranız internetteki çeşitli numara sorgulama sitelerinde de çıkar. (Örnek;kimbunumara.com gibi)

Ben bu yüzden yüklemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Bildiğim kadarı ile bu tip uygulamalar rehbere erişim izni istiyor.

Arayan numarayı göstermesi bununla alakalı.

Erişim iznini verdikten sonra numaranız internetteki çeşitli numara sorgulama sitelerinde de çıkar. (Örnek;kimbunumara.com gibi)

Ben bu yüzden yüklemedim.

Upcall öyle değil hocam ama diğerleri doğrudur.
  • Evet turkcell burada da fizyde olduğu gibi sinekten yağ çıkartmaya başladı. Programin ulaşılamıyor özelliğini haftalık 1 lira ile ücretlendirdi. Müşteriler turkcell e fazla gelmeye başladı herhalde!
  • Tamda Lifecell Avantaj a geçmeyi düşünüyordum. Fizy için 4 TL istiyormuş olsun 34 tl yine iyi dedim. Şimdi bunun için ayda 4 Tl daha verirsem ne anlamı kaldı. TT den memnun değilim. Turkcell iyice fırsatçı oldu. Vodafone a geçeceğim mecbur.
  • Hocam eski sürümü kurun yada hiç güncellemeyim. O şekilde rahatız etme modunu kullanıyorum. Kısa bir çözüm olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus YLcnk

Hocam eski sürümü kurun yada hiç güncellemeyim. O şekilde rahatız etme modunu kullanıyorum. Kısa bir çözüm olabilir.

Güncelledi bir kere üstad. Eski sürümü bulabileceğimiz yer var mı
  • Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus YLcnk

https://m.apkpure.com/upcall-callerid-spam-numbers/com.turkcell.sesplus

Gerçekten işe yaradı tekrar teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.