Şimdi Ara

UNUTULMUŞ DİYARLAR İLE İLGİLİ BİR SORU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar unutulmuş diyarlar serisini okumak istiyorum ancak Kara Elf üçlemesinini lk kitabı olan Anayurt beni çok sıktı
    bu seriyi okumadan buzyeli vadisi veya karanlığın yolları serilerinden birine başlayabilir miyim?
    sonuçta drowların ne oldugunu Drizzt'in farklı bi drow oldugunu ve bu yüzdende Menzo'dan çıkıp yeryüzüne gideceğini biliyorum
    hatta yeryüzünde güçlerinin bi kısmınıda kaybediyor,bunuda biliyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

arkadaşlar unutulmuş diyarlar serisini okumak istiyorum ancak Kara Elf üçlemesinini lk kitabı olan Anayurt beni çok sıktı
    bu seriyi okumadan buzyeli vadisi veya karanlığın yolları serilerinden birine başlayabilir miyim?
    sonuçta drowların ne oldugunu Drizzt'in farklı bi drow oldugunu ve bu yüzdende Menzo'dan çıkıp yeryüzüne gideceğini biliyorum
    hatta yeryüzünde güçlerinin bi kısmınıda kaybediyor,bunuda biliyorum

Aslında Anayurt Drizzt'in en güzel kitabıdır. Sonuçta Drizzt'i Drizzt yapan seridir. Kara Elf üçlemesi de Buzyeli ve Karanlığın Yolları serilerinden kat kat iyidir.
    Ama illa okumak istemiyorsan Buzyeli serisinden devam edebilirsin.

Kitapların yazarı ilk olarak Buzyeli üçlemesini yazmıştır. Ana karakter olarak da Wulfgar'ı düşünmüştür. Fakat Drizzt karakteri çok sevilince onun geçmişini anlatan Kara Elf üçlemesini yazmıştır.
  • sağol usta en kısa sürede buzyeline başlıcam
    umarım salt aksiyon değildir,edebi bişeylerde bulabilirim sanırım
  • Yazarın tarzı genelde aksiyon üzerine. O nedenle çok edebi şeyler bekleme derim. Sık sık "...ve Drizzt'in palaları dönmeye(dansetmeye) başladı" tarzı cümleler ile karşılaşacaksın. John Woo'nun aksiyon filmleri gibidir Salvatore'nin tarzı. Çok fazla içerik yoktur. Aksiyon ağırlıklıdır.
  • bugün uzun zamandır yapmadığım birşey yapıp Yüzüklerin Efendisi'ni okudum
    aslında tamamını okumuş olmama rağmen zaman zaman rasgele bi bölüm açar ve okurum ki bu şekilde bile kitabı ikinci bir kez daha okumuşumdur
    bugünde Sıçrayan Midilli Hanında ve Yolgezer başlıklı iki bölümü okudum
    şimdi Unutulmuş Diyarlar çok basit geliyor ve okumamaya karar verdim
    Sanırım J. J. R. Tolkien ve birazda Raymound E. Feist dışında hiçbir yazar istediğim şekilde fantastik romanlar yazmıyor
  • Zaman Çarkı'nı önerebilirim sana. Güzel seridir. Baya uzundur ama. Henüz yayımlanması bitmedi. Bende 9. Cilt 1. Kitaba kadar var. Sonraki kitapları almadım henüz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.