Şimdi Ara

Unutulmuş Banka Hesapları (ücretsiz uygulama) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
8
Favori
6.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapılacak işmi bu, şimdi akşama kadar bütün ünlüleri arattırırım... Orhan Gencebaydan başlayım artık...
  • Sadece benim bildiğim 4 tane Serkan Kopuz var
  • ali ağaoğlu diye yazdım 42 kuruş çıktı
  • sıcak fırsatlardan kimsenin içinde para olan hesabını unutacağını sanmıyorum. ama tabii ki yine de teşekkürler.
  • ben de gecen yıldan beri giymediğim montun cebinde 50tl buldum
    işte size sıcak fırsat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompetan

AHMET YILMAZ yazın ve sonuca bakın

Kaçtane var öyle
  • kayıt bulunamadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

ali ağaoğlu diye yazdım 42 kuruş çıktı

o adam gunahını unutmaz parasınımı unutacak hacıııııı :D

zengin malı zugurdun klavyesını bozarmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstf06

ben de gecen yıldan beri giymediğim montun cebinde 50tl buldum
    işte size sıcak fırsat

ayrıldıgım kız arkadasım 2-3 ay evvel kıyafetlerımı gondermıs esofmanın cebınde 100 YTL vardı nassıl canım acıdı anlatamam :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhane -- 14 Şubat 2013; 13:35:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

işte size sıcak fırsat

ayrıldıgım kız arkadasım 2-3 ay evvel kıyafetlerımı gondermıs esofmanın cebınde 100 YTL vardı nassıl canım acıdı anlatamam :(

100 tl gitmişmiki canın acıdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kRaL_1907

quote:

quote:

işte size sıcak fırsat

100 tl gitmişmiki canın acıdı

hocam YTL kalmıs TL degıl bı ıse yaramazdı yani oyuzden canım acıdı salak gıbı unutulurmu ya esofmanın cebınde 100tl tek banknot parca pıncıkte degıl hanı dedım nasıl yaparım bunu nasıl yaparım hafızamı zorlayınca aklıma geldı sabah markete ekmek almaya gıtmıstım bozuk yoktu 100 luk aldım yanıma 2 ekmek ıcınde marketcı bozmadı tanıdıktı sonra verırsın abı deyınce eve nasıl bı aclıkla donduysem kahvaltıya oturunca unuttuk unustus o unutus patladı gıttı elımızde dusundum acaba ekmeklerın parasını sonra verdıkmı dıye ben hatuna tembıhlemıstım bısey aldıgın zaman 2 ekmek parasıda ver ben unutursam dıye bılemedım yanı
  • quote:

hocam YTL kalmıs TL degıl bı ıse yaramazdı yani oyuzden canım acıdı salak gıbı unutulurmu ya esofmanın cebınde 100tl tek banknot parca pıncıkte degıl hanı dedım nasıl yaparım bunu nasıl yaparım hafızamı zorlayınca aklıma geldı sabah markete ekmek almaya gıtmıstım bozuk yoktu 100 luk aldım yanıma 2 ekmek ıcınde marketcı bozmadı tanıdıktı sonra verırsın abı deyınce eve nasıl bı aclıkla donduysem kahvaltıya oturunca unuttuk unustus o unutus patladı gıttı elımızde dusundum acaba ekmeklerın parasını sonra verdıkmı dıye ben hatuna tembıhlemıstım bısey aldıgın zaman 2 ekmek parasıda ver ben unutursam dıye bılemedım yanı

Kağıt paraların süresi uzun diye biliyorum bankadan değişebilirsiniz.

1 Ocak 2010 tarihinden itibaren, Yeni Türk Lirası banknotlar 10 yıl boyunca (31 Aralık 2019 tarihi mesai bitimine kadar), YTL madeni paralar ise 1 yıl boyunca (31 Aralık 2010 tarihi mesai bitimine kadar) Merkez Bankası ve Ziraat Bankası şubelerince kabul edilecek ve değiştirilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aKSeL051 -- 14 Şubat 2013; 23:53:53 >
  • soyguncu karantibankasında 1 tl m kalmış.
    asla affetmemm
  • quote:

Orijinalden alıntı: adikursat

yapılacak işmi bu, şimdi akşama kadar bütün ünlüleri arattırırım... Orhan Gencebaydan başlayım artık...

hehehehe bende yıldız zilbe ye baktım.biraz sallapati ya unutmuştur kesin dedim ama unutmamış
  • Ali Ağaoğlu 44 kuruşunu unutmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompetan

AHMET YILMAZ yazın ve sonuca bakın

YUHH
  • Ünlülerin çoğunun gerçek isimleri bildiğimiz isimleri değil çıkmayabilir.

Süleyman Demirel yazdım o hala yaşıormu? diye ibare çıktı
  • kayıt bulunamadı diyor halbuki bende ing akbank garanti ve iş bankası hesapları vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

kayıt bulunamadı diyor halbuki bende ing akbank garanti ve iş bankası hesapları vardı

zamanaşımına uğradı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.