Şimdi Ara

.:::UNREAL TEŞKİLATI:::.Unreal Severler Buraya (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
2
Favori
32.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.direct2drive.com/2/4876/product/Buy-Unreal-Tournament-3-(Pre-Order)-Download?cmp=ut32

burda da 29.95 $ olmus

kalabalık oluyor mu unrealturk serveri?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fod

http://www.direct2drive.com/2/4876/product/Buy-Unreal-Tournament-3-(Pre-Order)-Download?cmp=ut32

burda da 29.95 $ olmus

fiyat iyiymiş ama tr de malesef o fiyata yok... unrealturk serverı genelde boş oluyo.. biz bazı günlerde burda ayarlıyoruz.. toplu olarak giriyoruz servera.. ayrıca o servera girmek için orjinal oyun şart değil

• quote:

Orjinalden alıntı: fod

http://www.direct2drive.com/2/4876/product/Buy-Unreal-Tournament-3-(Pre-Order)-Download?cmp=ut32

burda da 29.95 $ olmus

oyunu alıp oynamışsın fazlaca okuduğum kadarıyla, unrealtürktede görmek isteriz.

unrealturk serveri genelde sakin oluyor, ama burdan maç ayarlayabilirz.

sizde zaman belirtip maç isteyebilrsiniz, oynarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ama=neden -- 4 Mayıs 2008; 3:36:30 >

• Ben bu hafta orjinal Gears of War aldım. Eee Epic's game nede olsa. Oyun harikaymış, multiplayer olarak windows Live ile oynuyoruz. Tam bir action oyunu, 2. aralıkta çıkıyor bakalım. Şiddet ötesi tavsiye edilir...
  • gears of war da deli oyun, 2. ci de çok kral olcak gibi
  • arkadaşlar yeni bi maç ayarlayalım.. hafta içi yada haftasonu farketmez.. bu böle olmicak yav.. aslında her hafta belirli gün belirli saatte toplansın herkes her hafta maç yapalım nası olur... benim tavsiyem her pazar saat 18:00 da maç yapalım...
  • bu gece kapışalımmı beyler sabahlayacak olanlar varsada sabaha kadar unreal çeviririz
  • ben oynayamıyorum beceremedm valla ut3 crackli fln giremiyorum hiçbi servera hep offlineım
  • cracke gerek yok ki serial yazıp account alacaksın.orjinal olması şart değil oyunun
  • @ c0nfine dostum eklemişsin beni arkadaşlara geldi teklif haberi oyunu açınca
  • Dikkaaaaat!!!

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla Teşkilatımıza katılım güzel gidiyor ama katılan arkadaşların pasif kalmaması,UT ile ilgili araştırmalarda
    bulunup bizleri bilgilendirmesi hepimizin yararına olacaktır.Geçen(cumartesi saat 14:00'da) yaptığımız online maç beni hayal kırıklığına
    uğrattı açıkçası,öncelikle katılım azdı.Yeterli sistemi olmayan arkadaşlara bişey diyemiyorum ama enazından teşkilatımızdan,UT yi
    bilenleri haberdaretmeleri,bilmeyenleri öğrenmeye teşviketmeleri,maç saat ve günlerini olabildiğince çok kişiye duyurup katılımı
    arttırmalarını isteriz.
    Size UT serverleride açıldı(UNREALTURK) girin alıştırma yapın,eylenin,boş bırakmayın...
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G-dOG -- 11 Mayıs 2008; 11:55:47 >

• gün ve saat verin toplanalım unrealturk yada hamachide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0nfine -- 11 Mayıs 2008; 13:01:03 >
  • her pazar saat 18:00'da maç olacak arkadaşlar...
  • bu akşam var yani.inşallah yetişebilirim.
  • hocam bizide ekleyin topluluğa

benim ut3 nickim anselmo82 kardeşimin mehmet328 bizde katılalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnseLmo82

hocam bizide ekleyin topluluğa

benim ut3 nickim anselmo82 kardeşimin mehmet328 bizde katılalım

DH'deki kullanıcı adınızla ekledim sizi. Kardeşiniz de üye ise onuda dh kullanıcı adıyla ekleyeyim.
  • ewt hocam oda mehmet328 adıyla yani dh kullanıcı adıyla giriyo
  • tamamdır hocam mehmet328'i de ekledim.
  • hocam teşekkürler maçlar ne zaman
  • @ AnseLmo82,

ilginiz için teşekkürler. maçları normalde her pazar saat 18:00 da unrealturk sunucusunda oynamak için karar aldık. Ama genelde belli olmuyo kafamıza esiyo girip oynuyoruz. Sizde istediğiniz tarihleri bildirebilirsiniz, oynarız. Birlikte birşeyler ayarlarız......
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.