Şimdi Ara

unnecessary tension son 100 +denemeler (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
18
Favori
14.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

26 nisan

*-aydın ayt kimya 2y2b 8.50 > kötü net geldi,8.50 istediğim bir net değil

*-aydın ayt biyoloji 2 test fermantasyon-hücresel solunum,2 test bitki

*-acil trigonometri 2 test

*-orbital ayt kimya > 2 test kt hız,2 test asit baz nötrleşme

*-bilgi sarmal ayt biyoloji 1b 12net > 12 net çok iyi,umarım hep böyle devam eder.

*-genel tyt denemesi

*-ayt fizik manyetizma 2 video +soru

*-aydın ayt kimya 1y2b 9.75 > bir öncekinden daha iyi net,idare eder.

7.20

az da olsa artış var sürede,tytnin de etkisi var tabi.yarın 8 saat üstü iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 27 Nisan 2021; 1:44:50 >
  • Hocam çalışma rutininiz çok güzel maşallah başarılar dilerim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backdoor_

Hocam çalışma rutininiz çok güzel maşallah başarılar dilerim

sağ olun hocam çok teşekkür ederim,size de başarılar

• günaydın birazdan başlıyorum

27 nisan

*-bilgi sarmal ayt biyoloji d25 2y 10.50 >çok basit 2 tane soru kaçtı,fullemeliydim aslında basitti.

*-apotemi ayt biyoloji 2y2b 8.50 > eski bir deneme elimdeki,biraz zor ve farklı sorular içeriyor,8.50 geldi bu yüzden.

*-aydın ayt kimya d 2y1b 9.50 > çok basit bir pil sorusunu dikkatsizlikten yanlış yaptım canım sıkıldı.

*-aydın ayt kimya d 2y2b 8.50 > gözümden kaçırıyorum bazı şeyleri,reflüm var çok rahatsızım belki ondandır.

*-aydın ayt biyoloji > 2 test fermantasyon-hücresel solunum,1 test bitki

*-acil trigonometri 1 test

3 saat oldu sadece GDKLGDFLGSDLKFG ammkkk göğsümde çok kötü bir sıkışma vardı rahat oturamadım bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 27 Nisan 2021; 22:38:46 >
  • günaydın şimdi başlıyorum

28 nisan

-acil trigonometri 2 test

-bilgi sarmal pusula 3 ü kontrol ettim

-yanıt ayt biyoloji 2y1b 9.50 > 11-12 olmasını çok isterdim ama olsun,sınava kadar o netleri yakalayacağımı düşünüyorum

-apotemi ayt biyoloji 3y1b 8.25 > çok kötü bir net geldi,hep hızlı yapayım diye salaklık yapıyorum.

-aydın ayt kimya 1y2b 9.75 > vasat

-aydın ayt kimya 1y2b 9.75 > sfdoglksdfglkdsfjg yine aynısı geldi

-orbital ayt kimya > 1 test kt enerji,1 test kt denge

-ayt kimya kimyaözel organik 2 video + testler

-karaağaç ayt fizik > 2 test enerji ve hareket

-kimyaözel ayt 2y 10.50 >meb testlerinden hazırlanmış bir denemeydi,1 organik 1 denge yanlışım var,denge işlem hatası :dd

-apotemi türev konu tekrarı + 2 test

7s

normalde genel tyt için zaman ayırmıştım,onu da çözüp 9 a tamamlayacaktım ama olmadı.inş yarın daha yüksek saatlere ulaşırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 29 Nisan 2021; 2:0:23 >

29 nisan

-yanıt ayt biyoloji 2y 10.50 >güzel denemeydi,süper olmasa da gelen net kötü değil.

-apotemi ayt biyoloji 1y 11.75 > gayet hoşuma gitti net,apotemi normalde kolay olmuyor ama bunu çok rahat çözdüm.

-aydın ayt kimya 1y1b 10.75 > naftalin sorusunu yanlış yaptım ters köşe vardır diye canımı sıktı ya,harici güzel.

-hız ve renk ayt kimya 2y 10.50 > basit 2 tane soru gitti.kesin full gözüyle bakıyordum,sağlık olsun.

-acil geometri 1 test

-ayt kimya organik test

4.30 oldu

ara sıra da olsa yazdıklarımı bir okuyup geçen varsa siz de fark etmişsinizdir son zamanlarda neredeyse hiç çalışamıyorum

sebebi ramazan ve birtakım rahatsızlıklarım .bu nedenle bugün erken bitiriyorum çalışmayı,yarın daha erken kalkıp 9-10 saati zorlayacağım.Umarım son iki ayda hepimiz tempoyu koruyup dayanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 29 Nisan 2021; 21:41:20 >

30 nisan

-yanıt ayt biyoloji 2y1b 9.50 net > ne kadar saçma sorular var ya,allahtan pdf indirdim de zararım yok.

-apotemi ayt biyoloji 2y 10.50 > güzel sorular vardı,bazılarında ikilemde kaldım ama sonuç iyi geldi.

-aydın ayt kimya 2y1b 9.50 > basit ph sorusuyla 2 tane organik sorum gitti,biraz zorlasam 12 yapardım sanırım.

-hız ve renk ayt kimya 1y1b 10.75 > güzel sorular vardı,çözerken rahat çözdüm.daha da iyi gelebilirdi ama

-ayt kimya alkanlar tekrarı + 1 test soru

-aydın ayt biyoloji 1 test bitki,1 test fermantasyon-hücresel solunum

-ayt biyoloji 11 meb kitabı > baştan başladım,sinir sistemini tamamen tekrarladım,iyi oldu.

-ayt kimya 11 meb kitabı > gazların ilk kısmı ve kinetik teoriyi okudum,kimya için meb kitabı bence çok önemli

-acil trigonometri 1 test

laaann olm bugün de 5.30 saat oldu.Napıyorum amk ben kendime gelmem lazım şurda 2 ay kaldı kalmadı.Çöküyorum bu saatlerde hiçbir şey yapamıyorum ya şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 30 Nisan 2021; 22:1:38 >
  • günaydın başlıyorum

1 mayıs

bugün 8 saati geçemezsem tüm siyahiler beni **ksin

-ayt fizik > manyetizmayı tamamen tekrar ettim,baştan sona

-ayt fizik > esş sorularına baktım,bazılarını tekrar çözdüm ve ogm materyalden kazanımların testlerini çözdüm

-orbital ayt kimya > 2 test organik alkanlar,1 test nötrleşme

-ayt kimya 11 meb kitabı > gazları tamamen tekrarlamış oldum,okulda işaretlediklerimi tekrar okudum

-ayt biyoloji 11 meb kitabı > endokrin sistemi tamamen tekrarladım,kafama takılanları okudum

-yanıt ayt biyoloji 3y 9.25 >1 tane hatalı soru vardı onu da yanlış kabul ettim,biri benim hatam diğer soruda da bana kara yosunlarının neden tundra ikliminde yetiştiğini sormuş amk ben nerden bilebilirim onu.

-apotemi ayt biyoloji 3y 9.25 > buradaki sorular gerçekten zor oluyor,bazen sinir ediyor ama bu seferki idare ederdi.

-aydın ayt kimya 3y2b 7.25 >   hayatımda yaptığım en kötü ayt kimya neti olabilir 7.25.Nedenini bilmiyorum ama bir terslik olduğunu düşünmeden edemiyorum.

-aydın ayt kimya 1y2b 9.75 > güzel sayılabilecek bir net ama hala iyi değil.Basit sorularda basit işlem hatalarım var.

-aydın ayt biyoloji > 2 test fermantasyon-hücresel solunum,

-acil trigonometri 1 test

8 saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 2 Mayıs 2021; 2:31:52 >

2 mayıs

-ayt fizik > indüksiyon akımı ve transformatörler tekrar

-ayt fizik > manyetizma soru çözümü + ess soruları tekrar

-ayt kimya 11 meb kitabı > sıvı çözeltiler ve çözünürlük tekrarı

-ayt biyoloji 11 meb kitabı > duyu organları tekrar

-bilgi sarmal pusula 4 genel tyt

-aydın ayt kimya 2y2b 8.50 > organik sorularını yapamadım,ileri konulardandı.kötü geldi net hiç hoşuma gitmedi.

-aydın ayt kimya 1y3b 8.75 > bugün havamda değilim sanırım,daha iyi yaparım demiştim ama nedense çözemiyorum soruları

-apotemi ayt biyoloji 3y1b 8.25 > gerçekten noluyor amk hepsi 8 8 8 geldi iğrenç bir gün

7 saat

pusulayı yarın kontrol ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 3 Mayıs 2021; 0:16:45 >

3 mayıs

-ayt fizik esş > elektromanyetik indüksiyon ve a.akım tekrar 5 video

-ayt kimya 11 meb kitabı > kimyasal tepkimelerde enerji,hess yasası tekrarı

-ayt biyoloji 11 meb kitabı > destek ve hareket sistemi kemik-kıkırdak yapı tekrarı

-kimyaözel ayt kimya denemesi 3y 9.25 > bilgisayar üzerinden çözünce bazen kafam karışıyor.2 tane soruyu da yanlış işaretledim 1 yanlış 11.75 net geleceği yerde 9.25 net geldi.

-aydın ayt kimya 2y 10.50 >1 tane kurban elektrot bir tane de hibritleşme sorusunu dikkatsizlikten yanlış yaptım.

-yanıt ayt biyoloji 1y 11.75 > güzel net geldi,fulleyebilirdim aslında biraz aceleyle işaretledim son boşumu,yanlış geldi.

-kronometre tg genel tyt

-hız ve renk ayt kimya 3y1b 8.25> ya aga anlamıyorum son zamanlarda hep dikkatsizlikten gidiyor sorular.

-apotemi ayt biyoloji 1y2b 9.75 > bu apotemi bazen gerçekten zorluyor ama bu ortalamaydı

uyuyakaldım ,7 saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 4 Mayıs 2021; 9:8:5 >
  • günaydın devrem çalış çalış az kaldı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmansahyy

günaydın devrem çalış çalış az kaldı

aynen öyle kolay gelsin sana da hocam

• günaydın başlıyorum

4 mayıs

*ayt fizik esş > alt.akım,transformatörler tamamen tekrarladım

*ayt fizik > alt.akım indüksiyon transformatörler soru > yarın devam edebilirim

*apotemi ayt biyoloji 1y1b 10.75 > aslında direkt 11.75 yapmalıydım,bir sorudan emin olamadım boş bıraktım.

*yanıt ayt biyoloji 3y 9.25 > idare eder bir net,saçma bir soruyu yanlış yaptım canım sıkıldı

*bilgi sarmal pusula 5 genel tyt

*aydın ayt kimya 2y1b 9.50 > emin olmadığım bir soruyu işaretledim bir de kçç sorusunda işlem hatası :((

*hız ve renk ayt kimya 2y2b 8.50 > saçma sorular vardı bence,elimdeki deneme eski olduğu için olabilir.

*endemik ayt fizik 3b 11net > modern fizik sorularını boş bıraktım,emin olamadığım için.

7.15

eksik,hala istediğim seviyede değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 5 Mayıs 2021; 1:42:38 >

5 mayıs

-ayt fizik indüksiyon,alt akım,transformatörler soru

-ayt kimya > kimya özel alkenler ve özellikleri tekrarı

-bilgi sarmal pusula 5 kontrolü

-aydın ayt biyoloji 2 test bitki 1 test fermantasyon

-hız ve renk ayt kimya 2y2b 8.50 > yine 2 tane organik boşum var,bi bitiremedim gitti organiği.

-aydın ayt kimya 2y1b 9.50 > üsttekine göre daha iyiydi.kçç sorusunu yanlış yaptım,yapmamalıydım basitti.

-apotemi ayt biyoloji 2y1b 9.50 >bana zor geliyor bu denemenin bazıları,bu o kadar zor değildi ama yine de düşündürücüydü

-yanıt ayt biyoloji 3y 9.25 > artık bunu çözmeyi düşünmüyorum canımı sıktı kim derledi,hazırladıysa bok gibi.

-orbital ayt kimya > alkenler 2 test

-ayt biyoloji 11 meb kitabı > kas sistemi tekrar

6.15 :/ eksiklerim kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 6 Mayıs 2021; 3:35:25 >

6 mayıs

bundan sonra her gün 9 saatin altına düşmeden devam etmem lazım,etmeyi istiyorum.

bugün de deneyeceğim 9 ve üzerini inşallah başarırım.

->Kronometre TG TYT kontrol + analiz > sayfanın başına ekledim

->Kimyaözel alkenler tekrarı

->Ayt kimya alkenler soru

->Apotemi ayt biyoloji 3y1b 8.25 > kötü net yaptım,deneme de zordu.

->Yanıt ayt biyoloji 0y 13.00 > çözmeyecektim bunu artık ama bir çözeyim dedim iyi geldi.

->Ayt biyoloji 11 meb kitabı > sindirim sistemi tekrarı

->Ayt kimya 11 meb kitabı > Kimyasal tepkimelerde hız tekrarı

bir şeyler izliyordum,dalmışım.9 saat olarak başlamıştım bugün çalışmaya ama 5 saat oldu sadece.Hep hedefimin altında kalıyorum böyle olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 7 Mayıs 2021; 1:45:40 >

7 mayıs

->Ayt biyoloji > bitkilerde üreme,bitkisel yapılar tekrarı

->Ayt kimya 11 meb kitabı > Denge,dengeyi etkileyen faktörler tekrarı

->Ayt biyoloji 11 meb kitabı > Dolaşım sistemi tekrarı

->3D Yayınları tyt sosyal 13 3y2b 14.25 > Turuncu denemeydi,gerçekten güzel ve kaliteli ama bir tık ösym üstüler.

->3D Yayınları tyt sosyal 14 5y1b 12.75 > dediğim gibi ösym üstü ve zor denemeydi.yine de 12.75 çok düşük bir net

->Yanıt ayt biyoloji 2y2b 8.50 > Deneme eski sanırım.bazı bilmediğim şeyler ve benim karıştırdığım şeyler oldu,kötü geldi.

->Karekök ayt biyoloji 1y2b 9.75>ayt ayarında sorulardı,fazla zorlamadı ama biraz düşündürdüler.

->Aydın ayt kimya 3y 9.25 >2 soruyu emin olmadan işaretledim.diğerini göz ucuyla bakıp çözdüm,keşke dikkatli okusaydım.

->Hız ve renk ayt kimya 3y 9.25 > organiği acilen bitirmem lazım her testte ya 2 boş ya 2 yanlış bitirmediğim yerlerden gidiyor,gördükçe canım sıkılıyor normalde yks düzeyinde kimya sınavlarını 12-13 netle bitirmem lazım.

->Bilgi sarmal ayt fizik 2y2b 9.50 > modern fizikten 2 boşum var,modern fiziği en yakın zamanda bitirmeliyim

->Endemik ayt fizik 1y2b 10.75 > güzel sayılabilecek bir net ama 12-13 hatta 14 olsa çok iyiydi.sınava kadar zorlamam lazım kendimi fizikte 12 13 için

->Apotemi trigonometri 1 test > devam etmek istedim ama edemedim

7saat oldu.1 saat uyuyum devam ederim demiştim ama 4 saat uyuduğum için 7 saatten fazlası çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 8 Mayıs 2021; 4:41:14 >

8 mayıs

->Ayt biyoloji > Fotosentez-Kemosentez ve Bitkilerde Büyüme tekrarı

->Ayt fizik > Elektrik alan ve potansiyel tekrarı

->3D TYT Sosyal 15 4y3b 12.00 > SDAOGFIASJDLSDKFGJ yakıcam amk denemesini ya.Bunu niye bu kadar zorlamışlar acaba

->Ayt biyoloji 11.sınıf meb kitabı > Bağışıklık sistemi tekrarı

->Ayt kimya 11.sınıf meb kitabı > Sulu Çözelti Dengeleri tekrarı -tampona kadar-

->Endemik ayt fizik 2y4b 7.50 > Acilen bitirmem lazım ayt fizik konularını,3 boş son konulardan geldi bir tane de sorumlu olmadığımız bir konudan işlem sorusu.

->BS Ayt fizik 3y2b 8.25 > Bir hafta boyunca fizik denemesi günde 1 tane çözüp hemen konuları bitirmem lazım çünkü sürekli son konulardaki soruları ya yanlış yapıyorum ya da boş bırakıyorum.

->Karekök ayt biyoloji 1y 11.75 >Bir soruyu cevap anahtarı yanlış gösteriyordu ama cevaptan eminim o yüzden sadece diğer yanlışımı yazıyorum buraya.

->Apotemi ayt biyoloji 2y1b 9.50 >Elimdeki deneme 2019 ya da 2020 basım bazen sorumlu olmadığımız şeyler çıkıyor,denemeler de genelde ösym üstü ve zor o yüzden 9.50 neti bu deneme için başarılı buluyorum.

->Aydın ayt kimya 1y2b 9.75>Yanlış soru biraz garip tam emin olamadım tekrar bakıcam ama yine de yanlış olarak saydım.

->Hız ve renk ayt kimya 1y2b 9.75 >Saçma bir yanlışım var.Artık 10-11 altına inmek istemiyorum,biraz daha gayret etmeliyim.

->Apotemi trigonometri 2 test

->Çap Dalga M.-Modern F. Fasikülü > ilk konuları birazcık okuyarak başladım,şimdilik böyle gidip daha sonra videoyla pekiştiririm.

7.00

birkaç gündür genel tyt çözmüyorum.yukarıdaki gibi bir çalışmanın üzerine yarın bir de özdebir tg düşünüyorum umarım ayarlayabilirim kendimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 9 Mayıs 2021; 4:6:42 >

9 mayıs

->Ayt biyoloji > nükleik asitler,bitkisel dokular tekrarı

->Ayt fizik > itme momentum tekrarı

->Ayt kimya 11 meb kitabı > tampon,titrasyon,çç tekrarı - tüm 11 meb kitabını tekrarladım,1-2 güne baştan başlarım çünkü meb kitapları ayt fen için bulunmaz nimet.-

->Ayt biyoloji 11 meb kitabı > solunum sistemi tekrar

->Apotemi Trigonometri > 2 test sin-cos yarım açı

->Çap 12 Dalga M.-Modern F. > Dalga mekaniği tekrar + 2 test > sonunda 12nin son konularına başladım günlük deneme çözüyorum ama mayıs sonu haz başına kadar tüm ayt fiziği de tekrar edersem tadından yenmez

->Aydın Ayt kimya 2y1b 9.50 >Basit 1 tane soru,1 tane çözelti sorusu 1 tane de organikten kaçtı ama kendimi versem 11.75 yapacağım denemede 9.50 yaptım.

->Hız ve Renk Ayt kimya 3y1b 8.25 >Saçmaladım resmen,iftara 10dk kala başladım her şeyi yanlış işaretlemişim.

->Karekök Ayt biyoloji 1y2b 9.75>Bir soruda küçük bir detayı kaçırdım.Güzel net gelecekti 9.75 geldi.

->Apotemi Ayt biyoloji 2b 11.00>Güzel net geldi apotemi zor olduğu için yanlış da bekliyordum ama iyi oldu

->Orbital Ayt kimya > 1 test alkenler,1 test çözünürlük

->Bilgi Sarmal Ayt fizik 1y3b 9.75 >Atom konusundan eksiklerim olduğu için 2 boşum oradan geldi,konuları tekrarlamalıyım.

7.15

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnecessary tension -- 10 Mayıs 2021; 7:19:39 >
  • sende tempo düşürmüşssün lan

• quote:

Orijinalden alıntı: GenjutsuPlaviest

sende tempo düşürmüşssün lan

oruç çok zorluyor ya.ramazan bitsin rahatlar artırırım saatleri inşallah

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.