Şimdi Ara

Boxun Yıldızları - TV8 | 27 Ekim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Acun Ilıcalı'nın yeni projesinde Ünlüler ringde kapışacak. TV8'de yayınlanacak Boxun Yıldızları programında Dilara Gönder'in sunumu, Bilgehan Demir ve Adem Kılıççı'nın yorumuyla Bülent Çetinaslan, Fulya Keskin, Şenol İpek, Aycan Demirci, Ateş Fatih Uçan, Çılgın Sedat, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Sami Levi, Asena, Baki Mercimek, Ayşıl Özaslan, Ramazan Kalyoncu ve Doğuş ringde kozlarını paylaşacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 23 Ekim 2017; 15:4:52 >

• survivor yok mu
  • Fragman geldi:
  • Sahsen nasil birsey olucak hala anlamis degilim, kilolar falan nasil ayarlanicak ve ne kadar surucek bu program ama, boks adina utanc verici olacagi kesin. Boksu sevdirmek farkli, reyting icin eldiven taktirip "boks" yapcaklar demek farkli. Amerikada zenci mahallelerinde eldiven takip sokak dovusu turnuvasi yaparlar bazi yerlerde eglence amacli. Teknik, yumruk atma becerisi vs.. tabikide yerlerdedir. Ayni ona benzettim bu programi. Alakasiz kisiler ve alakasiz bir program bence. Adem amator bir sporcu biraz para yapmak icin alet olur bu isede, Bilgehan Demir nasil kabul etmis sasirdim. Eubank Jr, Canelo Alvarezlerden cilgin sedatlara, doguslara...
  • Classic_Man kullanıcısına yanıt
    Sıklet falan olacağını sanmıyorum. Takacaklar eldiveni, kaskı dalacaklar birbirlerine.

Yalnız Çılgın Sedat içlerinde en donanımlı adam, dövüş sporları geçmişi var onun.

UFC'nin bir programı var. Profesyonel dövüşçülerden iki takım oluştuyorlar, bunlara bir eve tıkıyorlar. Bu iki takımın da bir kaptanı oluyor. Kaptanların eşleştirmeleri ile dövüşüyorlar ve elemeler gerçekleşiyor. Kazanan dövüşçü para ve UFC kontratı kazanıyor.

Reality show tadında oluyor program.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Sıklet falan olacağını sanmıyorum. Takacaklar eldiveni, kaskı dalacaklar birbirlerine.

Yalnız Çılgın Sedat içlerinde en donanımlı adam, dövüş sporları geçmişi var onun.

UFC'nin bir programı var. Profesyonel dövüşçülerden iki takım oluştuyorlar, bunlara bir eve tıkıyorlar. Bu iki takımın da bir kaptanı oluyor. Kaptanların eşleştirmeleri ile dövüşüyorlar ve elemeler gerçekleşiyor. Kazanan dövüşçü para ve UFC kontratı kazanıyor.

Reality show tadında oluyor program.

Evet senin bahsettigin program "Ultimate Fighter" her ayri program'da ayri bir siklet yapiyorlar. Ornegin agir sikletleri ve hafif sikletleri ayni programda dovusturmuyorlar tabiki. Kaptan yaptiklari UFC dovuscusune gore falan ayarlaniyor o. Ama simdi Ramazan ve Dogusu dovusturursen olmaz, kilo olarak baya farkli gozukuyorlar. Ve bu dovusculer UFC'ye katilmanin hayaliyle gidiyorlar oraya bu programla kiyaslanamaz hic. Hic kimsenin bir gun boksor olucam hayaliyle katilmadigini bu programa biliyoruz hepimiz bence.

• Classic_Man kullanıcısına yanıt
    Zaten bu programla kıyaslamıyorum hocam, bunun daha profesyonel şekli için TUF'u örnek verdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.