Şimdi Ara

Ünlü MHP'li Sanatçı Ozan Arif'ten HAYIR'lı Şiir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ülkücü camianın önde gelen sanatçılarından Ozan Arif referandumda 'hayır' diyeceğini yazdığı bir şiir ile açıkladı. 'Cahilce Evet Deme!' diyen Ozan Arif'in şiiri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Ünlü MHP'li Sanatçı Ozan Arif'ten HAYIR'lı Şiir

"Cahilce "evet" deme; bizi satan kurtulur! Arif‘ce "hayır" de ki; belki vatan kurtulur!.." sözleriyle dikkat çeken şiir sosyal medyada büyük beğeni toplarken paylaşım rekorları da kıryor.İşte Ozan Arif'in 'Hayır' dediği o şiir:CAHİLCE ‘EVET’ DEME!..Benim vatan sevgimle,Hiç kimse yarışmasın!..Ben kurtlara seslendim,Çakallar karışmasın!..*Soruyorsun velâkin, ne söylesem bilmem ki!..Ancak şöyle söylersem, anlarsın beni belki!..*Bir, beş değil kaç kere, ateşlere atıldık!Satıldık be kardeşim, anlasana satıldık!..*Seni, beni teşkilat, bağımızdan tuttular!..Götürüp el alemin, sürüsüne kattılar!..*Açık açık durum bu, ne beni yoruyorsun?Kurt‘tan köpek olur mu, ne diye soruyorsun?*Seni, beni, bizleri, satana "hayır" elbet!..Atimizi ateşe, atana "hayır" elbet...*"Hayır.." diye haykır ki, bizi satanlar duysun,Türkiye‘de Türklüğe, Türk‘e çatanlar duysun...*Pe-ka-ka‘yı daha dün boşayanlar utansın!..Fetö ile nikahsız yaşayanlar utansın!..Ata sözüdür ata, domuz gönü post olmaz,Bunların hiç birinden ülkücüye dost olmaz...Sakın evet deyip de yılanları koruma!Hırsızı, hırsızlığı, çalanları koruma...Yasa diye yapılan planlara "hayır" de...Bütün bu yalanlara, dolanlara “hayır„ de.O on sekiz maddeyi, iyi oku, iyi bak...Gayesi Vatan değil, kişileri korumak!..Cahilce "evet" deme; bizi satan kurtulur!Arif‘ce "hayır" de ki; belki vatan kurtulur!..

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/ozan-arif-referanduma-boyle-hayir-dedi-157477h.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 22 Şubat 2017; 4:43:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Uğur Işılak'tan diss bekliyorum.
  • Ona da fetö cü hain derler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle duyarlı ve bilinçli insanlara ihtiyacımız var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahcelinin gercek yuzunu hepimizden once gordu bu adam.

• Yıllar önce Bahçeliye çok kötü giydirdi bu adam. Demek ki bildiği bir şey varmış.

• Adamlar mhp yi bile bolduler.

Aksenerin pesine takilanlar neye hizmet ettiklerini bilmiyorlar bence. Bahceli yillardir ne oldugu bilinen insan. Ama muhalifler pandoranin kutusu.

Evet diyecegim ama Buyuk Ozan'a saygilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumu kullanıcısına yanıt
    akşener,sinan oğan ,halaçoğlu gibi isimlerde gördüğün "karanlık" taraf nedir?beni aydınlatır mısın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.