Şimdi Ara

Ünlü finansçı, Bitcoin fiyatının daha da düşeceğini söylüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ünlü finansçı, Bitcoin fiyatının daha da düşeceğini söylüyor

Guggenheim Partners CIO’su Scott Minerd, 10.000 dolar seviyesinin Bitcoin (BTC) için dip seviye olacağını kaydetti. Daha sonrasında 10 bin dolarlık dip beklentisinin aşırı düşüş eğilimine işaret ettiği için abartılı olduğunu kabul eden Minerd, öngörüsünü 15 bin dolar olarak güncelledi. 

“Bitcoin’de gerçek dip seviyesinin 10 bin dolar olacağını düşünüyorum, teknik göstergeler bunu gösteriyor. Ancak bu biraz aşırı bir tahmin olabilir, bu nedenle 15.000 dolar Bitcoin için dip seviye olur diyebilirim.”

Ayrıca Bkz.Dogecoin topluluğu DOGE fiyatını yükseltmek için harekete geçti

Çok kısa bir süre önce Bitcoin’in yeniden 35 bin doların üzerine çıkması ve sonrasında sert bir şekilde 30 bin dolar bandında gerilemesi hakkında da konuşan Scott Minerd,  yatırımcılara acele etmemeleri konusunda tavsiyelerde bulundu. 

Scott Minerd’ın 10 bin dolarlık fiyat hedefine ulaşması için lider kripto para biriminin %68’lik sert bir düşüş yaşaması gerekiyor.

• Düşüyorsa düşsün, çıkarsa çıksın sıktı. Ne yaptığı belli değil, deli dana gibi hareket ediyor.

• Az çakal değil bu analistler de hepsinin derdi bi şekilde düşmesine yardımcı olup toplamak tekrardan. Analistcilerin kafasıyla bu işe yatırım yapan boşuna yapmasın çoğunun sonu hüsran

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir çok ülke Bitcoin'i yasaklayabilir, ama bitcoin tam tersine tutabilir de.

• bu adam düşücek dediyse yükselicek demekki 😊😜

• Kusura bakmasın ama hasssss..... diyesim geldi. Yemiyoruz artık tokuz.

• Ben 20k dan girerim. 15k da ihtimal dahilinde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dolarda bu sene 6.5 TL'ye düşecekti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paco_ct kullanıcısına yanıt
    daha sadece 1 gün önce ne demiştim ben 😊

• Düşecek tabi kazan çinli kalmadı :D Ağustos ortasına kadar düşer. Ağustosta ben btc alırım. Aralıkta satarım. Her sene fix garanti gelir elde ediyorum. Yatırım taviye şiddetle değildir. Bu sene batarız sonra bana battım diye gelmesin kimse xD

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.