Şimdi Ara

Unlocker 1.9.2 (Silinemeyen Dosyaları Silme Aracı)(Güncellendi) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
346.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beytepe

Rica ederim, güncelledim son sürümüyle. 3.5 yıl sonra....

Teşekkürler, gerçekten güzel program.
  • süperr program valla kac aydır silemedigim dosyaları hemen sildi saol
  • teşekkürler ellerine sağlık
  • indirme linkinde sorun var gibi gözüküyor
  • Link uçmuş.
  • arkadaşlar meraba.ben yeni üyeyim, bu konularda cahil diye nitelendirilebilirim. verilen linkleri tıklayınca virüs programı devreye giriyor. sorunum şöyle aslında; harici diskime bi film attım arkadaşınkinden. sonra açayım dedim içinde onlarca klasör,adları da bi tuhaf. böyle garip işaretler.sil deyince "dosya adı hatalı ya da uzun diyor". gb ı çok yüksek. yapıştı kaldı. laptoba takınca da yavaşlatıyor sanırım bu dosyadan kaynaklı olarak.iki gündür uğraşıyorum olmuyor.windows 7 kullanıyorum. lütfen yalvarırım biri benim anlayacağım şekilde açıklasın.link de virüs var.şaşırdım kaldım. bu acebmiye bi el atın...
  • Virüs linkte değilde programın setupunda. Kurulum yaptıktan sonra masaüstüne gelen ebay kısayolunu ve program files/unlocker içindeki ebay dosyasını shift+delete yaparsanız sorun ortadan kalkar.
  • epey zamandır kullandığım ço güzel bir program.
  • 1. mesajdaki download linki hata veriyor...

Uzun zamandır silemediğim bir dosyayı bu programla sildim. İşini iyi yapan bir yazılım, teşekkürler.
  • bende işe yaramadınedendir acaba
  • arkadaşlar unlocker indirdim yabancı bi siteden, windows 7 uyumlusunu hem de. yine silmedi. windows 7 kendi tara ve düzelt seçeneği ile klasörü adam etti ben de sildim.ilk denemede olmamıştı, sonrakinde oldu.windows 7 yi alnından öpüyorum,nerdeyse kafayı yiyecektim.
  • wow güzelmiş
  • hort saol adamım 2 gb lık bı gereksızlıkten kurtardın
  • Muhtesem bir program.Sistem gereksiz dosyalarla dolu.
    Paylasim icin Tessekkurler.
  • Teşekkürler...
  • teşekkürler
  • Wİndows 7 x64 te çalışmıyor.

dosyalar sinir bozuyor.
  • işe yaradı program..
    paylaşım için teşekkürler
  • beytepe çok teşekkürler aradığım programdı ve işime yaradı sağol paylaşımın ve bilgilendirmen için.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.