Şimdi Ara

Unlock için usa sprint e ulaşmam lazım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar amerikadan iphone 5 almıştım sprint gevey le kullanıyorum. 2 sene doldu hatta geçti ama usa sprint e hiç bir şekil de ulaşamıyorum. Mail adresini veya ne şekil bir yol izleyeceği mi bilen varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ebay-den unlock yapan saticilar var onlarla dene
  • güzel ingilizce bilen birini bul ve sprint müşteri hizmetlerini ara konuştur durumu anlat , ancak senden tahaütname fatura gibi belgeleri printerda okutup mail atmanı istiycekler bu belgeler yoksa ücretsiz unlock yaptıramazsın . unlock yapan firmalara parayı bayılırsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iwan

güzel ingilizce bilen birini bul ve sprint müşteri hizmetlerini ara konuştur durumu anlat , ancak senden tahaütname fatura gibi belgeleri printerda okutup mail atmanı istiycekler bu belgeler yoksa ücretsiz unlock yaptıramazsın . unlock yapan firmalara parayı bayılırsın :)

Hocam usa da bile açtıramıyorum şuan sprint hat alıp 3 ay kullanmamı söylüyor şerefsizler mecburen para verip açtıracağım
  • TAG Heuer kullanıcısına yanıt
    aradan uzun bir süre geçmiş ama cevaplıyım hala açmamaları çok saçma tahaütname bitmiş nasıl açmıyorlar bence yasal yollara başvurun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iwan

aradan uzun bir süre geçmiş ama cevaplıyım hala açmamaları çok saçma tahaütname bitmiş nasıl açmıyorlar bence yasal yollara başvurun

Bizzat bu arkadaşın durumunu ben sorguladım .Kilitin kalkması için borcu olmaması lazım o zaman hak oluyor fakat bu arkadaşın kontrat borcu hala ödenmediğinden verilen bilgilerde geçersiz kılındığından borcu ödemeden açmıyorlar.Normalde kontrat ücretini düzenli yatırmış olup kontrat süresi bitmiş olsa o zaman sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.