Şimdi Ara

Üniyurt Zonguldak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
6.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Zonguldak ta Üniyurt ta kalmayı düşünen arkadaşlar için bu konuyu açıyorum.
    Kendi sitesinde bazı şeyleri söylememişler buraya gelip kayıt işleri bittikten sonra öğreniyorsunuz.

Sitede yazanlar

Kablosuz İnternet --- Günlük 3 GB KOTA var ve internetiniz izleniyor. Online oyunlarda ping engeli var ping den oynanmıyor Kota bazen kullanmadığınız halde girebiliyor.

Çamaşırhane ---- Çamaşır yıkatmak para ile 4 TL veriyorsunuz eğer deterjanı kendiniz verirseniz 2,5 TL ye yıkıyorlar

Ütü ----- Çamaşırları para ile ütülüyorlar parça başı para alıyorlar fiyatını bilmiyorum Ama ütü odasında kendinizde ücretsiz ütüleyebiliyorsunuz

Temizlik ---- Haftada 1 temizlik yapılıyor

Servis --- Bütün kampüslere servis var ve saatleri gayet iyi

Odalarda telefon Yok

Revir Yok

Etüt salonu var ancak sitedeki fotoğraflardaki değil

Sitedeki ORTAK ALAN SOSYAL YAŞAM yerindeki hiç bir yer yurtta yok tamamen yalan Şehirde de öyle o fotoğraftaki yerler Yok

Nevresim değişimi haftada 1 kere oluyor kendiniz çıkartıp gidip yenisini alıp takıyorsunuz

Sitedeki galeride gördüğünüz odalarda halı yok

Duvarlar aşırı derecede ses geçiriyor

Televizyon odası var ancak televizyonda 20 adet kanal var ve çok kalitesiz bir görüntü var normal antene bağlı tv ler

Spor salonu var Ücretli 50 tl aylık

Oyun odası Yok

Gelelim yemeğe

Sabah kahvaltısını yurt ücretine 600 tl daha ekleyerek alabiliyorsunuz

Akşam yemeğini 1300 Tl daha ekleyerek alıyorsunuz

Akşam yemeği
    1 çeşit çorba tadı yok
    2 çeşit pilav pirinç-bulgur (pirinç pilavı lapa gibi oluyor yenmiyor )
    Eğer pilav almak istemez iseniz yerine makarna alabiliyorsunuz. Makarnayı az koyuyorlar
    ve 1 tabak içinde kesinlikle patates olan bir yemek
    ayran-yoğurt-salata-tatlı .... bunlardan 1 i

Arada güzel yemekler çıktığı oluyor

Tatlı olarak şimdiye kadar yediğim güzel bir tatlı olmadı
    Çikolatalı diye aldığınız tatlıdan hiç çikolata tadı gelmemesi
    Yediğiniz bütün tatlılarda 2. kaşıkta şeker komasına girme ihtimaliniz var.

KALMA SÜRESİ

Sözleşmede kalma süreniz Üniversitenin akademik takvimine göre belirleniyor.
    Ama BÜTE kaldığınız ders olduğunda sadece yurtta konaklayabiliyorsunuz SERVİS YOK YEMEK YOK
    Yurda kayıt olurken Yemek parası ödemiş olsanız bile Final sınavları bittikten sonra BÜT zamanına kadar olan 20 gün boyunca Yemek alamıyorsunuz. günlük 7,5 Tl vererek alabilirsiniz

Yurt Zonguldak Kozlu da Zonguldak merkeze uzaklığı 3Km kadar
    Kozlu da hayat akşam 9 da bitiyor kesinlikle bir öğrenci yeri değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünili -- 7 Ocak 2017; 17:42:48 >

• Hani internet sınırsızdı bana öyle demişlerdi ulan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın dediği her şey doğru konuyu açan, tek fark fiyatlar çok fazla arttı.

Ek olarak:
    Pandemi nedeniyle çıkanlara hala parasını geri ödemedi. Bunların içinde ben de varım. Aylardır param ellerinde duruyor. Arayınca da belli değil diye cevap alıyorum. Tarihi bile belli değil ne zaman ödeyecekler. Bir de kendilerine kurumsal diyorlar. Esnaf adam daha kurumsal çalışıyordur. Paramızı geri alamıyoruz aylardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.