Şimdi Ara

ÜNİYE YERLEŞMİŞ MEZUN SORULARINIZI CEVAPLIYOR(14k) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
3.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sos taki 20 d 20 y efsane olmuş , sonraki sene türkçeyi baya batırmıssın kötü olmuş.

Mf3 le alan üni ve sıralamalarla bilgim yok mazur gör;

Aynı sıralamaya başka diş girmek ile medipol BURSLU arasında ne fark var , bilkentteki gibi yurt+ para gibi yardımları oluyormu ? Teknik malzemeyi karşılama fln?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ortilency -- 31 Mayıs 2018; 22:29:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ortilency

Sos taki 20 d 20 y efsane olmuş , sonraki sene türkçeyi baya batırmıssın kötü olmuş.

Mf3 le alan üni ve sıralamalarla bilgim yok mazur gör;

Aynı sıralamaya başka diş girmek ile medipol BURSLU arasında ne fark var , bilkentteki gibi yurt+ para gibi yardımları oluyormu ? Teknik malzemeyi karşılama fln?
    hiçbir farkı yok. sadece okul ücretsiz.
  • soranlar için 2016da lys dile girmeyi unuttum
  • Şöyle klasikleşmiş klişe bi sorum olucak size ya da forumdakilere bu yıl ilk senem yani 12 yim pek veremedim kendimi malum geçiştire geçiştire zaten hedef de pek yüksek değildi ya da ben tembellik ettim tyt ve ayt şuan yerlerde ve delirmek üzereyim stresten malum sınava çok az kaldı 29 gün filan netlere gelince tyt 55-60 yapıyorum iğrenç biliyorum ayt berbat 20 gibi oluyor hedef 70-75 tyt ayt ise 40 sizce bu sınava kadar olabilir mi ve hedef başarı sıralama 65k bunu yapabilir miyim yapamasam şuanki netlerle kaç bin gelir tahmini obp 78 ve son olarak bu 29 günde yapabilir miyim yoksa direk mezuna mı kal diyorsunuz şimdiden cevaplayacaklarsa teşekkürler herkese başarılar🙏🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk5bin İ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• kazanamayacak mıyım yoksa endişesine kapıldınız mı? nasıl geçti?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartaliçeeee

Şöyle klasikleşmiş klişe bi sorum olucak size ya da forumdakilere bu yıl ilk senem yani 12 yim pek veremedim kendimi malum geçiştire geçiştire zaten hedef de pek yüksek değildi ya da ben tembellik ettim tyt ve ayt şuan yerlerde ve delirmek üzereyim stresten malum sınava çok az kaldı 29 gün filan netlere gelince tyt 55-60 yapıyorum iğrenç biliyorum ayt berbat 20 gibi oluyor hedef 70-75 tyt ayt ise 40 sizce bu sınava kadar olabilir mi ve hedef başarı sıralama 65k bunu yapabilir miyim yapamasam şuanki netlerle kaç bin gelir tahmini obp 78 ve son olarak bu 29 günde yapabilir miyim yoksa direk mezuna mı kal diyorsunuz şimdiden cevaplayacaklarsa teşekkürler herkese başarılar🙏🏻
    tyt hakkında hiç bir fikrim yok ama yapılmacayacak şey yok neden olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobayfaresi00

kazanamayacak mıyım yoksa endişesine kapıldınız mı? nasıl geçti?
    sınav anına kadar kapılmamıştım ancak sınavda aklıma böyle düşünceler geldi tabi. sakinliğimi koruyabilseydim belki farklı bir sonuç olurdu.
  • ilk5bin İ kullanıcısına yanıt
    Hocam yok ya 19kdan mezuna kalan arkadşaım var tıp için artık bıktı herif 5 6 kere bitirdi bilen 50 30 arası kalmak mantıklı olabilirde 20 10kdan falan kalan adamın işi çok zor bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puppey

Hocam yok ya 19kdan mezuna kalan arkadşaım var tıp için artık bıktı herif 5 6 kere bitirdi bilen 50 30 arası kalmak mantıklı olabilirde 20 10kdan falan kalan adamın işi çok zor bence
    aslında bence 10 20 k dan kalanın işi daha kolay.adamın demek ki 10 20 lık bilgisi var 1 yılda bunun üstüne bayağı bir şey ekleyip çok iyi sonuçlar elde edebilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.