Şimdi Ara

ÜNİYE YERLEŞMİŞ MEZUN SORULARINIZI CEVAPLIYOR(14k) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
3.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mezunken dershaneye gitmenin faydası oldumu olduysa ne derece ?
  • Bu soru bayağı saçma olmuş kendi netlerimi bile zor hatırlıyorum bi arkadaşı hatırladıgım kadarıyla yazayım 31 9 tr 35 4 mat 20 net falan sosyal 35 civarı da feni vardı 4.5 kdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ygs bittiginde lysde neredeydin butun drrslerde. Ayrica turkce paragraf icin onerdigin kitap var mi ? Lys mat icin orta ustu derece bize onerecegin soru bankado var mi ? Sunlari yapin sunlari kesinlikle yapmayin dedihin bisi var mi ? Bize kesinlikle cozun, yapin dedigin seyleri siralar misin

• kqwert kullanıcısına yanıt
    Oldu evde çalışmak benim için daha zordu

• Yahu şuna k demeyin bin o bin bi de bu çıktı başımıza

• psycho1905 kullanıcısına yanıt
    türkçe için güvenderi öneriyorum.lys mat karekök bilfen de güzel.mat2 için kesinlikle apotemi çözün. bu çıkmaz buna çok çalışmaya zor sorularını görmeme gerek yok demeyin.ygsden önce neredeydim hatırlamıyorum ilk senemde ygs 2. senemde daha çok lys çalıştım ondan bilmiyorum
  • up
  • Karekök lys matın sadece son testlerini çözmek yeterli olur mu?Matematikten yüksek net hedefim var fakat soru çözmeyi fazla sevmiyorum denemeler daha zevkli geliyor.Ygsden sonraki zamanı karekökün son testleri+full deneme yükleneyim diyorum iyi olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeanMadsen

Karekök lys matın sadece son testlerini çözmek yeterli olur mu?Matematikten yüksek net hedefim var fakat soru çözmeyi fazla sevmiyorum denemeler daha zevkli geliyor.Ygsden sonraki zamanı karekökün son testleri+full deneme yükleneyim diyorum iyi olurmu?

sadece deneme çözerek ilk 500 e giren de var sana kalmış anlıcagın.
  • Teşekkür ederim.

• Su dönemler 100 net yapip 10 bine giren var mi?

• obmann O kullanıcısına yanıt
    Net olarak değil de puan olarak 380 falan yapan ama sınavda 445 yapıp 3 k olan birini tanıyorum sınava yakın zamanlarda da 420 civarıydı puanı. Önemli olan sınav anı

• up
  • ilk5bin İ kullanıcısına yanıt
    Hedef 15k ygsde femde 120+ 345 1.deneme 114 2.deneme 117 oluru varmi sosyal20 geliyor max

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    dostum metin 2 knight oynayan bir nesilden bahsediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlk15k

Hedef 15k ygsde femde 120+ 345 1.deneme 114 2.deneme 117 oluru varmi sosyal20 geliyor max

olur 120 net yeterli 15 k için
  • Nasıl bir tekrar sistemin vardı?

• quote:

Orijinalden alıntı: WexaR

Nasıl bir tekrar sistemin vardı?

ince ayrıntıları telefona not alırdım ders ders sonra otobüste vs. okurdum.mat geo için test çözmek.
  • Sınava en benzer deneme hangisi z9 deneme benziyormu güvender fem final hakkında kısa değerlendirme. Birde sen hangi denemeleri çözdün?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.