Şimdi Ara

ÜNİYE YERLEŞMİŞ MEZUN SORULARINIZI CEVAPLIYOR(14k) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
3.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ygs matta denemelerde kaç yapıyordunuz? Hocam ben denge mat.denemesini bitirdim en yüksek 38 en düşük 31 yaptım genelde 34 lerdeydim ama. Gerçek sınavda 32 net yapabilir miyim? Öyle çok acayip heyecan yapan biri değilim bu arada tm'yim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lys fizik ve kimyaya nasil ve nerden çalışalım?

Hedef fizik ve kimya icin 12 şer net

• ilk5bin İ kullanıcısına yanıt
    hocam çalışmadın mı hiç çekememişsin bir şey değişmemiş yani
  • Ctesi sınav var da yılda toplam 5 kere oluyo işte o kadar problem değil . Dersler bayağı iptal oluyo falan rahat bence ilk sene

• Heycan yoksa sorun yok ben 35 40 arası yapıyordum bu saatten sonra ne öneririm bilmem ama karekök çok iyidi

• soncuma37 S kullanıcısına yanıt
    Lys kimya için fem simetri. Fizik için bireyin föyleri güzeldi

• Biyoloji için naptınız

• Yeri geldi çalıştım yeri geldi yattım ben de böyle olcagını beklemiyordım en azından denemeler öyle demiyordu ama böyle oldu çalışıp çalışmamakla alakası yok bana göre benim durumum için

• hadi123 kullanıcısına yanıt
    Birey föylerinden yazarak çalıştım bir de bi adamın tarantulalı ve aslanlı kitabı vardı işlerde satılıyodu onları çöz en güzeli onlar birey c de güzeldir konulara lys simetriden de çalışabilirsin

Lys matta karekök+bireyc+my mat[çözümlü soruşarın oldugu bi kitap]+bilfen zaman kalırsa baska bi kitap daha çözerim ama bilfene kadar hepsi kesin bitecek. +45 yapmaya yeter mi?

-sonuvuna şimdi baktımda mat2 yi iyi yapsamışsın çok güzel olurmuş.Neyse yerleşmişsinya hayırlısı budur.Bu arada neler çözdün mat2 de türev integral adına neler yaptın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centaureea -- 6 Ocak 2016; 19:02:01 >
  • Centaureea C kullanıcısına yanıt
    simetri lys mat ilk 3 kitap, karekök lys , fem beyaz kitap sanırım bu kadar çözdüm sınav bildiğin apotemi lys denemelerinden geldi ben bi iki tane çözmüştüm sonra böyle gelmez diye kenarı attım ama mat 2 kısmı bayağı benzer geldi. bu arada +45 yapıyodum 2. senemde geometride de bikaç kere 30 yapmışlığım vardı amma ve lakin ben sınavda beceremiyorum yapıcak bişeyim yok geçen sene geoda uzaydan matta türev integralden vurdular bu sene ne olur bilmem.
  • 2015 ygs sonuç resmini değiştir sağ üstte kimlik numaran yazıyor :D
  • sagolasın hic dikkat etmemişim
    Aslında çözdüklerine göre yine az yamısaın gibi.Sınavda panikledin heralde.Türev integral için ayrıca bişey yapmadınmı ?Hangi konularda zorlandın sınavda?Birde hangi lya denemelerini bitirdin

• Centaureea C kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi dikkat hataları coktu ve türev integral zorladı.türev integral için ayrı olarak apotemi kitaplarını çözdüm. lys denemesifem bitirdim karekök aldım apotemi çözdüm biraz
    ygs fen için nerelere nasıl çalışmalıyım kabaca yazar mısın?
    klasik soru;bu aralar kaç net yapıyordun?

10k hedefleryen biri bu aralar 110-130 arası sürekli oynaması normal midir? çok düşük mü hedef için?

• Hocam bireyin fizik bitoloji kimya föylerini nerden buldunuz?

Oo çok sakat o zaman ya.+45 çok zor gibi.40 yapaam yeter.
    Bu arada ygs için sosyal çalıstınmı,hangi genel denemeleri çözdün(toplam kac tane), birde apotemi mat1 i çözdünmü(50 dk da 27-28 net yapıyorum çok mu dusuk)
    Çok soru sordum,sagolasın

• Turkce neden o kadar dustu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.